Damijan v sobotnem popoldnevu

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. jan 2009 18:30

Jah, kaj čmo, nekateri pač svojo produktivnost usmerjajo v vzvišenost. Tudi Jamie je bil že kritiziran zaradi pacanja in slinjenja po hrani, pa ne malokrat. Sicer pa, če iščemo napake, jih bomo našli. Damjanu pa želim čim več gostov, takih, ki bodo v oddajo prinesli delček svetovne kulinarike .

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

27. jan 2009 19:11

Se strinjam s petkico. Če iščemo napake, jih bomo našli. Potem pa imajo počasi kuharji tega dovolj in vse skupaj pošljejo nekam... mi pa spet ostanemo brez oddaje. Tako na TV še vedno pogrešam Sašo Veronika, o katerem je bilo tudi govora na teh forumih še pa še. Pa saj ima vsak dve možnosti: ali gleda ali pač ne. Anja

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

27. jan 2009 21:21

Meni je pa glih to všeč, da ni vse tako umetno in sterilno. Če tu pa tam kaj z rokami zmeša, ali kaj popaca, je vse še toliko bolj realno. Kar se pa vikanja tiče: Na forumih so ljudje različnih, starosti, spolov, ras, narodnosti, izobrazbe... in vsi smo enakopravni. Zato se tudi tikamo. To ne pomeni, da se ne spoštujemo. sonic

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. jan 2009 21:38

kelly je napisal/a:
To se pa strinjam, da je neroden, ampak zelo neroden! Saj verjamem, da je super dec, ampak kuhat pa ne zna najbolje! kelly

Joj, joj, kakšna sodba! Kdo te pa sili, da ga gledaš? Ker, če ga ne bi, ne bi mogla soditi. Morda ni res?

rimljanka - zasebno mnenje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. jan 2009 21:39

kelly je napisal/a:
saša, to ni moje mnenje, to je dejstvo, če kdaj gledaš tuje kuharske oddaje. morali bi izboljšati oddajo in lahko bi jo, brez velikih težav. verjamem, da jo lahko! kelly

Na podlagi KATERIH dejstev pa ti to trdiš? Ker praviš, da to ni tvoje mnenje.

rimljanka - zasebno mnenje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. jan 2009 21:40

kelly je napisal/a:
spagon - saša, mimogrede, tudi jaz te ne tikam in ti nisem rekla, da ti mene lahko... kelly

 

Tule si pa mahnila mimo. Na KulSlo vlada pravilo (kot večina v e-svetu), da se med seboj tikamo. Le kdo si, da bi tebe vikali? In mimogrede, tudi ti jo tikaš v stavku, v katerem trdiš, da je ne.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

27. jan 2009 21:52

rimljanka, tile tvoji posti so pa tako v stilu dr jekyll and mr hyde :) Drugače pa mene Damjan tudi ni navdušil, gledam ga pa vseeno kar pogosto, ker ima včasih kakšno fajn idejo. Mi pa ni všeč, ker ima včasih take nerazgledane izjave, da se čudim, kako je lahko postal kuhar. Enkrat je rekel, da je zelena paprika v bistvu ista kot rumena, samo da je prej pobrana. Not :) RadaJem

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. jan 2009 22:00

RadaJem je napisal/a:
rimljanka, tile tvoji posti so pa tako v stilu dr jekyll and mr hyde :) Mi pa ni všeč, ker ima včasih take nerazgledane izjave, da se čudim, kako je lahko postal kuhar. Enkrat je rekel, da je zelena paprika v bistvu ista kot rumena, samo da je prej pobrana. Not :) RadaJem

ad1: Zakaj pa ne?

ad2: No, kakšna huda nerazgledanost to pač ni. Vsaj za nekoga, ki ni strokovnjak na področju zelenjadarstva ne. Konec koncev se razlikujeta le v količini - morda še naboru - barvil. Sploh pa, mislim, da nimaš prav. Ker, vsaj nekatere sorte, tako zdaj recimo v Hoferju prodajajo, postanejo z zorenjem najprej rumene, potem rdeče. Tiste svetlo zelene že. Temno zelene pa mislim, da res ne.

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 27. jan 2009 22:02:32

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

27. jan 2009 22:09

Ma kaj res tako močno trka????

MM

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

27. jan 2009 22:12

A sta v žlahti, da ga tako zagovarjaš :) (hecam se, da ne bo spet frčalo perje) saj drugače je čisto v redu dečko, samo vseeno mislim, da si kuhar na televiziji ne sme privoščit takih napak. Jaz še zdaleč nisem strokovnjak za zelenjavo in vrtnarjenje, pa mi je to s paprikami jasno, zato me je presenetilo, da kuhar na nacionalki takšno ustreli. Strokovnjak za pripravo hrane mora o njej tudi nekaj vedeti, ni res? RadaJem

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti