Danes me neki razganja od pameti ( ne ljubi se mi delat ), pa sem se hotel izkazat o kisu, pol pa v linku, ki ga je dala elaphus, ugotovim, da je drejček že vse povedal. Nič, pol pa drugič.
ežoj
Lečin curry s kruhovimi cmoki
Danes me neki razganja od pameti ( ne ljubi se mi delat ), pa sem se hotel izkazat o kisu, pol pa v linku, ki ga je dala elaphus, ugotovim, da je drejček že vse povedal. Nič, pol pa drugič.
ežojVljudno prosim, da pustite vrečko z gobami, ki me bodo zgodaj zjutraj čakale odložene pred vhodnimi vrati, ker so gobe MOJE in pošteno zaslužene. Svoje se boste morali nabrati in zaslužiti sami.
F r i n asonci, mi imamo gobe vedno v skrinji čez celo leto, pa jih čisto normalno rabimo. Se včasih tudi zgodi, da najdemo kak paketek star tudi leto in pol, pa nič ne kompliciramo.
Pozdravljeni,
da ne odpiram nove teme. Imam eno veliko željo - nabirat gobe. Včasih sem ji nabirala z pokojnim očetom, ki je zelo zgodaj umrl in bi bil dobrodošel dedek. Zdaj pa nimam nikogar več, ki bi me vzel s seboj. Mož nič ne pozna, ker je iz mesta, bova prej našla kaj drugega, hčerki še manj, prijateljice pa jih kupujejo. Sama sem brez službe in so drage za kupit. Pred parimi leti smo šli kar na slepo in visoko rizično noseča sem našla enega samega majhnega jurčka na Pokljuki in par lisičk. Kot da se me izogibajo.Jaz bi pa tako rada kdaj jedla jurčke z jajci ali lisičke ali pripravila kakšno drugo jed.
Morda je tu na kulinariki kdo, ki bi me vzel s seboj, vsaj enkrat. Sama se bojim v hosto, saj se lahko celo izgubim. Ko mi je umrl oče sem šla na rajon, kjer sva nabirala skupaj in sem se izgubila... Jokala sem, ker me je bilo zelo strah, ampak po 3 urah sem uspela priti do ceste. Od takrat pa nikoli več.
Vem, da vsak svoje rajone rad zadrži zase, mogoče pa je le kdo na kulinariki, ki se otepa z viškom gob in bi mu bila družba dobrodošla. Zelo bom vesela.
| Trixi je napisal/a: |
Pozdravljeni,
Pred parimi leti smo šli kar na slepo in visoko rizično noseča ....... |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Pa gobe gor ali pa dol... Tole me mal spominja na tiste, ki gredo prek Komarče do Triglavskih jezer v visokih petah.....![]()
lp
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Lečin curry s kruhovimi cmoki

Jagodni cmoki z makovim sladoledom