Migrena

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

18. feb 2008 14:20

Orgazem?!? - hja, če želi biti pobruhan....... vanjatajnsek

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

18. feb 2008 14:21

Seks definitivno omili lažje glavobole, če te pa močno boli glava in ti je od tega slabo, ti pa verjetno res ni ravno do hopsanja ;) RadaJem

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

18. feb 2008 18:18

Živijo.Jaz sem se borila z migreno 20 let dokler mi ni nadomestni zdravnik rekel ja gospa tega je pa sedaj preveč,saj ste pri 35 skoraj opravilno nesposobna.Seved to je letelo na to da sem imela migreno že 3 na teden.Potem mi je pa rekel naj grem na akupunkturo in ker sem imela čez nekaj dni nevrologa sem prosila zdravnico za to čeprav mi je ona tudi rekla naj se navadim z tem živet.Takrat mi je pa počil trak in sem zahtevala da me pošlje na akumpukturo.Njen odgovor je tudi bil ne češ čaka se dolgo in sem ji zabrusila nazaj da 20 let sigurno ne.To ambulanto imate zraven novega onkološkega in kje greste z napotnico in vam to plača zdravstvo.Jaz imam od maja meseca mir je pa možnost če se pojavi obnovitvena terapija.To pa izgleda tako da greste deset dni zaporedoma na to terapijo ki traja 20 min. Jaz sem jedla nalgesine že kot bombone ob začetku napada 2 tableti po 550 mg in če to ni zaleglo čez eno uro še eno od 550 mg da je kaj pomagalo.Nobeni drugi tableti mi niso pomagali pa sem probala te nove relpax ki jih nekateri zelo pohvalijo jaz pa sem po celi strani telesa bila kot hroma tako da jih sploh nisem upala vzeti.Jaz pravim četudi mi se jutri ponovi migrena sem si v teh mesecih pozdravila želodec od tablet.Pa bom šla spet na akupunkturo če bi se spet pojavile Čao jaca

ice cream  

član od: 18.6.2007

sporočila: 7

18. feb 2008 18:38

lep pozdrav tudi sama imam težave z migrenami. Obvezno jo imam vsaj 1x na mesec. včasih so zelo hude, takrat tudi bruham. Pojavijo se z pozorilnim znakom -AURO, ko se mi začnejo pred očmi pojavljati pike. Enkrat sem imela tako močno migreno, da sem bruhala vsakih 5 min na koncu že slino. pomagalo ni nič dali so me tudi na infuzijo. Drugače pa jemljem Nalgesin in Aspirin Migran edino kar pomaga. lepo se imejte ice cream

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

18. feb 2008 20:08

jaca, moji mami se zaenkrat še ni ponovilo, tako da upam da se tudi tebi ne bo.... lp Follow your dreams....

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. feb 2008 20:37

Vanjatajnšek, si že kda čula za kamasutro za enega? Ma kaka kamasutra, kamadanes! Sn glih gnes prečitala, ka je možni vzrok to, da se upiramo toku živleja in ka mamo spolne strahove. Lagodno se je treba prepustiti toku življenja, saj je življenje na naši strani. tumpika

SonjaB  

član od: 9.1.2004

sporočila: 250

19. feb 2008 15:59

Še včeraj sem prebirala forum in si v mislih rekla: no, od moje zadnje migrene pa je že kar dolgo... In danes sem jo dobila že za zajtrk! Napad je bil bolj blag, vendar meni vedno pomaga, če se TAKOJ, ko zagledam "električne" krogce, uležem v temo. Potem počakam, da se krogci razvijejo do konca, na koncu pa izginejo. Sledi bolečina. Če počivam-je blaga, če ne, je sv****** močna. Skušam jo blažiti le z lekadoli. Sonja

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. feb 2008 9:03

Kako pa to rešujete v službi - mislim imeti migrano trikrat na teden, to pomeni ne biti nič v službi oz. biti skoz v bolniški. Jaz jo imam zdaj zelo redko pa me je skoraj sram, ko pridem po bolniški list, ker se mi zdi - a, spet vi! vanjatajnsek

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. feb 2008 9:35

Kako pa to rešujete v službi - mislim imeti migrano trikrat na teden, to pomeni ne biti nič v službi oz. biti skoz v bolniški. Jaz jo imam zdaj zelo redko pa me je skoraj sram, ko pridem po bolniški list, ker se mi zdi - a, spet vi! Glede akupunkture - jaz sem dala skoz 10 dnevno terapijo na Dobrni - pomagala je le v toliko, da so mi sploh pomagale tablete, a je tudi to držalo le kaka dva meseca. vanjatajnsek

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

20. feb 2008 14:57

vanjatajnsek je napisal/a:
Kako pa to rešujete v službi
Dobro vprašanje, kako to rešiti?Jaz sem bila takrat resnično boga in se smilila sama sebi, sploh ko sem imela migreno tudi po dva dni skupaj.Seveda so sodelavci vedeli za moje težave, tako sem luči v pisarni kar ugasnila, izogibala sem se računalnika in veliko časa preživila na wc-ju, v upanju kdaj bom bruhala, ker to je meni edino pomagalo. Sem pa še mlada in brez otrok, pa vem, da se večkrat zamislim kaj pa če bi imela družino, kdo bi skuhal, se ukvarjal z otroki...grozno. Kot sem že napisala, rešila me je terapija pri bionergetiku. patty

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti