Živo odiranje živali - podpisi proti!

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

tema odprta - 8. nov 2007 8:52 | ogledi: 1.536 | odgovori: 3

Pa saj vem, da ne spada sem, ampak si ne morem kaj, da ne bi to poslala naprej. Prosim pomagajte.

Danes sem dobila ta email in ga nisem bila sposobna pogledati do konca. Jaz bi najraje kar tiste ljudi žive odrla, tako kot oni odirajo žive živali. Baje, da jih morajo odirati žive, ker zaradi tega je lepši plašček za določen gospe, ki ji nato nosijo. Sramota! Groza! Skratka slabo mi dela in mislim, da bom vsak čas bruhala. Da ne bom preveč zašla, ampak pritisk se mi je dvignil v nebo, ko sem to vidla.

Tekst je sicer v italijanščini, piše pa:

Treba jih ustaviti! Vse to se mora končati, prosim, ne ostani miren, kot da nisi nič videl. Te tvoja vest res pusti, da ostaneš miren, brez da bi kaj naredil?

Za ustaviti to grozo, da se ne bi vsaj še enkrat ponovila, zbiramo podpise ,ki naj bi jih bilo vsaj 500, lahko več.

Posnetek je resnično krut. Vsega ne uspem pogledati....

Prosim, daj mi eno roko.....

Če ti je kaj do tega, da se to ustavi, podpiši peticijo in jo pošlji naprej tvojim znancem, prijateljem,...

Ko bo zbranih vsaj 500 podpisov in več, prosim, če lahko pošljete na: PETA2@peta.org

Hvala iz srca.

ps:Prosim le, da ne posreduješ, pač pa ustvariš nov dokument, ter kopiraš tekst, da se smeti ne kopičijo.

Bisogna fermarli!Tutto Questo deve finire, per favore non restare fermo come

se

non avessi visto niente. In coscienza puoi davvero permettere che continuino

senza fare niente?

Per cercare di impedire che si ripeta anche una sola volta questa

mostruosità stiamo raccogliendo un minimo di 500 firme ma più saranno e

meglio sarà.

Il filmato è veramente duro.Io nn riesco a guardarlo tutto..

Ti prego dammi una mano..

Se quello che hai visto ti ha sconvolto come ha sconvolto me ti prego di

firmare e di inviare la mail ai tuoi contatti.

ATTENZIONE: Non inoltrare il messaggio ma crea una nuova mail e fai taglia e

incolla in modo che non compaiano i simboli "> ").

QUANDO LA LISTA AVRA´ 500 FIRME PER FAVORE INVIALA A : PETA2@peta.org

Grazie di cuore

Žal, pa linka ne znam pravilno prilepiti. Pa tudi listo podpisov ne. Če kdo to zna, mu pošljem email, pa naj prilepi. oz. če bi kdo bil prijazen pa podpisal, mu pošljem kar cel email, pa naj pošlje naprej.

Hvala.

Winnie

a1  

član od: 26.6.2007

sporočila: 123

8. nov 2007 8:58

Winnie, imaš ZS. LP;) a1

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

8. nov 2007 9:16

Winnie, to je že  najmanj eno leto star e-mail!Ko sem ga sama videla, sem imela kar nekaj časa nočne more.

 

Moram pa ti povedati, da boš razočarana nad odzivom, vsaj jaz sem še vedno bila. Večini ljudem je enostavno vseeno. Glavno, da je njim lepo, živali pa so tako ali tako na svetu samo zato, da imajo od njih koristi.

Link pa je že na kulinariki.

 

Nena

Nena-morje

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

8. nov 2007 9:43

Ups, nisem vedela. Jaz sem ga šele zdaj dobila. No, če je vse staro eno leto, pa upam, da se je zbralo tistih 500 podpisov in da se je vsa stvar vsaj malo premaknila. Čeprav, glede na to, kakšni so ljudje malo dvomim v to. Žal je denar sveta vladar, pa ne glede na ceno in trpljenje, ki ga s tem povzročijo. No, pa si mislim, od viška ne boli glava (če se spet zbere in pošlje). Vseeno hvala obema. lp Winnie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti