Smrekca

Pri nas bo na hodniku  velika naravna smreka, letos orkašena z bunkicami, verižicami in trakovi v bakrenih in zlatih tonih.

Doma imamo okrasje v rdečih, modrih in bakrenih tonih, vsako leto malo menjamo, letos smo dokupili nekaj zlatega in bo torej to okrasje v kombinaciji z bakrenim.

Ko smo že pri tem - kdaj pa podirate smrečice po praznikih? Mamamia

mamamia
Nam tudi lučke že svetijo na umetni smrečici. Bunkice v zlati barvi, lučke v obliki sveče pa v rdeči barvi. Mi podremo smrečico nekje na sredini januarja. Lp _Lanchy_
Res da je naravna smrekca vendar je bol priročna umetna.okrasili jo bomo z starimi morda pa si privoščimo kaj novega. chappy
Pri nas imamo že postavljeno umetno smreko 180cm v modro srebrni kombinaciji, lučke pa so modre. evamaja

Smrekico sem malo prej pripravila.  Je umetna, okraski pa so rdeči, modri, in srebrni. Zdaj pam čakam, da se hčerkica zbudi in bo postavljala jaslice. .  Ji že vidim njene iskrice v očeh, ko bo postavljala pastirčke in ovčke.

Majda
mamamia je napisal/a:

Pri nas bo na hodniku  velika naravna smreka, letos orkašena z bunkicami, verižicami in trakovi v bakrenih in zlatih tonih.

Doma imamo okrasje v rdečih, modrih in bakrenih tonih, vsako leto malo menjamo, letos smo dokupili nekaj zlatega in bo torej to okrasje v kombinaciji z bakrenim.

Ko smo že pri tem - kdaj pa podirate smrečice po praznikih? Mamamia

mamamia

 

Takrat, ko mi jo otroci že toliko razštelajo, da izgleda kot bi jo povozil smetarski tovornjak.

jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 16. dec 2007 16:12:22

Rimljanka, hvala za nasvet. Bom poškilila v Bauhaus, če že ne bom prepozna ;-).

 

Mamamia, pri nas podiramo smrekico za tri kralje (6. januarja), tašča pa pusti jaslice do svečnice (2. februar).

cervus
Mamamia pri nas jo podiramo na tri kralje. mamazeljka
elaphus, sem šla v reklamni katalog preverit, so samo 60 cm visoke. rimljanka
Pri nas jo krasimo na božični večer (ker letos delam bom pogoljufala, pa bo dan prej), podiramo pa na tri kralje. Saj vem, da bi lahko stala prej in dlje, pa se mi zdi, da ravno to da stoji samo "predpisane" dni, daje tisti pravi čar... najprej pričakovanje, potem občudovanje in nato podiranje in nova pot naprej... Da pa ne bo nesporazuma - nimam nič proti če jo drugje krasijo prej, če stoji bolj dolgo, kakor komu ljubo... Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti