Pri meni danes sprememba načrta: mojega upokojenca sem spravil k delu, pol sem ga cel dan preganjal in se mi ni ljubilo pol nič kuhat:

Pohorska omleta
Pri meni danes sprememba načrta: mojega upokojenca sem spravil k delu, pol sem ga cel dan preganjal in se mi ni ljubilo pol nič kuhat:
Danes: Piščančja nabodala, sir na žaru, čebulna cibata in solata (paradižnik, paprika, čebula, bazilika petršilj).
Posladek: sladoled Planica
mamkaPorova juha, krompirjevi svaljki in jagodni cmoki.
Tinky BinkyMidva danes kuhava nedeljsko kosilo. Kadar je tako vreme še posebej paše goveja župca, tenstan krompir in solata.
Za sladico se pa še malo oziram po receptih. Najbrž bo kakšno jogurtovo pecivo. Hitro in dobro.
Sicer bo pa najboljši današnji posladek zalit vrt. ![]()
![]()
![]()
![]()
Ker je tako kislo vreme, se bomo danes malo crklali....... (od tega crklanja mi že raste rit)
1. dunajci
2. pomfri :)
MissLadyJutri bodo dunajski in riž, ker so že narejeni v zmrzovalniku in pridejo delat nekaj.
Danes - hrenovke v testu, ki jih bom delala prvič. Nisem preveč navdušena, ampak moj to obožuje in moram jih porabit, pa tud mal moke... Bo kar kruhomat zmesil. Zraven pa - mogoče kumarični zos, solata... Ne vem še. Ali kar paradižnikova solata s kumarami.
xxsDa mal zasmetim, kosilo jutri:
http://prazen.krompir.si/12-svetovni-festival-prazeneg ( vabljeni )
Za današnje kosilo se še ne ve.
ežojEžoj, tudi moje kosilo bo jutri tam... s pekočo papriko rocoto!
| ežoj je napisal/a: |
http://prazen.krompir.si/12-svetovni-festival-prazeneg ( vabljeni ) ežoj |
Oho, šefica je pa kar baronica Lazarini, kot kaže
.
Pri nas bo danes tudi krompir, takšen iz pečice, zraven pa pečeno jajce (da se krompir notri namaka), njam. Pa endivija.
Ognjičdanes je tudi nas na Obali malček zalilo, zato:
-krompirjeva mineštra
-kremšnite
lp
ledenka_
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pohorska omleta

Suzanine palačinke