Silikonski pekač da ali ne?

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

23. okt 2009 13:38

Koliko pa stane tale iz Lidla? A je pekač za 6 kolačkov? Teli pekači so žal precej draga zadevica... l e a

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

23. okt 2009 14:22

Ok hvala. Zdaj vsaj vem kera budala sem, da sem dala 10,60eur za pekač za šarkelj v Mullerju...Ampak bom pa tuki prišparala:) l e a

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. okt 2009 14:31

lea, nisi budala, cena je odvisna od kvalitete...

tulka

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

23. okt 2009 15:54

Informacija glede akcijskega izdelka ravno ob pravem času, ker ravno kupujem pekač za mafine. A tisti, ki imate silikonske, še vedno uporabite tudi "papirček"? Cena in kvaliteta žal nista vedno v tesni povezavi. Sicer pa moram priznati, da povsem prepričana glede varnosti silikonskih pekačev še nisem. Žal ne najdem, se pa spominjam, da sem pred pribl. 2 leti zasledila strokovni članek, kjer so raziskovali sproščanje / izločanje raznih poli**** spojin iz silikonskih pekačev v pekovsko pecivo. Lahko da je "silikon" v splošnem inerten material, vendar igra pri pekačih vlogo visoka temperatura in interakcija z medijem (posebna pozornost glede na delež maščobe). kafetarca

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. okt 2009 15:57

Jaz ne uporabljam papirčkov, ker mi pecivo lepo zdrsne ven.

S silikonskimi pekači iz Lidla ali iz Hoferja sem pa jaz zelo zadovoljna, čeprav je cena nižja kot v drugih trgovinah.

lp

cervus

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

23. okt 2009 16:05

elaphus je napisal/a:

Jaz ne uporabljam papirčkov, ker mi pecivo lepo zdrsne ven.

S silikonskimi pekači iz Lidla ali iz Hoferja sem pa jaz zelo zadovoljna, čeprav je cena nižja kot v drugih trgovinah.

lp

cervus [kaca]
Buhloneeej za info glede papirčkov Sicer ne dvomim, da se Lidlovi pekači dobro obnesejo, skrbi me bolj tista "nevidna" plat, pa naj bo kupljeno v Hofru, Lidlu ali kje drugje. Marsikaj kupim v Merkurju, vendar nikoli nimam občutka, da v tej trgovini dobim kaj zares ugodnega. kafetarca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. okt 2009 16:57

Tudi jaz papirčkov ne uporabljam več.

tulka

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

24. okt 2009 7:18

Jaz mam pa problem, da se ne speče lepo biskvit v modelu iz silikona, če je npr kaka oblika. Okoli se zapeče rob še preveč, na sredini pa le s težavo spečem. Imam pa model srce, tako izrezljano, pa medvedka, pa še en tak okrogle z vzorcem. Drugače silikonski za muffine je ok in se lepo obnese, tej pa nikakor ne. A ma kdo še podobno težvo? Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. okt 2009 7:29

Jaz imam model sneženega moža, zvonček in smrekico, pa se mi v vseh treh lepo speče. Ali si poskusila z različnimi vrstami testa?  Ko pečem, imam pečico nastavljeno na 180 stopinj, malo pred koncem pa vročino malo povišam.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti