Nudistični kampi na hrvaškem

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

3. avg 2007 9:38

Kažela v Medulinu, je pa pol nudističen pol "oblečen" keti

VALENTINA2  

član od: 1.8.2007

sporočila: 34

3. avg 2007 10:23

Hvala za vaše informacije. Za del še planiranega letošnjega dopusta smo se odločili, da ga bomo verjetno zaradi bližine (smo iz področja NM) preživeli v enem izmed kampov na otoku Krku - najbolj se ogrevamo za Bunculuko. Je že kdo bil tam in kakšne so izkušnje? Drugo leto pa mogoče res Istra. Lep dan vsem! VALENTINA2

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

3. avg 2007 11:19

V Bunculuki zna biti ta čas strašna gneča. Nam se je pred nekaj leti zgodilo, da nismo našli prostora za šotor in smo šli nazaj do kampa Konobe pri Punatu. Tam imajo parcele. N

becki  

član od: 10.5.2005

sporočila: 23

3. avg 2007 11:39

Priporočam FKK Bunculuka v Baški. Kamp je zelo čist, sanitarije čista 5-ica, mirno in zelo urejeno. Z možem sva bila letos že drugič tam in verjemem, da bova še šla. becki

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

4. avg 2007 12:06

Zame definitivno ULIKA (že omenjena tukaj ). Ravno včeraj sva prišla nazaj in seveda je tudi letos prehitro minilo! lp Dana

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

4. avg 2007 14:21

Jaz tudi prisegam na fkk, se mi tudi zdi, da so bolje urejeni kot oblečeni. Bunculuka je svetovna, zmotilo me je samo to, da je tja prišlo kampirat cel kup oblečenih, ker je tam pač senčka, ki je v oblečenem kampu zraven ni, pa tudi na plaži je bilo cel kup takih (jasno v kopalkah), ki so si prišli ogledovat nage riti. Menda se isto dogaja tudi na Cresu. Glede tega pa so kampi v Istri veliko bolj dosledni kot v Kvarnerju. Za Koversado vem, da te vržejo ven, če si v kopalkah, pa tudi v Solarisu te ne gledajo lepo. petkica

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

4. avg 2007 14:32

Ja; po mojih izkušnjah so tisti, ki so oblečeni, ponavadi mladi (v kakšni zgodnji puberteti), ki kampirajo s starši in so premladi, da bi šli na morje sami, prestari pa za to, da bi se lahko v družbi, ki jo dobijo med počitnicami kar mirno razkazovali brez obleke Samo včasih znajo biti res moteči, ker imaš občutek, da pridejo na FKK samo firbca past. Ne vem no... Sicer se pa tudi meni zdijo FKK kampi zelo lepo urejeni (Ulika ima modro zastavo in pazijo na urejenost - kolikor se da ) in na splošno se mi zdi sama atmosfera nekoliko drugačna lp Dana

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. avg 2007 14:44

Do sedaj smo bili vedno zelo zadovoljni v Koversadi! Zelo lepo urejeno in čisto. Kyara

helena  

član od: 1.9.2001

sporočila: 34

4. avg 2007 20:23

xsara je napisal/a:
Kažela v Medulinu, je pa pol nudističen pol "oblečen" keti
Keti, koliko pa je v Kaželi kaj majhnih otrok? Imamo štiriletnico in enoletnika in razmišljamo, da bi ravno zaradi družbe za otroke presedlali drugo leto v FKK Kažela. Helena

VALENTINA2  

član od: 1.8.2007

sporočila: 34

17. avg 2007 6:07

Prišla sva iz kratkega dopusta. Preživela sva ga v FKK Konobe pri Punatu. Sva si pa predhodn ogledala tudi Bunculuko (gneča, za šotore skoraj ni bilo več prostora - v senci sploh ne) in Politin - tudi tu je zgodba podobna, šotorišč zelo malo, vse v glavnem na soncu. Drugače pa izgledata oba kampa zelo urejeno. V kampu Konobe nama je bilo zelo všeč, tako, da bo najin 14.dnevni dopust drugo leto definitivno tukaj. VALENTINA2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti