Poročna torta

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

8. apr 2008 20:38

Po moje lahko najboljšo, pa verjetno tudi eno od lepših poročnih tort, dobiš tako, da se zmeniš s katero gospo iz foruma. Npr. stana r, morska medvedka, jade, pitončica, miia, pa še katera, ki se je trenutno ne spomnim. ( sebe izrecno izvzemam, ker trenutno nimam časa) Aja, so pa meni trenutno najbolj všeč črno-bele kombinacije (še posebej v kakšnem modernejšem design-u, ali pa zelo barvne variante. Je pa res, da to ni všeč mnogim. unicorn Sporočilo je spremenil(a) unicorn dne 08. apr 2008 20:44:43

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

8. apr 2008 21:57

Mia in Sineja, čudovito!!!

stana

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

8. apr 2008 22:07

Jaz bi tudi za poročno torto absolutno "zagnjavila" našim mojstricam iz Kul, ki jih je omenila unicorn. Zame bi bila to najlepša in najboljša torta, saj delo omenjenih (in še katere zraven) članic neznansko cenim in občudujem. Vedno, ko pošljejo kakšno slikico, se kar ne morem načuditi.

LP

Anja

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

8. apr 2008 22:22

Jaz se že nekaj časa psihično pripravljam na največji podvig in sicer torto za 250 ljudi :)

pa si še nism čist na jasnem, kako bo to zgledal, itak pa mora nevesta še potrdit a sploh bo al ne( glede na to da je do poroke mesec pa še mal, jo bo teško kje sploh naročila - glede na to kolk "mečka")

Tako da, če koga zanima sem se jaz malo pozanimala kolk to kej stane in podobno, povejte pa vam pošljem ZS.

 

lp

 

Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice

Pitončica

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

8. apr 2008 22:29

Pa res, koliko stane ena, recimo štirinadtropna torta, dandanes? Sem že čisto out, samo še zastonj pečem. unicorn

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

8. apr 2008 22:42

Čist na kratko, so te za 250 ljudi okoli 500 - 800€ :)

tko da vem kolk bo moje darilo vredno :) hecam se :)

hudičevo drago.

 

lp

 

Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice

Pitončica

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

8. apr 2008 22:47

A lahko malo bolj na dolgo;) Ali si se zanimala pri privat pekaricah ali v slaščičarni? Kakšna je ta torta (za tak denar) - oblika, dekoracija? Kako velika je sploh torta za 250 ljudi? Hvala. matilda

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

9. apr 2008 8:41

Čao, eh - tele torte, poročne, rojstnodnevne, kakršnekoli.... pri slaščičarjih so sploh en talent. Če kupiš malo cenejšo, dobiš čist umetno iz tistega praška narejeno, če daš pa veliko za torto, potem pa jaz najbrž ne bi spala dokler je ne vidim, kakšna bo, pa kako dobra pa to... Tudi jaz rabim eno, sicer manjšo torto, za rd fešto za cca 50-60 ljudi, pa nimam pojma kaj naj naredim. Če jo bom pekla sama, potem ne bo dosti drugega peciva, da bi jo kupila mi nekako ne gre, ker pač dosti ne mislim dati zanjo, tiste cenejše so pa khm.... je ravno ta vikend kupila sestrična torto za sinčka - vlak. saj ne rečem, pač povprečna tortica, kakršno lahko pričakuješ iz slaščičarne, ampak kako so ko okrasili, to pa ne morete verjet. vsak 5 letni otrok bi se bolj potrudil. res, morali bi videti....katastrofa, pa nisem ne vem kako izbirčna in natančna in umetniška.. tisto je bil poraz, jaz je ne bi hotla prevzet. No, kar sem hotela napisat - tule na kulinariki imamo nekaj res hudih mojstric pri peki tort in ve ste zame vzor za vse sladke zadeve. super ste! po vas bi se morali zgledovati marsikateri slaščičarji! Lep pozdravček, S. Sporočilo je spremenil(a) Anomis dne 09. apr 2008 08:42:56

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

9. apr 2008 10:56

Joj, koga sem pozabila - Rina01 dela prekrasne torte. unicorn

rina01  

član od: 3.7.2004

sporočila: 98

21. apr 2008 22:28

Unicorn ... hvala za kompliment .. ampak iz MB na Gorenjsko spravit torto, pa še poročno povrh bi pa bila zelooooooo težka, tako da tudi rinca v tem primeru odpade LP Rinca http://rina01.moj-album.com/album/7468718/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti