Vodni sesalec bagatel

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

30. jul 2007 10:06

tudi mi smo sedaj kupovali sesalec in ne nismo odločili za batagelovega ker je zelo neroden za pomivati. smo potem vzeli hoover-ja. Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. jul 2007 10:20

Imela sva Batagelja prvič, zadnjič in nikoli več Zapleteno sestavljanje, serijske napake (po tednu je šel jermen, globinska krtača je delala le tri leta pa ne sesamo prav pogosto ipd.). Za to ceno hvala lepa. Zelo podobne sesalce dobiš 3-4x ceneje, zdi se mi da tu plačuješ le ime firme. Zdaj ko ni pasjih dlak imava navaden pokončni sesalec s turbo krtačo in dobro sesa. Smrdi pa nič, res pa da ni nihče alergičen. Pač klasičen sesalec, vzameš ga iz oare, sesaš in pospraviš. Zdaj spet večkrat sesamo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

1. avg 2007 13:11

Vodnega sesalca tudi jaz ne kupim nikoli več !!! Vsako sesanje je prava mora in vsakič bi po sesanju potrebovala masažo hrbta....so pretežki (niti prvi sesalci pred 30 leti niso bili tako težki), preveč nerodni, sploh za sesanje stopnic - v tem primeru lahko tudi nevarni, če se ti slučajno zakotali po stopnicah in voda steče ven, da sploh ne govorim, da naknadno, za čiščenje posode in motorčka porabiš še pol ure...in predvsem, kar me še najbolj jezi, da je mokro čiščenje absolutno neučinkovito, prav tako je neučinkovit dodatek za čiščenje šip...vsi dodatki, razen globinskega stepalnika so larifari. Mogoče je po sesanju zrak, vsaj na začetku, ko je filter še nov, res čist (ni "vonja" po prahu), ampak to je pa tudi edina pozitivna stvar teh sesalcev, ki pa, če nimate problemov z alergijo, ne odtehta vseh negativnih stvari. Andreia

zvonko  

član od: 25.8.2007

sporočila: 19

29. avg 2007 0:16

kaj še potem ostane bolj lahkega kvalitetnega in ekonomičniga s ceno se strinjam . zvonko

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

29. avg 2007 8:37

jaz bi pa tako rekla: mi pa smo hoteli vodni sesalec pa čeprav je bil batagelov res štorast. Kajti nekako se mi zdi bolje če prah pada v vodo ker potem res ne more več ven. In smo potem pač iskali vodni sesalec ki bi bil dokaj enostaven. Je pa res da jih je trenutno zelo malo. Batagelovi, Delfinovi (ki so izgledali preveč plastični) in pa Hooverjevi. Potem smo izbralu Hooverjevega ker so ostali zelo štorasti. In moram reči da smo FUL zadovoljni. Sesam vsak teden, je enostaven (pomiješ eno malo posodico), očistila sem pečico s paro, fuge, šipe....meni je res super. Moraš pa res uporabljati vse nastavke ker drugače je res bolje da si kupiš navadni sesalec. Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

29. avg 2007 11:05

Za take denar, ko smo ga kupili, smo zelo razočarani. Imam ga samo za čiščenje stolov. Lp beki

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

17. dec 2014 11:03

Tudi jaz premišljujem o nakupu Hyle,pa me čudi,ko vidim ceno 580€,res da 7 let nazaj,pa vseeno.Je to komu jasno;ali je tako izpopolnjen model,da je cena res sedaj 1420€.Sem imela predstavitev doma,me je res zelo navdušil,predvsem kako posesa jogije in zrak.Cena v trgovini je ista kot pri zastopnikih.

linolina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. dec 2014 11:18

Ni variante, da dam toliko za sesalec, ker te cene ni vreden. Iz mene govorijo izkušnje. Kak cenejši vodni je prav tako uporaben kot ta.

Ja, na predstavitvah te navdušijo za marsikaj in prepričajo, a ko prespiš in trezno razmisliš ... no ja, če imaš denar, kar plačaj. Meni se zdi nepotrebno toliko denarja dat za nekaj, kar lahko dobiš za bistveno manj denarja, učinek pa enak. Pa naj te na predstavitvajh še tako prepričujejo. To počno ravno zaradi tega, ker v konkurenci v trgovini za ta denar takih aparatov nikdar ne bi prodali. Ne rečem da ni dober, a tudi drugi so prav tako dobri in bistveno cenejši.

Tako kot pri posodi, plastičnih pripomočkih, kozmetiki in še čem.

 

 

mamamia

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

17. dec 2014 12:05

Tako kot pravi Mamamia. Tudi za veliko manjši denar se dobi dobre sesalce. Sem imela predstavitev za Batageljevega in Vorwerka. Slednjega sem tudi kupila, z vsemi možnimi priključki (se mi je zdelo, da mi brez njih živeti ni). To je bilo 20 let nazaj, ko sem bila še precej naivna in sem se pustila v marsikaj prepričati. 

Povem primer Vorwerka in krtače za globinsko sesanje. Kaj vse je akviziter z njim posesal iz jogija! Pa pod preprogo v dnevni sobi je posipal sladkor ali moko in vse posesal skozi. Pa je bila precej debela volnena preproga. Sem pa potem v hodniku sesala tekač, pa je spodaj ostal ves prah, ki ga na čevljih prinesemo v hišo. Čudno, ne? Tako da bi se o teh predstavitvah dalo razpravljati. Saj na splošno sem bila zadovoljna z njim. So mi pa zdaj, ko mi je crknil motor, ostali vsi priključki. Sem kupila drug sesalec za dobrih 100 €, pa mi kar nekako ustreza. 

Za razliko v denarju pa raje na en dopust, pa še sesati mi takrat ne bo treba.

pirnica

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

17. dec 2014 12:47

No, od sesalca za 1400€ pričakujem, da mi skuha kavo in počisti stanovanje medtem ko jo pijem.

 

Issi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti