Depilator

kastrolca  

član od: 8.4.2007

sporočila: 82

26. maj 2008 15:12

Epilator uporabljam na nogah že kar nekaj let, na vsakih 14 dni. Bolečina je znosna, čeprav prvič je bilo treba zobe stisnit. Se je pa splačalo. Vmes se pojavi kaka dlaka, vendar na pogled ni prav nič moteče, če pa je sila oz. nuja, je pri roki britvica in noge so en dva tri 100% urejene;) kastrolca

suzi6  

član od: 16.5.2008

sporočila: 9

29. maj 2008 15:45

Ja prvič res boli, jaz sem prvič rabla 3 ure, da sem si noge podepilirala, zdaj pa so korenine dlak že toliko uničene da gredo z lahkoto vn, boli pa seveda še vedno, ampak dodsti, dosti manj. Dlake pa so sedaj tudi dostoi tanjše, pa mehke in svetle!!! S. suzi6

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

29. maj 2008 17:58

Ma mene ko sm se prvič epillirala je bolelo 10 min pol pa nč več nism čutla. Sej ni panike če se morm vsak tedn al pa 14 dni...še zmer bolš kot da bi se brila...pa še vedno bolš in bolj dolgo bo gladko...tudi če šele v enem letu. Z britjem ne prideš nikamor. Pa še dkoz se kej porežem ko se mi mudi preveč :D evagirl

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

29. maj 2008 22:05

Tudi jaz sem se po cca 7 letih britja odločila za braunov epilator, ki ga sedaj uporabljam že dobrih 10 let in ga ne bi več zamenjala, saj so se z britjem dlake zgostile in postale bolj trde, sedaj pa so se fino zredčile in stanjšale. Res da sem na začetku borila z bolečino, rdečino in vraščenimi dlakami (to le trajalo kakšno leto, dve), ampak sedaj imam cca 15 min dela na vsake 3 tedne in gledke noge. Bolečina je dosti manjša. Včasih tudi izpustim kakšno dlako, takrat pa vzamem pinceto in stvar je rešena..... katjushka

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

30. maj 2008 14:11

Jaz sem danes kupila Remingtonovega EP 3000 Confidence. V Spar sem šla po sladoled in mimogrede videla na polici njihovo akcijo - cena je bila 19,99€. Kupila sem ga in hitro domov na test. In sem zelooo zadovoljna. Bolečina je bila znosna, ni bilo neke panike. Tako da če ga katera kupuje, naj zavije v Spar - cena je (vsaj za moje pojme) več kot ugodna. http://www.ciao.co.uk/Remington_EP_3000__6547598 s0ncek*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti