Mehki goveji zrezki?????

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

22. feb 2011 10:38

, podpišem za čez 30 let!!

Golota me ne moti, nikoli, je pa udarna sprememba!

Dej, povej, no....

lp

mzm

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. feb 2011 10:39

Taia je napisal/a:
Nisem brala komentarjev, ampak preverjeno so zrezki mehki, če se jih zeloooo dolgo kuha. Jaz jih najprej popečem, da dobijo lepo barvo, nato pa fajn zalijem z vročo vodo in jih dušim vsaj 2 uri. Še vedno so bili mehki.

Taia
Jaz delam določeno govedino 6-8 ur, ampak je tu potem v prvem planu omaka, če pa stavimo na zrezke, pa morajo biti narejeni v minutah.

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

22. feb 2011 10:42

Pa sej s temi zrezki sploh ni frke. Če ti pečeni ne ratajo mehki, jih narediš v omaki in mirna bosna. In če ti še v omaki ne ratajo mehki, vzameš mikser....

japaja

neznan uporabnik

22. feb 2011 10:45

Zzak1977, ne šimfaj stegenčkov in prsi !!??

japaja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

22. feb 2011 11:18

Ne vem kaj je danes z vami, očitno vam je fora postavljati kuharske temlje na glavo...matr, cmariti goveje zrezke dve uri in pri tem še trditi da je to fajn in normalno ????? Zdej pa res več ne vem, a je to sploh še resen portal a je ena navadna zajebancija ? hedonist

neznan uporabnik

22. feb 2011 11:20

Oboje.

Če si v resnici hedonist, boš razumel

japaja

francis  

član od: 7.7.2007

sporočila: 130

22. feb 2011 11:44

Prav zabavni ste. Mogoče bo pa sprememba vremena... francis

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

22. feb 2011 11:54

Jaz sem po nasvetih ze poskusala cmarit zrezke (od stegna) v omaki nekaj casa in mi niso nikoli uspeli. Ceprav je bilo meso dovolj kuhano so pusti, oz. zame to ni to. Mozno je, da je bila govedina stara, ceprav mi je mesar zatrjeval drugace

Moje izkusnje pravijo da imajo prav hedonist, zzak in vanja, ker kadar delam na ta nacin so OK.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

neznan uporabnik

22. feb 2011 11:55

Dej no, Hedonist, kako pa ti golaž delaš? Al pa bograč? Najbrž ne na "tik-tak"?  Je treba kar malo cmariti. Saj če se zrezki cmarijo, je pa omaka toliko boljša, a? Potem pa mal kruh not pomakaš, ga ni boljšega.

Druga stvar so tisti minutka-minutka šnicelčki, ja. Čeprav meni ni problem jesti popolnoma surovega mesa (jao, sam še boksat začnem, pol smo pa tam!)

 

Francis, če bo šlo tako naprej, ne bo samo sprememba vremena, hihi.....

 

 

 

japaja

neznan uporabnik

22. feb 2011 12:03

Evo, danes imam pa jaz dar govora (?!).

Sem šla še enkrat prebrat temo in sem ugotovila, da se pogovarjamo o jabolkah in hruškah.

Oziroma o pečenih zrezkih in zrezkih v omaki.

Smo skor tko k v parlamentu, madonca

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti