Ab rocket za trebušnjake

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

21. apr 2008 16:18

Lepo da ste nekaj napisale tudi na to temo,ker me hoče sin prepričat da kupim to zadevo,ki trenutno stane 80 evrov...sem malo skeptična,ker je to mogoče res stran vržen denar,sploh pri naših malih plačh. Je pa res,da sem o tej napravi slišala tudi dobro mnenje(eno)in sicer od moje stranke,ki ga je kupila že pred kar nekaj časa in na njem naredi 200 trebušnjakov(moram priznati da res dobro izgleda) na dan in ima res trd trebuh.Potem pa tuhtam ,da po eni strani je škoda denarja ,po drugi bi sinu za rojstni dan lahko kupila še večjo neumnost,moj trebuh pa tudi ne zgleda tako kot na slikah .... Pa smo tam,ko ne vem kaj storiti.Je mogoče še kje kakšna grešnica,ki je zapravila veliko denarja,zdaj pa ji je žal.?? Prosim še za kakšno mnenje uporabnic!? Darja -

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

21. apr 2008 23:36

AB rocket j e dobra naprava. Imamo jo že dva meseca. Na začetku smo jo intenzivno uporabljali vsi družinski člani, sedaj pa nam je v napoto v dnevni sobi. Z vajami na tej napravi je tako kot pri vsaki vrste telovadbe, potrebno je imeti voljo in disciplino, samo na ta način se dosežejo rezultati. Naprava deluje, saj sem na začetku naslednji dan čutila bolečine na področju trebušnih mišic. Če jo boste redno uporabljali, se splača potrošiti 80 EUR. Tale tema mi je dala voljo, da bom zopet pričela uporabljati AB rocket. Takoj jutri jo pričnem ponovno uporabljati, upam, da ne bom ostala samo pri besedah. Pozdrav atic

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

21. apr 2008 23:40

Darja, mogoče deluje samo zato ker ti je žal tistih 80€ in se potem spraviš delat trebušnjake, čeprav se jih drugače ne bi?!? Tako nekako deluje moja "fit pass" karta (aerobika, fitnes, bazen v tivoliju) ...glede sodelavke: povprašaj jo malo kaj drugega še počne, če tako dobro zgleda, sem skoraj sigurna, da poleg te naprave tudi teče, rola, kolesari... premisli še malo! mala zelena

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

21. apr 2008 23:48

aja, pa hrbtenica ne boli, če trebušnjake pravilno izvajaš, torej pritisneš križ ob tla! Spodaj ne sme bit luknje. Izbereš si točko na stropu in ves čas gledaš vanjo. Glave-vratu ne premikaš: med brado in prsmi je ves čas za eno pest prostora-dviguješ trebuh in sicer počasi, da res delajo trebušne mišice-ne smeš se zaganjat, čeprav je lažje. Ko čutiš da se mišice na trebuhu tresejo: TO JE TO! Boljše je naredit manj trebušnjakov, pa pravilno. Pa dihanje je tudi izjemno pomembno... ko se dvigneš IZDIHNEŠ, ko se spuščaš VDIHNEŠ. Saj vse to verjetno že veš, pa vseeno... just in case ;) mala zelena Sporočilo je spremenil(a) mala zelena dne 21. apr 2008 23:49:33

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

22. apr 2008 8:52

Pa se moram še jaz oglasit. Od lanskega leta imamo pri nas AB Rocket in je, vsaj za nas, odlična naprava. Na začetku leta sem bila zaradi svojih stalnih težav s križem spet v bolnišnici. Po dveh operacijah je rezanja dovolj, zato se trudim sama kaj storit zase. Redno telovadim, veliko hodim, za kar poskrbi naš hišni kosmatinček, pa še vedno občasno pristanem v bolnici. Tam sem se s fizioterapevtko pogovarjala o zame in moj križ primerni telovadbi in sem ji omenila, da imam AB Rocket. Bila je navdušena in mi svetovala, naj ga le uporabljam, saj pri vadbi z njim ne obremenjujem hrbta in vratu. Zdaj ga uporabljam vsak dan , enako tudi sin, ki se drugače aktivno ukvarja z odbojko. Midva ga ne dava!!! jana

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

22. apr 2008 17:57

No to pa so pozitivna mnenj,ne rečem da ga sama ne bi kupila,je pa moj sin zelo zagret,ker je v tistih najbolj neumnih letih,ko so otroci obremenjeni s svojim videzom. Mislim da ga bom res kupila. Darja -

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

7. okt 2008 15:37

Ab rocket je fina stvar,moj sin dela po enem mesecu že 300 trebušnjakov.. petardica

hiloronurb  

član od: 31.10.2008

sporočila: 1

31. okt 2008 12:12

Tek,tek in še enkrat tek.tudi jaz sem se težko odločil,letos sem pa odtekel maraton in nimam prav nobenih problemov z odvečno težo.Čudežne "poceni"naprave pa naj kar imajo.Res so boljši tekaški copati(če jih seveda uporabljaš). hiloronurb

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

31. okt 2008 20:57

Ja sej je res kar praviš.Sam kaj pa če ne moreš teči.Potem pa pridejo v poštev poceni naprave kriznana

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

1. nov 2008 12:51

jaz pa razmišljam da bi za čez zimo kupila eliptično kolo - sem se prav izrazila? ko razgibavaš celo telo ne samo noge, kot pri sobnem kolesu. Katerega mi priporočate? ariella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti