Podjetje garant

Milenci  

član od: 12.7.2004

sporočila: 110

tema odprta - 1. avg 2007 11:08 | ogledi: 3.543 | odgovori: 21

S fantom iščeva spalnico. V podjetju Garant iz Polzele sva našla zelo lepo in nama ustrezno spalnico po zelo dostopni ceni. Zanima naju, kakšne izkušnje imete s tem pohištvom, ker so v primerjavi z drugimi podjetji kar poceni, kar pa je tudi lahko negativno (saj veste, slaba kakovost)

Hvala za nasvete.

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

1. avg 2007 11:13

Jaz pri pohištvu prisegam na Alples in samo Alples. Je dražji, toda otroške sobe, 3, so še danes kot nove. Imamo tudi dnevno sobo od tam in sem zares zadovoljna. Malčica

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

1. avg 2007 11:17

Midva z možem sva pred dvanajstimi leti kupila njihovo pohištvo za dnevno sobo in sva z njim zelo zadovoljna. Je pa tako, če imaš smolo lahko tudi od alplesa dobiš kakšno slabo izdelavo. Se je že zgodilo, preverjeno iz prve roke. Se mi pa zdi, da vsega tega pohištva v večini ne smeš prevečkrat razstavljat, ker je potem vse razmajano. Najdražje variante niso vedno najboljše kvalitete. LP! fakin712

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

1. avg 2007 11:22

Ja Alples ima res kvalitetno pohištvo in tudi zelo drago. Tudi moja starša imata dnevno sobo od Alplesa, sta takrat pred osmimi leti dala ohoho denarja, a se je splačalo. Moja teta pa ima z Alplesom zelo slabe izkušnje in ne mara več pri njih pohištvo kupovat. Vsak ima pač svojo izkušnjo. Takrat, ko sva se midva selila in kupovala pohištvo sva morala zelo pazit na cene, ker je bilo denarja zelo malo. Če bi ga imela dovolj, bi takrat sigurno kupila pohištvo Alples. LP! fakin712

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

1. avg 2007 11:27

Midva imam že pet let Garantovo spalnico (mislim, da je Darja) in sma z njo zelo zadovoljna. Vse je bilo lepo izdelano....sestavljala pa sma jo sama...ampak so lepo priložene skice, tako, da ni problema.

 

Poleg tega imava tudi Garantovo kuhinjo in nimam nobenih pripomb...

 

lp Bojanca

Milenci  

član od: 12.7.2004

sporočila: 110

1. avg 2007 11:38

Bojanam Tud midva bi naj vzela Darjo, montažo in prevoz majo pa zastonj, kar je še ena ugodnost.

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

1. avg 2007 11:49

Jaz imam samo Garantovo pohištvo - vse - že sedem let. Nimam pripomb! Majekzmajek

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

2. avg 2007 5:17

Kupujem regal za dnevno sobo. Kakšni so regali pri Garantu? Lp postrv

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

2. avg 2007 7:38

Poglej na www.garant.si ali pa se sprehodi, do kakšne trgovine s pohištvom (Mercator, Lesnina...)

 

lp Bojanca

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

2. avg 2007 9:34

Mi imamo tudi pohištvo od Garanta. Kupovali smo po delih (po potrebi), nisva kupila cele spalnice. Začelo se je s francosko posteljo (privat izdelovalca), potem sva iskala omare, ki bi nam ustrezale tako barvno, kot po funkcionalnosti in merah. Pri Garantu sva dobila točno to, za zmerno ceno. Čez par let sva kupila manjšo omarico za otrokova oblačila. Odločava se tudi za njihovo klubsko mizico in predsobo. Mi smo z omarami zelo zadovoljni. Po 5 letih so še vedno kot nove, pa lepo se vzdržujejo (z vodo in čistilom za les, nič kaj pretirano fancy). Definitivno bomo še kupovali Garantovo pohištvo.

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. avg 2007 9:37

Kakšne pa so izkušnje predvsem s kuhinjami? katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti