Kam čez vikend?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. jul 2007 20:05

No, na Pivu in Cvetju pa res ne bo romantike in osamljenosti, je že zdajle veliko, veliko ljudi.................. rimljanka

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

12. jul 2007 20:32

Preveč rimljanka, preveč!! LP! fakin712

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

12. jul 2007 20:35

Če bi jaz imela zdaj to možnost,da grva z možem nekam sama,bi se odločila za planine,v kakšen dom ali kočo,kjer ni tega mestnega hrupa in vrveža.Mogoče Rogla ali Velika planina. LP sterkuš

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. jul 2007 22:18

Kakšno Pivo in cvetje? Pivo in dretje!

LP

 

P.s. Romantika? Bela krajina in izvir Lahinje!

cervus

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

13. jul 2007 8:00

Oja je pivo in cvetje, ker če je preveč piva, si v rožcah.. Pa še kakšen maček "pade". Midva ga bova letos zamudila, čeprav že celih 25 let redno obiskujeva Laško, saj pred tolko leti je bla tam tud romantika in sva začela hodit . Letos pa imava obveznosti, se bova v ponedeljek za dva dni odklopila in šla v Kamniške Alpe. Joj, emšo, emšo Tina

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

13. jul 2007 8:05

V Poljansko dolino na prangerijado. Kolpa in Poljanci vabijo. Žur od danes do nedelje. jana

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

13. jul 2007 8:31

Midva si ob vikendih običajno organizirava kaj umirjenega (da se izravna s tempom med tednom). Prejšnjič sva izbrala Lepeno (avtokamp Klin) in prekolesarila dolino Trente. Ker gre cesta ob Soči, sva se precej ustavljala. Ogledala sva si korita, upala sem si celo čez tiste viseče mostove oz. brvi, čeprav sem z višino skregana. Korita Soče so čudovita, slap Šunik... za mojo dušo "medežina"!

V bližini kampa je tudi pristava Lepena, kjer imajo konje, urejeno vse v prijetnem, domačnem stilu. Če nimaš veselja do kampiranja, imajo tam tudi prenočišča: http://www.pristava-lepena.com/

V nedeljo zjutraj, ko sem ugotovila, da mi je zmanjkalo olja, se mi je prav nasmejalo, ko je v kamp zavila potujoča trgovina. Neverjetno, kakšno ponudbo lahko dober trgovec zbaše v kombi!

Da je Posočje čudovito, vedo tudi filmarji iz Hollywooda, ki te dni v Bovcu snemajo zgodbe iz Narnije.

LP, V.

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

13. jul 2007 9:39

Joj, joj, joj, Vilma, zadela si do potankosti preživljanje prostega časa v dvoje, ki je zame idealno! Noro, ja, pa trenta, pa Lepena, pa korita, pa Soča, pa....hudo, hudo, hudoooo! Pristava je edino precej draga, vsaj bila je pred leti, ali pa se mi je takrat tako zdelo, ker sva imela še bolj plitek žepek Drugače pa zame osebno še vedno rulajo kempi v trenti, zgornje savinjski dolini, na gorenjskem....gozd Martuljek - I LOVE IT!!! Lani sva si z mojim privoščila čudovitih 5 dni v Gozdu Martuljku, in to brez otrok. Eden od utrinkov: rolanje po lepo urejeni kolesarski stezi do Kranjske Gore in prijeten spust z rolarji nazaj. Vroče tuširanje v dvoje pod tuši v kempu (ne, ne, nihče ni čakal pred kabino ), večerja ob svečkah pred prikolico, nočnih dogodivšin ne bom opisovala, hi, hi, hi, in potem nepozabni zajtrki s pogledom na visoke gorske vršace, še tu in tam pobeljene s snegom...zame je gotovo to romantika... Če nama bo sreča mila, naju konec avgusta čaka nekaj podobnega, ker se babice in dedki grebejo za najine otročke

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

13. jul 2007 9:55

pa še nekaj za info: V dneh med 15. julijem in 20. julijem pričakujemo v letošnjem poletju doslej najmočnejši vročinski val. Najvišja dnevna temperatura bo po nižinah presegla 30 stopinj Celzija. Vrhunec vročinskega vala bo predvidoma v sredini tedna (med torkom in četrtkom), ko bo popoldne temperatura po nižinah večinoma med 34 in 37 stopinj Celzija. nektarina

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

13. jul 2007 11:23

Ja VilmaS res si zadela ker sva midva včeraj rezervirala prenočišče v "naselju" Pristava - Lepena. No bomo vidl kaj se bo izcimilo.... Hvala vsem za dobre predloge in lep vikend! Majekzmajek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti