Kje smo doma ?

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. jan 2008 9:01

Jaz sem pa razseljena oseba po dusi - cim nekje, kjer mi je vsec, prezivim vec kot 14 dni, zacnem po stacunah pobirat nepremicninske oglasnike in gledat cene za bajtico s par brajd an kšnu njivu (se dobro, da so tipicno predrage, da bi jih tudi zares kupovala). Tako da sem trenutno doma na relaciji Ljubljana-Koper, kos srca puscam pa se v Londonu, kjer so moje najljubse knjigarne in indijski ali pakistanski take-outi, na Korziki v Proprianu, kjer te natakar po zaprtju ostarije posadi nazaj za mizo in vrze debato o korziski iredenti skoraj do jutra, in - last but not the least - v majhni rumeni hisici (quella piccola gialla, kot je rekla landlady) ob obali malo nizje od Castelvetrana na Siciliji, kar je priblizno 80 km zracne razdalje od Afrike. Pa bi nasla vsaj se kaksne tri rezervne lokacije...:)))) lp, proxima

Tosca  

član od: 29.6.2004

sporočila: 11

10. jan 2008 11:22

Ežoj, imaš prav, zavedlo me je, ko je Rdeča kapica rekla, da je doma tam, kjer sta ti in Frina. Poleg ribnika pa so bila včasih tam, kjer je sedaj dnevni kop, tudi mala jezerca, tam leta 1981 sem še hodila okoli njih.

rdeča kapica  

član od: 26.12.2006

sporočila: 90

10. jan 2008 14:33

Popravljam svojo napako,doma sem v šaleški dolini rdeča kapica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. jan 2008 22:31

Ej, proxima,

spominjaš ma na mojo ženo ( ex ), ki je imela navado, da sledi oglasom za nepremičnine, in si je hodila ogledovat, meni pa nerodno zraven, kot da bi prodajalci vedeli, da mi nimamo denarja. Pol si je pa dobila eno sosedo in so skupaj naprej ogledovali. ( resnici na ljubo je treba povedat, da je na koncu našla zazidljivo parcelo v Ljubljani, prodajalec je rabil, za nakup tovornjaka, ravno toliko denarja kolikor sva ga imela, za drugo je bil pripravljen počakat ).

frina, res je ( glede zavisti ),

od nekdaj sem " usekan " na vodo, reke in jezera, žal v našem kraju so še en majhen ribnik zasuli.

Tosca,

res te že dolgo ni bilo na našem koncu, dnevnega kopa že dolgo ni več. 

ežoj

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. jan 2008 22:45

ežoj je napisal/a:

Ej, proxima,

Tosca,

res te že dolgo ni bilo na našem koncu, dnevnega kopa že dolgo ni več. 

ežoj

Pa jezerc tudi ne, pa bajerja tudi ne, pa hiš u Limberki tudi ne......davek knapovščini.......

LP

cervus

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. jan 2008 5:46

Moj dom in moje srce bo vedno tukaj... v Tuhinjski dolini Lep dan in veliko se smejte

Desire  

član od: 5.4.2007

sporočila: 50

12. jan 2008 0:04

Moj dom je v dravski dolini in sicer Selnica ob Dravi......... sicer pa sem prebrala, da dom je tam kjer te imajo ljudje radi.... Desire

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti