Depilator

neznan uporabnik

tema odprta - 28. dec 2007 17:34 | ogledi: 3.713 | odgovori: 45

Za Mercato nalepke bi si kupila depilator znamke Braun, model 3270 SoftPerfection. Zanima me, če ima katera ta depilator? Zanima me tudi kako je vaše mnenje o epilatorjih na splošno (ali zelo boli, če so dovolj učinkoviti...)?

lp

lovebeyba

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. dec 2007 17:38

Jaz imam Corono in sem zelo zadovoljna. Če boli, seveda da malo, a se splača potrpet. lp Vesna

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. dec 2007 17:44

Depilatorja se ne pritaknem nikoli več. Sem ga redno uporabljala in me ni nič bolelo. Lansko zimo pa sem zaradi znjega staknila neko bakterijo (kakšno ne vem- bi mogla pogledat v kartoteko. Ognojeno sem imala vsako posamezno dlako posebej) in od takrat naprej ga niti ne pogledam ne več. Prisegam samo še na voskanje.

 

Je pa res, da se dlačice stanjšajo in jih je sčasoma (vendar je to zelo, zelo dolgotrajen postopek) vedno manj. V obeh primerih- depiliranju in voskanju. Ne pričakuj pa, da bodo izginile vse.

Lep dan in veliko se smejte

neznan uporabnik

29. dec 2007 11:00

kako pa ste še drugače zadovolnji z epilatorji? lovebeyba

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

29. dec 2007 11:09

Hja, jaz sem ga uporabila ene 3x,...bolelo me je ko sam vrag. Pa še to, meni je dlake trgalo, ne pulilo, ker imam že tako ali tako tanke, tako da so mi zrasle že po 1 tednu. Jaz sem z britvico še najhitrejša. Jelenckova

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

29. dec 2007 14:28

sem zadovoljna z depilatorjem ,navadno uporabljam za britje nog,rok.Za drugo imam raje britvico (roza so super)= senka

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

29. dec 2007 15:26

jaz sem zelo zadovoljna, sem zelo občutljiva in me je prvič kar zelo bolelo, zdaj pa nič več ne čutim. Imam pa ga kakšnih sedem let, firme Braun. Sem pa tudi jaz razmišljala o tem iz merctorjevega kataloga točk, ker imam občutek da mi več ne potrga vseh dlak in morem na eno mesto po dvakrat. lp, pinka

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

29. dec 2007 20:12

Živ, jaz tudi uporabljam braunovega. Mene ne boli praktično nič. Na začetku je bil malo čuden občutek, malo skelenja, potem se pa navadiš. Brez dlak sem pa vsaj dva tedna, včasih tudi več. Uporabljam ga samo na nogah. Sem prelena, da bi vsak dan uporabljala britvice:) LP, Pija Pingvin

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

29. dec 2007 22:54

Depilator sem si kupila, ker so me noge po britju vsakodnevno srbele in sem si jih večkrat spraskala do krvi. Depilator je super zadeva (čeprav ne pobere čisto vseh dlakic, so tanke in mehke, tako da niso moteče) in depiliranje po nogah res boli samo na začetku.... za pazduhe in bikini je treba pa po mojem kar fajn zobe stisnt-jaz si ne upam, imam pa prijateljico, ki vse opravi z depilatorjem in pravi da je super?!? srečno! mala zelena

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

29. dec 2007 23:28

Jaz imam Remingtonov epilator in sem z njim zelo, zelo zadovoljna. Na začetku sem sicer jokala od bolečin, potem pa se je koža ( zgleda ) utrdila in me nč več ne boli. Je boljši kot depilator, dlje časa imaš mir pred nadležnimi dlakicami...... Lep večer vsem..... *štorklja*

SUD3  

član od: 1.9.2007

sporočila: 62

30. dec 2007 10:55

Hojla... Jaz imam to srečo da delam v firmi kjer se izdelujejo depilatorji. Pravila depilacije so: da se depiliraš po kopanju. nikoli ne pritiskaj na kožo saj 0,5cm mora biti dvignjen aparat, po opravljenem delu se mora koža zmasirat z grobo gobico za tuširanje ker stem se prepreči da se dlake po ponovnem rastu ne zaraščajo v kožo ker pri tem pride do zagnojitve. Po tej seansi se lepo noge namažejo z dobrim losionom in to je to Pa še to za tak obred se je treba psihično pripravit LP yoli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti