Vložene kumarice

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

9. jan 2008 16:55

Ne, saj verjetno ni bilo zanalašč in verjetno so marsikatera živila, ki jih jemo "oplemenitena", samo če ne veš (in ne vidiš) ne boli. A ni ena enkrat napisala, da je bila na ekskurziji v eni izmed prehrambenih tovarn in videla "oplemenitene" lešnike za napolitanke? Pa to še ne pomeni, da jih ne bom jedla. Samo te kumarice so pa res "neapetitlih". Jelenckova

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

9. jan 2008 18:08

A ste brale spodaj mnenja. Za crknit. Ja se strinjam, da se to lahko zgodi ( doma nikakor ne ), vendar sosed odbavlja iz bogvekje, nam pa prodaja za 5 centov ceneje in ker je ceneje mi tudi kupujemo. Grozno, kajne. Mislim, da ne bom več jedla kupljenih kumar. Lepo in radi se imejmo ursa40

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

9. jan 2008 18:48

Pazite tudi pri alpskem mleku, če ste ga kupili na zalogo.V Šparu sem v soboto kupila en cel zavoj alpskega mleka, ki pa je bil kisel.Odnesla sem ga nazaj v trgovino in so mi takoj zamenjali z novim. So pa imeli že nekaj takih primerov. . fuksija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. jan 2008 20:46

Jelenckova je napisal/a:
če ne veš (in ne vidiš) ne boli.

Hough!

rimljanka

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

9. jan 2008 21:24

mogoče pa je to reklama za kitajsko leto podgane. v časopisu sem brala, mislim da v Rusiji so prodajali za darila podgane in miši in to ogromno število. no tudi najboljši sosed verjame v kitajski horoskop. pa lep dan m.schafe

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

9. jan 2008 21:31

Zadnje čase sem postal pozoren na neko "čudno " obnašanje , vseh nas.. nevem, mogoče se samo meni zdi ampak, LJUDJE smo eksperti za ustvarjanje psihotičnih stanj.. Če samo pogledamo tole z kumarcami..(toliko nekakšnega pisanja, zgražanja, obveščanja...itd)saj ne rečem, pravilno je da se opozori, ampak takega hudiča peljat...za tako stvar...Da je pa v Velenju bil zaboden človek, je pa bilo omenjeno skoraj mimogrede... - potem tele podražitve - ja sami smo krivi, poglejte, "pred, med in po" praznikih" je bilo nemogoče priti do štacune ( sploh ni pomembno kakšne)normalno, ne da doživiš stresno situacijo že na parkirišču ( žal se moram v trgovino tudi po pol kile kruha peljat, če ga nimam), pred prazniki nabasani vozički do vrha, med prazniki ( mislim predvsem med božičem in NY) isto....po praznikih pa evforija z mlekom, siri, jogurti.... Mislim da bi morali že potrošniki sami pokazati trgovcem kaj si mislimo o njihovi monopolni in enostranski politiki, začeti kupovati racionalno in predvsem tisto kar potrebujemo. Ampak verjemite..."Dober nas imajo naštudirane....brez skrbi" Se oproščam za offtopic.. Escada

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

9. jan 2008 22:07

Kaj pa če je to antireklama in marketinška poteza konkurence?

Pač vprašam, ker dosti gledam filme.....

titta=

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

10. jan 2008 6:49

Ta mail sem dobila v torek in od torka naprej imam zlo slab apetit.... Bljaaaaak Hvala moji mami, da me je naučila vlagati kumarice............

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

10. jan 2008 7:16

No, saj niso zdaj vse kumarice z mišjimi nogicami. Kaj vse pojemo, pa ne vemo. Nekako se strinjam z escardo. Mediji komaj čakajo, da se zgodi kaj negativnega in stvar še napihnejo.

Kaj se res ne zgodi tudi kaj pozitivnega? Seveda se! Samo to je omenjeno mimogrede, napisano z malimi črkami, da tudi če preberemo gre mimo nas.

Na nas je, da svet okoli sebe vsaj malo spremenimo! Pričnimo se pogovarjat o uspehu, kulturnem dogodku, zmagah na tekmovanjih (ne samo športnih), zlatih maturantov, glasbenikov, inovatorjih in vseh tistih nevidnih, zaradi katerih naš svet pravzaprav ni tako slab.

Veliko je dobrega in pozitivnega, le pokažejo nam ga ne...  Zato ga moramo sami najti in ga pokazati tudi tistim, ki nam ga kažejo v nasprotni luči. Zelo pogrešam časopis, tednik, mesečnik ali enoletno izdajo, kjer bi bile samo dobre novice. Verjemite, da jih nebi bilo malo.

kobra 1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

10. jan 2008 7:29

escada in kobra1

In ves čas nas prepričujejotaisti mediji, da je tako, ker MI to hočemo, saj oni bi pisali popolnoma drugače, ampak, MI, portošniki hočemo slabe novice...................

Odprimo torej temo, kjer bodo same POZITIVNE novice.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti