Za razgibati možgane

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

9. dec 2007 21:00

RadaJem ne... Roncolino

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. dec 2007 14:17

Moji poizkusi: Oziroma, kot so rekli na workshopu za vzpodbujanje kreativnosti: ni važno, če je odgovor pravi, glavno je, da je kreativen. Nekega dne, najdejo sredi puscave mrtvega moskega. Moski je nag, v roki pa ima pol vzigalice.Okoli njega pa nobenih sledi! Zakaj?? Ker so ga od nekod že mrtvega vrgli, tista vžigalica je pa samo odvečna informacija za malo se zmesti ------------------------------------------- moški stanuje v bloku v 13. nadstropju(najvišje nadstropje). Kadar sije sonce, se pelje z dvigalom do 12. nadstropja, v 13. nadstropje pa gre peš, kadar pa pada dež, pa se pelje z dvigalom do 13. nadstropja. Zakaj? Stanuje v dupleksu - ergo 12. in 13. in v 13 nadstropju pusti, da se mu posuši dežnik Druga možnost je pa tista, da ima love affair z eno bejbo iz 12. nadstopja in če ju ravno zaloti mož, tipček pešaka zbeži čez teraso v 13. nadstropje (a se ni to dogajalo v stolpnicah na Bratov Učakar, samo da je tam model nekaj zaštuštral z vrečko za smeti?), medtem ko tega manevra ne bi mogel narediti v dežju, ker bi mož po dežniku ugotovil, da je eden odveč.... ----------------------------------------------- Pride moški zvečer domov, prižge luč. odpre hladilnik, vzame sendvič ven. ga poje, zapre hladilnik nazaj. Ugasne vse luči in se odpravi spat. naslednje jutro, ko se zbudi, so vsi okoli njega mrtvi. Kaj se je zgodilo? Mrtvi so bili že prej, samo on tega ni vedel. ----------------------------------------------- Neki ženski umre sestra in na njenem pogrebu sreča moškega, ki ga vidi prvič(ni z njo v sorodu) in se takoj zaljubi vanj. Takoj naslednji dan ubije svojo mati. Zakaj? Zato, ker jo je dala v posvojitev. ----------------------------------------------- Najdejo sredi pozganega gozda mrtvega moskega v potapljaski opremi. Dalec naokrog ni nobenih sledi. Zakaj?? Zajel ga je gasilski kander in potem odvrgel. --------------------------------------------- Romeo in Julija sta mrtva. Okno je odprto, pod oknom kamen in luza. Kako sta umrla? Umrla sta tako, kot je napisal Shakespeare. Okno, kamen in luža v tej zgodbi so odvečna informacija. ------------------------------------------- Letalski hangar. Pod stropom na sredi visi moski, ki je naredil samomor. Hangar je prazen, nobene lestve, nic podobnega. Pod moskim je luza. Kako je naredil samomor? V bistvu je bil padalec, ki je prepozno odpel padalo in je odpikiral na hangar. Luža je nastala zaradi tega, ker je vmes deževalo in je padal dež skozi luknjo v strehi. ------------------------------------------ Moški skoči iz stolpnice,okrog njega vse porušeno.Ko leti proti tlom v 5. nadstropju zazvoni telefon,moški zakriči pade na tla in umre.Kaj se je zgodilo,zakaj je zakričal ko je slišal telefon? Mislil je, da so njegovi mrtvi in je od bridkosti skočil še sam, potem so ga pa sredi manevra poklicali in je ugotovil, da je kiksnil s skokom in mu je bilo žal. Bebo!. ------------------------------------------------ Neka ženska v gužvi hodi z vrečkami. Nekaj poči in ženska se zgrudi mrvta po tleh. Kaj se je zgodilo? Počila je vrečka s kokainom, ki jo je pogoltnila in s tem koko šverca v ZDA iz kake Latino države in recimo, da je na letališču, tam je gneča in vrečke tudi in skratka, zaradi posledic zastrupitve s kokainom je umrla. ------------------------------------------ Vendelina jr.

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

10. dec 2007 15:51

Po mojem je pa ubila svojo mamo, da bi tipa še enkrat srečala na maminem pogrebu :) sick, ampak možno. Vendelina, dobra ideja s kokainom. RadaJem

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

11. dec 2007 19:11

Ja vandelina dobra ideja in kokain je pravilen!Overdoze ;)... Vse ostale so zabaven poskus. Je res,da dekle ubije mati,da še enkerat vidi moškega. Roncolino

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. dec 2007 19:33

Roncolino je napisal/a:
Je res,da dekle ubije mati,da še enkerat vidi moškega. Roncolino

 

dekle ubije MATER!!!!!!!!!!

Pa če planete po meni ali ne, mi je čisto vseeno. V osnovni šoli sem najbolj sovražila, ker od petega do osmega razreda pri slovenščini nismo delali drugega, kot sklanjali mati, hči, peruti, srce in podobne žgance. Pa vidim, da še premalo!

Sicer pa ne mislim nič hudega. Samo opozorila sem. Če misli katera zdaj to na dolgo in široko razpredati, ji kar takoj povem, da se ne splača, ker me ne bo spremenila - pač, če vidim napako, jo popravim. Ja, saj vem, poklicna deformacija!

LP

P.s. hm, sem šla še enkrat brat - če pa mati ubije dekle, je pa vrstni red besed nepravilen - pa mislim, da ni tako mišljeno. cervus Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 11. dec 2007 19:35:34

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

11. dec 2007 19:37

A je moški materin drugi mož? Nasja

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

11. dec 2007 20:10

Elaphus se opravičujem :(. Nasja ne.Moški je tujec,ni v sorodu z njimi. Rabimo samo še 6. in 8. odgovor. Ko razrešimo vse vam dam še en zelo zabaven kviz :) Roncolino

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

11. dec 2007 20:39

Moški skoči iz stolpnice,okrog njega vse porušeno.Ko leti proti tlom v 5. nadstropju zazvoni telefon,moški zakriči pade na tla in umre.Kaj se je zgodilo,zakaj je zakričal ko je slišal telefon? Odgovor: Ker je okrog njega vse porušeno, sklepam da se je dogajalo 11.sept. v stolpnici, katero je zadelo letalo. Zakričal je pa zato, ker je slišal melodijo mobitela, ki je bila enaka recimo njegovega dekleta, žene, otroka...in se je zavedel, da ga ne bo nikoli več videl. ann

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

11. dec 2007 20:54

Pa ne, da je letalo z vodo zajelo tudi potapljača? Pravljice, he he . rimljanka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

11. dec 2007 20:55

Pa ne, da je oni samomorilec na kocko ledu splezal in se obesil???? Kocka se je pa stopila potem........ rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti