Se jih še spomnite?

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

18. okt 2007 6:48

Ja, še vedno je lepa in še vedno bi jo vsake toliko časa lahko zavrteli. Lepa in topla ..... kobra 1

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. okt 2007 7:30

Meni je tudi zelo všeč - pa še ena je, ki je pa nikjer ne najdem. Namreč, reklama Rad imam mleko - ena stara tetka ga pije in se prav prebrisano nasmeje, pa bodibilder napihuje mišice, za njim pa še majhen fantek, veliko mi je pa zbežalo iz spomina, pesmica je pa tudi lepa, pa se je zdajle ravno ne spomnim najbolje - Vem, da se začne....komaj dan se zbudi..........in z mlekom dalje gre......dobro jutro, kot sreča se zdi, beli dar narave, kot življenje, to je življenje, rad ga imam..... nekaj takega, no. Sem brskala po internetu, pa nič našla. Mogoče je bil kdo bolj spreten?

Lp

cervus

razkritOdkrito  

član od: 18.10.2007

sporočila: 3

18. okt 2007 7:54

Pozdravljeni dragi gurmani, redno prebiram vaše recepte, nikoli pa se nisem registrirala. Normalno, ker sem totalni snostalgik, sem pogledala kaj se skriva pod tem naslovom. Me veseli, da ste prišli do risank. Ker vidim, da se sprašujete po reklama pa vam prilagam še te :) - http://www.ednevnik.si/entry.php?w=razkritOdkrito&e_ Kaj pa 2. del risank ste videli? - http://www.ednevnik.si/entry.php?u=razkritOdkrito&e_ No nazadnje pa sem objavila jugo melodije, uživajte tudi ob teh - http://www.ednevnik.si/entry.php?w=razkritOdkrito&e_ Če smem, bom tudi jaz kdaj napisala kakšen svoj recept. Saj sem ena izmed vas - gurmanov. Lepo se imejte in vsem en lep pozdrav za dober dan, razkritOdkrito - Mateja razkritOdkrito

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

18. okt 2007 8:23

Zelo lepo,prav paše pogledat vse te risanke in poslušat skladbe.Prava sprostitev. tanya017

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

18. okt 2007 10:20

Večkrat sem se spomnila na Palčka smuka, sedaj pa po dolgem času lahko vidim risanko. Ko sem bila majhna sem v nedeljo zjutraj bila okamenela pred tv-jem, oči kot sova pa čisto pri miru...da kaj ne zamudim kordelina

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

18. okt 2007 11:38

to so ble res svetovne risanke dobr da sem rastla ob njih! ne pa zdej se samo še tepejo pa strelajo pa kregajo pa večina je kitajskih...za nikamor uglavnem uživajte dorka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. okt 2007 16:09

ooooo, gledam in uživam! Hvala, razkritOdkrito!

LP

cervus

pšeničnik  

član od: 11.9.2007

sporočila: 61

18. okt 2007 18:22

Mi smo t.i. jugonostalgiki. Kako bogokletno za današnjo mularijo, ne vso, današnjo politično oblast......Samo to so bile risanke in melodije brez nekih posledic. Če samo danes pogledamo te debilne reklame, tudi melodije - štance, ki so narejene na 1-2-3, besedila, da rukneš na rit, brez kakšne vsebine, samo da se rima pa je. Dostikrat sem rekel, kaj če bi ukinili videospote, pa bi videli in slišali kaj bi se sploh vrtelo po radiu. V družbi med glasbeniki se dostikrat pohecamo, če zna kdo zažvižgat evrovizijsko pesem staro kakšnih dve ali tri leta. Potem pa se spomnimo starejših komadov, koliko jih je postalo evergreenov. Pravijo, da se o takih stvareh pogovarjajo le še starejši ljudje, torej se staram in sem star, ampak tudi moda se ponavlja na vsake toliko let, tako, da starejše skladbe zopet dobivajo na veljavi. Je ni prave žurke brez tastarih komadov. Me je kar malo zaneslo, in kaj potem? Hvala za prispevke. pšeničnik

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. okt 2007 18:46

pšeničnik, jugo muzika se še kako med pubertetniki posluša, verjemi. rimljanka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

18. okt 2007 19:00

Poznam tudi take, ki pojejo in poslušajo stare slovenske popevke in tako imenovano " govejo muziko". Ni jih sicer veliko, ali pa jih mi ne poznamo (oziroma ne vemo kako je, ko "ta starih ni zraven") kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti