Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Danes pobral dve bučki, nekaj blitve, nekaj krompirja, tudi fižola bi lahko, pol ti bodi pametan pa kaj skuhaj. Nimam idej, pol posnemam dragičko, torej:

polnjena bučka brez paradajz omake, krompir, ni se mi ga ljubilo mučkat v pire, pol kar tako pečeno v pečici, pa brez zelene solate. Blitvo nisem nikakor mogel vkomponirat ( kakor tudi oliv )!

ežoj

Veš kaj, Ežoj. Tudi brez idej si super!

mejačka

Poskus prevzgoje št. 1: pogača in zraven okisane bučke,

posladek je bil ukraden medvedom

lp

 

mzm

Najprej cvetačna juha, potem pa najboljša jed poleti - stročji fižol mmmmmmm

luccka

Sporočilo je spremenil(a) luccka dne 07. 2011 11:41

ČETRTEK:

Kus-kus, korenček, telečji "šimbas", mešana solata:

Pozdravček!

Danes za kosilo fižolova solata ;)

Za malo sladkanja pa Japonske maline z našega vrta..

Bojanca

Jaz ne kuham običajnih kosil, ponavadi... Tako, da ne vem, če komu pomaga, razen če je na dijeti :) Pravkar sem skuhala brokoli in krompir, vse skupaj malo pretlačila in prepražila na čebulu in česnu, dodala malo belega vina, žličko kisle in sladke smetane, majaron, peteršilj, jušno kocko, zraven pa piščančje belo meso naravno popečeno in prej namazano z gorčico. Hitro je bilo gotovo :)

 

Včeraj je bil riž z grahom in na žaru pečeni piščančji kroketi - kr v toasterju brez olja jih spečem - trenutno nimam pečice in tudi ne vem kdaj bo :( Zraven pa zeljna solata, ki je naribam toliko, da je še za drug dan ali kako zdravo večerjo.

 

Če bi bilo po moje bi se itak kar po vrtu pasla... Tako je pa moj bolj suh, pa moram kdaj tudi skuhat kaj :)

xxs

Danes za kosilo " poletna poezija " ( ma nič posebnega, le čorba od blitve, buče in korenja, le izredno dobro ):

Bodite pozorni na dum na jogurtu, štima. Za posladek, ta zadnja baklava:

dietalna, seveda.

Oliv se pa ni dalo vkomponirat!

ežoj

Ežoj, izvrstno kosilo. A se res ne da vkomponirati oliv .

 

 

irena66

Danes: kruhovi cmoki z ocvirki in solata

Jannaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti