Jutranje varstvo

tjass  

član od: 13.9.2005

sporočila: 13

24. sep 2007 12:30

Pri nas je varstvo organizirano. Za prvi razred je brezplačno, moja hči je v drugem razredu in bomo letos jutranje varstvo plačevali. Organiziran je tudi avtobusni prevoz, ki pripelje učence v šolo deset minut pred pričetkom pouka. Učiteljca, ki ima jutranje varstvo gre vozače počakat na avtobusno postajo, ki je zraven šole ampak ob glavni cesti. Ravno tako je organiziran avtobus za domov - trije avtobusi vsako uro. tjass

kreich  

član od: 8.8.2002

sporočila: 65

24. sep 2007 14:03

Tudi pri nas je jutranje varstvo organizirano še za 2. 3. in 4. razred, vendar ga je potrebno plačati. Prav tako lahko imajo ti otroci v šoli zajtrk. kreich

bomči  

član od: 5.10.2006

sporočila: 33

24. sep 2007 16:14

Pozdravljeni! Hja, sem kar malo šokirana. Sama sem po poklicu učiteljica in začenjam službo ob pol šestih zjutraj. Takrat se namreč na naši šoli pričenja jutranje varstvo. Res je, da je jutranje varstvo od 5.30 dalje namenjeno učencem prvih razredov, toda pri nas imamo dogovorjeno, da ga lahko koristijo tudi drugi, če to potrebujejo. Ne vidim smisla, da drugošolci in ostali tja ne bi smeli. Res pa je, da se normativi ne smejo prekoračiti... ampak to je že druga zgodba. Želela sem napisati le, da sem zgrožena, da se na šolah o takšnih stvareh ne bolje zorganizirajo. Sama pač prav rada opravljam učiteljski poklic (četudi se ne začenja ob 8ih in konča ob 12ih : ) in mi pri tem ni ravno vseeno, da se nekateri izgovarjajo na ministrstvo, v razredu pa (sem prepričana) ob 6ih zjutraj nikoli ni tako poln razred, da ne bi mogli sprejeti še kakšnega otroka. Na žalost pa je tudi to nemalokrat odvisno od volje tistih, ki to izvajajo... Kot tudi povsod drugod. Lep dan, Bomči bomči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti