Poročilo o peki krstnih tort

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

tema odprta - 8. okt 2007 21:35 | ogledi: 4.339 | odgovori: 8

Tako, krst je za nami, tort ni več, ostali pa so lepi spomini na čudovit dan in lepo slovesnost.

Torej, delala sem dve torti - Jagodno - borovničevo svečano torto od Jade za nečakinjo Julijo in Torto Nutella od Šjorce za hčerko Veroniko. Pri nutelini sploh ne gre zgubljati besed, ker je torta enostavno fantastična in fantastično dobra. Jagodno - borovničevo pa sem delala prvič, malo me je presenetil okus mascarponeja, ki ga prej še nikoli nisem uporabljala za torte. Gostje so jo pomlatili en, dva, tri, tako da je s polnimi usti niso mogli prehvaliti. Sama bom drugič raje uporabila skuto ali Philadelphio, čisto zaradi mojega okusa. Sicer pa je torta okusna, sočna in relativno enostavna za pripravit.

Večji zalogaj je predstavljalo krašenje torte. Prvič sem se lotila krašenja torte s ticino maso. Po zaslugi mojstric s kulinarike, starih postov in odgovorov na moja vprašanja sta bili torti sanjsko lepi. Maso sem barvala z barvami v tubi, stvar se lepo barva. Srčke sem izrezovala kar z modelčki za linške piškote. Ostalo je narejeno na roke. Za okraske se moram zahvaliti T., ki mi je prišla pomagat, da sva natuhtali, kaj bi pasalo in kako bi stvar sploh izpeljali.

Odločili sva se za angelčke, ki so bili na vabilih narejeni s tehniko embossing. Tudi angelčki na torti so bili iztisnjeni iz te iste šablone.

Zalomilo se nama je pri črkah, nikakor nisva mogli mase spraviti skozi vrečko za okraševanje, tudi oba moža sta uspela maso le spraviti v nastavke, ne pa tudi iz njih :) No, vrečka oziroma nastavek za pisanje je še vedno poln mase, na torto pa sva na koncu črke zvile.

Obe torti sta bili fantastično lepi in sanjsko dobri. Še enkrat hvala za vso pomoč in spodbudo. Slike tort najdete na http://airtadeja.moj-album.com/

Temo je spremenil(a) Tadeja L dne 08. okt 2007 21:40:27

---------------- airtadeja.moj-album.com ------------

Temo je spremenil(a) Tadeja L dne 08. okt 2007 21:40:41

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. okt 2007 22:56

Res lepe tortice. Kar škoda za pojest. Vse pohvale kuharici! Jelenckova

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

9. okt 2007 8:57

Lepe tortice! Ampak mene pa nekaj zanima,če mi lahko kdo pove. Prosim! Veliko vas omenja, da tičino maso barvate z nekakšnimi barvami iz tube. Kakšne so to barve in kje se jih lahko kupi? In še nekaj, ali lahko pobarvaš tičino maso tudi z živilsko barvo, tisto ki jo kupiš v lekarni (prah)? vida u.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. okt 2007 9:00

Vida s tistimi barvami v prahu boš še lažje pobarvala samo dodoaš kapljico vode, da dobiš "pasto" pa vgneteš v tičino. Barve v tubi so pa v roza škatlici schwartzau al nekaj podobnega, notri so 4 tubice. Dobiš v vsaki bolje založeni trgovini kjer so zadeve za peko in okrasitev tort. Pazi samo, da vzameš pravo, ker so obstajajo tudi sladkorne pisave. V glavnem preberi ali so barve not. Rabiš pa veliko barve iz tube, da dobiš bolj intenzivno barvo, tiste v prahu rabiš malo. jade

*petra*  

član od: 18.1.2007

sporočila: 171

9. okt 2007 9:02

Bravo Tadeja, verjamem, da so bili vsi navdušeni. Sedaj si pa zapečatena, ker boš mogla peči za vsako slavje....he he he Res lepe tortice, super si izvedla tudi s črkami. Če pa jaz kaj sovražim, je pa pisanje po torti. Lepo, res lepo, jaz pa lačna občudujem tvoje torte...:) *petra*

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

9. okt 2007 9:08

Tadeja, zelo lepo. Všeč sta mi angelčka. Si jih delala sama ali si jih kupila? marelica

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

9. okt 2007 10:11

Aha, hvala jade in veverica! Te barve pa poznam, nisem vedela da so te mišljene. Hvala vida u.

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

9. okt 2007 10:47

Za tak odtenek, kot sem jaz barvala maso, rabiš le kapljico ali dve. Če pa bi želela recimo rdečo, potem pa bi res te barve rabila ogromno. Angelčki so narejeni doma - iztisnjeni iz šablone za embossing in sestavljeni skupaj.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti