Bioresonanca

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

19. jun 2009 12:47

ežoj je napisal/a:
antibakterijsko in sterilno delovanje
je Regica neko zimo Dudeka le prepričala, da je začel nosit dolge gate, ker naj bi mu bilo bolj toplo, pa še higienično je bolj itd...Pa se pelje Dudek s svojo bicikleto proti Zagrebu in ga naenkrat pritisne sr*t - kakat. Možakar gleda naokrog, pa naredi, kot že prej dostikrat...lepo za grm, odpne hlače, počepne, opravi svoje... Vstane, gleda in gleda in gleda...in se čudi, ker "kupčka" ni nikjer. Pa si misli, kako prav je imela njegova Regica (kot itak imamo vedno vse ženske prav), ko je rekla, da so gate higienične. Se spravi na bicikel in se mu prijetna toplota razvije pod guzico...In je ugotovil, da ima pa tudi v tem, da so gate zelooo tople, Regica spet prav. Ognjič

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

19. jun 2009 13:12

ognjič ,si me v dobro voljo spravila..hvala

lp goga

meeshka  

član od: 6.11.2008

sporočila: 43

19. jun 2009 13:56

Za takšne in drugačne stvari vam toplo priporočam obisk bioenergetika, ki dela po metodi G. Zdenka Domančiča, ima terapije v Ljubljani - Rudnik, G. Slavko Vidranski! Sem bila že na njegovih terapijah in je uspešno odpravil vse težave! Mogoče že imate izkušnje z njim? Če koga zanima je tu telefon G. Slavko 040-280-019 meeshka www.neomele.com naša grebenarka in www.agamysh.cz naš weimeranec

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

19. jun 2009 14:20

Morala bi napisati, naj gredo tja tisti, ki imajo ljubezenske težave, težave zaradi nerazmiganosti in si ne morejo čevljev zavezat itd.... Za resna obolenja pa naj za božjo voljo ljudje obiščejo zdravnika, ne pa neke čirule čarule!!! Lasje mi gredo pokonc od tega!!! Dva iz moje bližine sta umrla, ker so ju razni vsevedi prepričali, da bosta od teh biofrmrbr ozdravljena in sta tja nosila denar, namesto šla k uradnemu zdravniku. Tja sta šla na začetku, potem k onemu biofrmrbr, ko sta prepozno ugotovila, da je vse še slabše, je bil pa itak le še korak do britofa! Ognjič

biba22  

član od: 1.1.2009

sporočila: 48

19. jun 2009 14:52

Jaz mislim,da so primeri,ko uradna medicina definitiuno prekaša alternatiuno ampak je tudi obratno.... Npr same pohvale sem slišala od ljudi za bioenergetičarko Ajro Pogačnik.Mora bit res fajn ženska in zelo sposobna.Jaz osebno ne morem reč nič o temu,ker nisem bila še nikoli pri njej. Glede bioresonance pa tako... Jaz bi rada vedele mnenja od oseb,ki so dali to skozi in ne pa,kar neki... Lp biba22 Sporočilo je spremenil(a) biba22 dne 19. 2009 23:57

biba22  

član od: 1.1.2009

sporočila: 48

19. jun 2009 15:19

patty je napisal/a:
Tudi naše izkušnje se nanašajo na Podčetrtek, čakamo še na rezultate, zaenkrat je za nami opravljenih 10 tepapij. Test pa sledi v ponedeljek..bomo videli, ali smo uspeli. Pa še nekaj, za vse tiste, ki se sprašujete, kako to, da ti npr. doktor odkrije samo 2 alergiji, bioresonaca pa kar 10. To je zato, ker pri doktorju si npr. 2 uri, potem oddideš domov in nažalost se veliko alergij pokaže šele po 5 urah ali več, celo šele naslednji dan. Bioresonaca pa s svojo metodo odkrije vse alergije v enournem testiranju. Samo to je razlika. patty
Sporočaj mi,ko bo test v pon opravljen in da če je boljše pa čeprau jaz ne rabim za alergijo.Sam me pa zanima... Lp biba22 Sporočilo je spremenil(a) biba22 dne 19. 2009 15:24

caka  

član od: 6.3.2008

sporočila: 42

17. sep 2010 11:58

Ko sem jaz iskala pred letom dni info o biores. in zdravljenju le te, nisem veliko odgovora dobila, zato bom sporočila mojo izkušnjo. Sin 4-leten dobi po zdravljenju z antibiotikom alergijo. Diagnoza atopični dermatit. Vsi testi na alergijo so negativni, Ige negativen. Verjetno gre za Psevdoalergijo. Hodila sem na 10 terapij v Rogašjo slatino na Bioresonanco. Popolnoma nič ni pomagalo, le lažja sem bila za 900 eurov. Sami se odločite, vendar poznam še 2 primera, ki sta bila pri MUNIHOVI v Novem mestu. Neuspešno. tako dolžna sem bila to sporočit za vse tiste da se lažje odločite. Lp caka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti