Problem z mrežo

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

tema odprta - 13. nov 2007 22:57 | ogledi: 1.159 | odgovori: 4

najbrž ne spada semle, pa vendarle...se še komu zadnjih 14 dni dogaja, da vam internet zablokira, ko odprete kulinariko? Je kaj narobe s serverjem-oz. mi lahko kdo svetuje, kje naj se lotim problema?

 

Hvala

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

13. nov 2007 23:47

Meni blokira, če imam odprt še messenger, pa google talk... Potem vse skupaj zaprem in začnem znova zamo na kulinariki. LP! ovčka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

14. nov 2007 9:33

meni tudi nekaj blokira, sem mislila da imam virus in sem vse pregledala, vse nepotrebne stvari sem zbrisala pa ni nič bolje. povezavo mam super, vredu hitrost interneta ampak včasih kar zablokira, stran se mi ne odpre, google išče kar nekaj časa... nektarina

limetka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 59

14. nov 2007 10:00

Tudi jaz imam velike probleme s "hitriostjo interneta" in to že nekaj časa. Dogaja se mi tudi na drugih povezavah tudi v primeru, ko plačujem preko Bak@neta (včasih bi najrajši "vrgla to škatlo") ker traja tako dolgo ... ... pa saj ni kriva škatla, tudi viruse smo pregledali. Naš računalničar pravi da povezava zelo niha zato ... Že iščemo novega cenono ugodnega operaterja in ga bomo zamenjali. limetka

limetka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 59

14. nov 2007 10:03

Ups, slovnične napake pa take Po potrebi dodaj, spremeni, ali odvzami ...sem bila prehitra limetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti