Jabolčni sok

EVALD  

član od: 26.7.2007

sporočila: 2

tema odprta - 28. sep 2007 10:18 | ogledi: 6.692 | odgovori: 4

IMAMO KAR NEKAJ NEŠPRICANIH JABOLK,ZANIMA ME PRIPRAVA JABOLČNEGA SOKA.DELALA SEM GA ŽE PREDLANI VENDAR SE MI JE POKVARIL.ZANIMA ME ALI IMA KDO KAKŠEN RECEPT?HVALA

EVALD

PUJSI  

član od: 23.1.2007

sporočila: 15

28. sep 2007 10:36

jaz bi pa rada kupila jabolka za jabolčni sok, to je kakšna druga klasa. Mogoče kdo ve kje se jih da dobit. PUJSI

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

28. sep 2007 11:12

Pri nas oprana in očiščena jabolka najprej v mlinu zmeljemo, potem jih sprešamo in ta sok nalijemo v cisterno - 100 l. Pod cisterno postavimo plinski gorilnik in sok segrevamo do 95 stopinj celzija. Ko doseže te stopinje približno pol ure še vzdržujemo to temperaturo. Na koncu poberemo s soka pene, ki so se naredile na vrhu in cisterno zapremo s pokrovom. Lahko pa ga tudi na enak način zapiraš v litrske steklenice. Meni se zdi, da je iz steklenic še boljšega okusa, samo bolj zamudno je. helgula

poloni  

član od: 19.10.2004

sporočila: 123

28. sep 2007 11:12

Ko dobim kaj več jabolk, naredim krasen jabolčni sok. Zdrži celo leto. Jabolka zmelješ, stisneš, sok precediš, daš v lonec, kuhaš do vretja. Jaz odstavim, ko še ne vre prav, se pa že vidi, da se dvigujejo prvi drobni mehurčki. Sladkorja nič ne dodam. Še vročega nalijem v steklenice, zaprem, zložim vse skupaj, pokrijem z odejo ali bundo in pustim nekaj dni, da se ohladi. Nič se ne pokvari. Tako delam tudi sok iz jurke. Nič sladkorja in tudi zdrži. Z onimi velikimi sodi pa žal nimam izkušenj. Če ima kdo v SV Sloveniji kaj viška jabolk, prosim, naj se oglasi. Lep pozdrav Poloni

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

28. sep 2007 16:15

Vprašaj v kakšni sadjarski zadrugi.Ko končajo obiranje,po navadi dovolijo,da pobereš jabolka,ki padejo na tla.Za sok in kis so čisto ok. ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti