Čiščenje stanovanja - nujno!!!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. sep 2007 19:42

smrečica, sama se znajdi...imaš ročice (z malo sposojene zlobe), hehe

 

Ja, dekleta, malo organizacije pri vsem dobro dene. Morda sem malo premalo poudaruila: meni gre organizacija dela tako dobro od rok, da sem si organizirala pomoč, da imam več časa zase. Torej me ne kolje pomanjkanje časa in slaba organizacija življenja v družini ter pomanjkanje volje, da ne zmorem čiščenja. Jaz tega preprosto ne želim, zato nekoga plačam, jaz pa pridobim na prostem času. Ker mi ga sicer primanjkuje.

Dama? Vse prej kot to. Zadovoljna ženska v najlepših letih, to pa prav gotovo. Mamamia

mamamia

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

5. sep 2007 21:10

 mamamia kobra 1

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. sep 2007 1:57

Jaz pa sem čisto kontra. Imam srečo, da zelo rada čistim stanovanje in si navijem muziko - to mi je relax, komaj čakam teh par uric... To imam raje, kot npr. sedenje na kavi (ko je bilo že o tem govora). katka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. sep 2007 7:56

mamamia Ognjič

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

6. sep 2007 8:29

Katka lopatka saj ne gre za sedenje, gre za druženje z ljudmi, ki so ti blizu in ti nekaj pomenijo in tega res ne gre primerjati z ribanjem tal in brisanjem prahu - men je na vsak način ljubše tisto prvo.

Je pa lepo, če je stanovanje čisto in naravnost krasno je, če lahko imaš oboje

rrr

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

6. sep 2007 9:11

Konec koncev je najlepše, če si vsak najprej dovoli in tudi uspe svoj popoldan organizirati tako, da je najbolj zadovoljen: pa naj bo to čiščenje stanovanja, sedenje na kavi, ležanje na kavču, branje...karkoli pač. Če delaš kot neumen, se sicer lahko počutiš "pridnega" a bi vendarle raje počel kaj drugega, potem to ni to. Jaz včasih prav z veseljem čistim, rada likam, a včasih enostavno ne zmorem oz. ne želim! Mislim, da smo mame in žene že toliko obremenjene in s službo in z otroci in še s čim, da je še kako važno, da smo tudi zadovoljne. Kaj ti včasih koristi, da se vse sveti, da te vsi poznajo kot "res pridno" če pa te otroci in mož najdejo nataknjeno, utrujeno, zgarano in brezvoljno.....

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. sep 2007 9:37

se strinjam :) Včasih pa si lahko privoščimo tudi, da smo malo čudne, kajne :) katka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. sep 2007 9:41

Ej, tortica, žebljica na glavico je tvoje pisanje.

Nisi nič čudna, katka loaptka, tebe veseli eno, druge drugo. Mimogrede, včeraj sem zlikala goro perila (to tako ali tako večinoma počnem sama) in počistila kuhinjo, tako da imam tudi jaz kdaj svoje prebliske...Je pa res, da so tovrstni redki, hihi...

 

Gremo delat, da še ka evrček kapne. Mamamia

mamamia

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

6. sep 2007 9:42

Tortica in mamamia

Ostalim pa želim reči samo to.

Pustite ljudi naj delajo kar jim paše. Zakaj tolik praznih besed na temo "ja ti pa lahko, ker imaš". Verjetno je bilo za ta "ti pa imaš", treba tudi kaj truda vložiti.

Svet je pač takšen, da smo si različni. In če imaš, zakaj ne bi to uporabil za tisto, kar ti pač odgovorja.

Vsem skupaj želim en lep dan in nikar se ne razburjajte "v prazno"

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

6. sep 2007 10:51

Jaz pa nikoli ne čistim sama. S partnerjem si razdeliva delo. Jaz ponavadi obrišem prah in očistim kopalnico, on pa posesa in pospravi. Pa imava rešeno v eni uri. To počneva enkrat tedensko (pa ne živiva v svinjariji) in je.

Zakaj že bi morali delati sami? 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti