Kmetija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. nov 2007 15:49

Nisem plaha ženska, vajena sem nastopati v javnosti, nisem pa pripravljena početi ničesar pred kamero. Za tak korak moraš biti iz drugačnega testa, ki pa s plahostjo, nemočjo  nima ničesar.

Kmetijo pa gledam zato, ker me zanima interakcija med osebami in karakterji. Žal nam režiser dovoli samo nekatere stvari.

Prejšnji teden so Daša, Biljana in Simon hkrati jezdili kravo. ta teden jo je jezdil samo Simon. Pa niti ene besede o tem. To me je tako pretreslo, da bi najraje nehala gledati.

 

F r i n a

neznan uporabnik

3. nov 2007 16:00

frina če si že omenila da so jezdili kravo...to me je v tisti oddaji tako zmotilo...halo a je krava mogoče jezdno sredstvo...ne ni...lahka bi imeli malo drugačen odnos do živali... lovebeyba

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. nov 2007 16:05

Meni se zdi, da je tole vse skupaj zrežirano, ne pa, da je resničnostni šov.

 

jade

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

3. nov 2007 16:10

Uau Frina, to si pa tako napisala....razmišljaš kot Monk se pa strinjam s tabo ja! saš spagon

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

3. nov 2007 16:12

Če/ker ni neposreden prenos, seveda ni resničnostno, ampak zrežirano, kot je všeč tistim, ki s tem služijo. Komu sicer? rimljanka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. nov 2007 16:13

spagon je napisal/a:
Uau Frina, to si pa tako napisala....razmišljaš kot Monk se pa strinjam s tabo ja! saš spagon

Ja, sem Monkica.

F r i n a

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. nov 2007 16:15

Frina zanimivo...meni tudi vse skupaj smrdi :(. Kar s epa jahanja krave tiče.Ne bi več sploh komentirala.Ta naloga je bila neuspešna "ker ne morejo mučiti živali s premajhnim življenskim prostorom".Čudi me,da jim gospodar zajcev ni dal kar se pa jahanja tiče pa ni bilo niti besedice! Sem tudi jaz nad vsem razočarana.Klemen je v svojem videodnevniku povedal,da so se za današnji dvoboj vse zmenili in da se mu to ne zdi fer. Razočaralo me je tudi to,da je Adrijana ŽE! napisala poslovilno pismo (napiše ga izpadli tekmovalec) in za glavo družine spet postavila Jurija.Glede na to,da je bila vleika prijatelica s Špelo sem pričakovala boljši razplet :(. Roncolino

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. nov 2007 16:21

Sem mislila zrežirano v tem, da mi vse skupaj izgleda tako kot, da jim govorija kaj naj naredijo in  kaj naj rečejo. Tudi tazadnji dogodek se mi zdi za lase privlečen, da bi več ljudi gledalo. jade

neznan uporabnik

3. nov 2007 17:29

pa use skupaj je navaden shi*... lovebeyba

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. nov 2007 17:48

jade je napisal/a:
Sem mislila zrežirano v tem, da mi vse skupaj izgleda tako kot, da jim govorija kaj naj naredijo in  kaj naj rečejo. Tudi tazadnji dogodek se mi zdi za lase privlečen, da bi več ljudi gledalo. jade

 

To je čista in živa resnica.   Noben resničnostni šov ni prepuščen samemu sebi. Kar verjemi, da je več akcije po scenariju, kot tiste spontane. Sem enkrat imela možnost dobiti informacije iz prve roke. No, ne pri teh zadnjih resničnostnih šovih, ampak pri neki starejši zelo podobni oddaji, ki je prav tako izgledala čisto spontana.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti