Top-shop

_Lanchy_  

član od: 29.7.2007

sporočila: 83

tema odprta - 10. jan 2008 11:07 | ogledi: 11.319 | odgovori: 27

Lihkar gledam top-shop na tv-ju in me zanima kaj mislite o Total Sauna?

LP

_Lanchy_

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

10. jan 2008 12:11

Jaz grem vsak tedev v pravo savno. Vedeti je treba, da ti nobena savna ne more raztopiti maščob, izgubi se le voda in če smo nagnjeni k temu, da je v nas več vode, bo obseg pasu seveda morda nekoliko manjši, sicer pa ne misliti, da lahko na tak način izgubljaš težo in maščobo. Koža se definitivno popravi, tudi strupi se izločijo. Samo potenje je zdravo in podobne improvizirane savne so delali že od nekdaj tako da vsekakor stvar ni slaba, le vedeti je treba koliko lahko od tega človek pričakuje. Ne verjamem, da se bo komurkoli "dalo" sedeti vsak dan 20 minut v pari in se potem pravilno ohlajati, pride pa prav, če ne moreš v pravo savno, če se te npr. loteva prehlad in je dobro, da se spotiš. Da skrajšam: če je izparilnik kvaliteten in ne moreš v pravo savno, je vredno poskusiti!

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jan 2008 12:54

A to je tisto gumijasto-kockasta stvar, v kateri sediš in malo švicaš? A so slučajno na tevejki pokazali, kako se zadeva očisti - ker meni je v osnovi gravž gumijasta prešvicana stvar. Po mojem mora zadeva fajn smrdet, če je ne očistiš. Če jo pa očistiš, koliko prostora pa stvar rabi (je kar velika površina), da se lepo posuši? Pa saj to je tako, kot če bi človek vsak teden en majhen šotor sušil... Če ne moreš do bližnje savne - čisto enak učinek švicanja dosežeš tudi tako, če z aromatičnimi olji namažeš stegna in rit in potem zaviješ vse skupaj v prozorno folijo za živila, pa če še malo zraven hodiš, bo šla tako svinjarija ven, da si misliti ne moreš. Pa še po uporabi gre vse takoj v smetnjak, tako da ni gravža. Vendelina jr.

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

10. jan 2008 13:05

Ma nemi že na reklami ne deluje kaj prida. Se strinjam z vendelino jr. glede čiščenja. Vendellina jr. - a si to metodo s folijo že probala? E.

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

10. jan 2008 13:13

Morska medvedka, tako delajo v kozmetičnih salonih - sem bila enkrat. Namažejo te z neko kremo, zavijejo v to folijo, potem pa ti oblečejo še kao nek pajac (na noge in čez trebuh), potem pa te preko tega pajaca elektrovalovi masirajo. Izgubiš nekaj cm obsega, koža je bolj gladka - če pa se še naprej pri hrani in nemiganju obnašaš kot prej pa je to pri kozmetičarki samo stran vržen denar.

stara

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. jan 2008 14:45

Vendelina jr. je napisal/a:
Če ne moreš do bližnje savne - čisto enak učinek švicanja dosežeš tudi tako, če z aromatičnimi olji namažeš stegna in rit in potem zaviješ vse skupaj v prozorno folijo za živila, pa če še malo zraven hodiš, bo šla tako svinjarija ven, da si misliti ne moreš. Pa še po uporabi gre vse takoj v smetnjak, tako da ni gravža. Vendelina jr.
Lahko tole, prosim, malo bolj podrobno razložiš..................katera olja pa uporabljaš katjushka

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

10. jan 2008 15:07

To je tista folija, ki je na takšni rolci, fulll tanka. Fino je, če se namažeš s kakšno kremo proti celulitu, ker so bolj močne kot navadna olja, sicer so pa tudi aromatična super. Ko se odviješ je koža res "prešvicana", se stuširaš in se lepo počutiš, ker si naredila nekaj zase. titta=

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jan 2008 15:58

Tako, kot pravi titta. Ali pa greš v prvo zeliščno trgovino, ali pa v Occitane ali kamorkoli, kjer prodajajo naravno kozmetiko in tam imajo vedno olja (tista, ki se drugače uporabljajo za kopeli). Nekaj kapljic na dlani, razmasiraš po telesu, folija čez in švicanje se lahko začne. Vendelina jr.

neznan uporabnik

10. jan 2008 16:46

joj meni se pa ta stvar zdi tako "butasta" stvar. Moje mnenje glede tega je, da bi šla sedet notri za 20 minut vsak dan da bi shujšala ena velika bedarija. Za tistih 20 minut se rajši odpravim na kakšen krajši sprehod. Pa tudi nič kaj ne vrjamem, da se ta od tega shujšati... lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti