Plus paket (prej 2. november)

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

10. jul 2002 12:51

Itak de ne morte zvet brez nas .. in seveda me ne mormo ziveti brez vas .. sam moram pa se pohvalt vse ki sodelujete v tem "projektu" KulSlo .. ker ste narediti odlicno ! Se tako naprej! Tatjana

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

10. jul 2002 15:18

Js sm se pa spovnala neki.. ce bi se v tem 2 novembru tud vidl nekje .. kdo je online pa de si lahk tud med sabo posilamo privatna sporočila .. ... a bomo pol mel kaksno KulSlo zabavo? bo vsak neki speku pa prnesu pa bomo jejdl Tatjana

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

12. jul 2002 22:44

Boljs bi mogoce blo, ko bi imeli na ircu odprt kanal #kul_slo al pa kej takega. O tem mi ze nekaj casa roji po glavi. Po mojem teme ne bi zmanjkalo. Tam se da cist enostavno pogovarjat privat al pa v kanal. Mogoce za razmislit, kaj pa vem. Mimogrede pa se en "feministicen" pregovor: (Priblizno) Polovica ljudi na Zemlji so zenske, drugo polovico so rodile zenske. Hura!!! za nase kuharcke! Sycia Sporočilo je spremenil(a) sycia dne 12. jul 2002 22:45:21

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. jul 2002 1:27

V KulSlo sem vključil prvi del Moje beležke, ki izboljšuje uporabo voščilnic. Storitev je odprta za vse do 2. novembra, potem pa bo odprta le še za nadstandardne uporabnike. Vse komentarje o storitvi pošljite v to temo. Hvala Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

15. jul 2002 10:32

Strinjam se z vsemi tistimi, ki se podpirajo placevanje nadstandardne različice. Prav je, da stvari, ki so dobre, tudi cenimo. Tudi prek placevanja narocnine ali kakorkoli ze temu recemo. Ljudje smo pac taki, da nekaterih stvari, ki jih ne placamo, ne cenimo zadosti. Še posebej je to pomembno za snovalce teh strani. Ce sami ne bodo ovrednotili svojega dela, ga tudi drugi ne bomo. Zato fantje in dekleta pogumno naprej. Lep poletni pozdrav Mimika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. jul 2002 12:02

Na voljo je tudi prva verzija shranjevanja priljubljenih receptov. Receptov zaenkrat še ne morete izbrisati iz beležke in dodajati komentarjev (ter tiskati), lahko pa jih dodajate in imate v zbirki. Možnost se nahaja pri vsakem receptu (ki še ni v beležki), kjer piše: "Shrani v beležko". Vtise in komentarje pošiljajte v to temo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. jul 2002 13:45

Če komu od uporabnikov nove storitve ne delujejo pravilno, naprošam, da mi sporočite. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije PS - Recept iz moje beležke lahko že brišete! Sporočilo je spremenil(a) jernej dne 15. jul 2002 13:53:52

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

22. jul 2002 8:47

Meni se je ideja o plačevanju zdela normalna od prvega trenutka naprej. Sicer je res fino dobivati kaj zastonj - kdo pa ne bi -, vendar dolgoročno se navadno izkaže, da tisto ni kaj prida vredno ali pa ni zanesljivo, enkrat je, drugič ni. Saj vsi vemo, kaj je z zastonj časopisi in revijami. Raje dam pet jurjev in vem, da bo dobro in zanesljivo. To je približno toliko kot ena kuharska knjiga na leto. Vendar knjige ne moreš nič vprašati - in komu je bilo vedno vse jasno?, ostane ista za večno, omejena je na svojih nekaj deset/sto receptov ponavadi na določeno temo. Prvič sem KulSlo pred več leti našla čisto slučajno. Pogledala sem, kakor pač vedno pogledam kuharske strani v revijah, vendar to ni bil glavni razlog. Pogledala sem zato, ker so mi bile strani oblikovno (in vsebinsko!) tako všeč. Resnično sem bila presenečena, da je nekdo ustvaril nekaj tako dobrega na internetu in stalno me je zanimalo, kdo to dela in "na kakšno energijo". Potem stvari več let iz drugih razlogov nisem spremljala, vendar nisem pozabila. Sedaj sem se "vrnila" in moram priznati, da sem dol padla, da stvar še vedno - in še boljše - deluje in da je še vedno zastonj. Pomislite, kaj vse plačujemo, s stisnjenimi zobmi ali brez. Meni se najbolj upira plačevanje stvari, za katere nihče ne dela, ampak dejansko samo kasira. Kakšna parkirnina kje na "ekskluzivni" lokaciji, ko plačaš zapitemu pobiralcu za to, da ti dovoli parkirati v jarek ob cesti. Zato se pridružujem upanju uredištva, da se bo dovolj ljudi odločilo podpreti KulSlo in da bo v veselje/korist nas vseh stran ostala. Lp, Mimi

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

22. jul 2002 16:41

Mimi, hvala, hvala, ! Mogoče stvar ne bo kar hitro stekla...,ker ob takemle projektu je treba delat tudi stvari, ki so takoj plačane , ampak VERJAMEMO, da bo čez čas to za ljudi toliko zanimivo, da se bodo odločili ZA. Saj trenutno je veliko stvari na internetu zastonj in kar nekako pričakujemo, da je to tako...,ampak v prihodnje bodo tudi kvalitetne vsebine na internetu MORALE dobiti svojo ceno..ali jih pa ne bo. Poleg vsebin je še programiranje, pa risanje, pa strežnik.... fino, da vas je nekaj, ki veste, da vse le ne more biti zastonj. Bojan

Natalija  

član od: 7.3.2002

sporočila: 21

26. jul 2002 13:39

Lep pozdrav vsem. Tudi jaz se strinjam, da je za vsako delo potrebno prejeti tudi plačilo. Imam pa neko malo težavo. Računalnik imam namreč samo v službi in me malo skrbi kako bodo te stvari potekale v tem primeru. Mogoče kakšen nasvet-samo prosim ne takega, da naj si nabavim računalnik, ker za to na želost nimam monosti predvsem tehničnih vsaj za sedaj. Natalija Gabrovsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti