Pismo nikomur

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

16. jan 2008 9:18

Aha, potem sem jaz res narobe razumela temo in Alka Vujica res želi debatirati o splavu. No, jaz se še vedno ne čutim dolžna razlagati in koga prepričevati o mojem mnenju... matilda

alma  

član od: 9.5.2006

sporočila: 31

16. jan 2008 9:28

Popolnoma se strinjam z Basti. Pa naj kdo od vas sestavi komad, me prav zanima... Zdi se pa mi da smo tisti, ki smo starši bolj čustveni in drugače gledamo na te stvari! Želim Vam lep dan! alma

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

16. jan 2008 10:02

Ko prebiram ta različna mnenja in poglede, mi je vse bolj jasno, da je bilo to pač narejeno zato, da pogledamo vase in se trudimo naučiti se nečesa novega v življenju.   

emily

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

16. jan 2008 10:07

Po toči zvoniti je prepozno... noben komad ne pomaga... naučimo se pa ponavadi itak vse šele iz lastnih napak... evagirl

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

16. jan 2008 10:22

Jaz SEM mama šestmesečnega otročička, pa vseeno mislim, kar sem napisala. Ne kritiziram tega, da je avtor spisal, zapel, posnel, zmiksal in... vse kar je treba, da je nastal video. Vsaka mu čast. Sama nimam pevskega daru, zato iz mojih ust ne boste slišali ne balade o ljubezni, ne rapa o pretepih med dijaki niti kritike našemu slabemu ravnanju z okoljem (ze v 1. razredu OŠ so mi rekli, naj raje kot pri pevskem zboru poskušam pri recitatorjih ali v dramskem krožku). O vsebini sem povedala, kar mislim, pa saj ni to edini komad, o katerem imam slabo mnenje. Tudi pred leti popularni Fredi Miler mi je bil bolj ne kot ja in zame velja isto o več sedaj popularnih in dobro prodajanih bendih in pevkah in pevcih. Jih niti približno ne mislim imenovati, ker bo takoj nastal vihar, češ, saj to so pa ja naši najbolje prodajani, večini najbolj všeč, ergo... ti nimaš ne pojma ne okusa. ines

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

16. jan 2008 10:33

ines, si približno predstavljam, katere "pevke" in "pevce" misliš. In imaš prav - prav to, da so pri nas najbolje prodajani in da so všeč večini pomeni, da so neposlušljivi (za vsakega, ki je vsaj malo glasbeno izobražen). Lahko bi jih celo kdo tožil zaradi onesnaževanja ... s0ncek*

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2008 13:18

Po mojem so sreča ob rojstvu otroka, žalost ob izgubi otroka, muke ob odločanju za abortus, stiske ob spontatnih splavih....to so ena intenzivna emotivna intimna stanja. Ker so intimna, ne pomeni, da bi jih zadržali zase, nasprotno, jih je treba še s kom podeliti. Ampak s tistimi, ki so nam tako ali drugače blizu.Zgolj s tistimi. Prezentiranje neke emocije direktno iz domače produkcije na svetovni splet, tega pa jaz ne dojemam kot deljenje ene emocije z bližnjo in emotivno okolico. Zato imam rezerve tako do izdelka iz tega topica, pa do objavljanja fotk otrok na spletu (o tem sem že enkrat povedala svoje mnenje). Prezentiranje emocije v vizualnem mediju (spot, film ipd) za splošno uporabo je pa itak vražje zahtevna stvar. To je spolzek teren, kjer ustvarjalce lahko hitro spodnese v kičavost. Enkrat sem prebrala, da so James Cameron (režiser) in scenaristi za Titanik, samo za to, da so naredili lik Rose verodostojen, prebrali n-knjig o psihologiji šestnajsletnic (da so lahko naredili en kredibilen lik), naredili n intervjujev s terapevti, ki delajo z najstnicami ipd. In s podobno metodo so delali tudi ostale like. Ali pa the one and only Khalil Gibran - se je mučil kot "žaba na štriku" skozi življenje in tudi ostale ljudi je opazoval in preden je napisal Preroka, je najbrž zavgrel ogromno napisanega. Skratka, trudil se je, preden je kaj nastalo. Kot se je za vse dobre stvari treba zelo potruditi. Vendelina jr.

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

16. jan 2008 13:58

Ko berem vaše komentarje mi gre kar na bruhanje! Rs nimate boljšega dela kot razpravljat o vsaki stvari do nezavesti??? Če Vam paše, da svoje občutke delite z drugimi jih objavite! Zakaj pa ne! Zakaj bi to moglo bit skrivnost? Zakaj ne bi smeli objavljat slik otrok, saj je otrok nekaj najlepšega kar se ti v življenju lahko zgodi! Mar ni lepo pogledat slikice otročka, mene osebno to pomirja in spravi v dobro voljo! Če pa kdo noče svojih osebnih trenutkov ujetih v fotografijo ali v videospot ali pesem deliti z drugimi pa ima vso pravico, da jih zadrži zase in jih pokaže tistim, ki želi! Tako, da Vandelina nobeden ti te pravice ni vzel, zato tudi ti spoštuj pravice in želje drugih! Če pa takšnih stvari ne podpiraš in se ti ne zdijo sprejemljive, pa jih za božjo voljo ne glej! Pa čas bi že bil, da nehamo debatirat o tem, saj imamo tudi svoje življenje! Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti