Depilacija nog

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

7. jul 2007 22:00

anja27, vse vlečenje kože meni nič ne pomaga. oz. mi pomaga pod levo pazduho, poizkušala sem na vse načine tudi premikati roko sem in tja in sem nekako najdla pozo, pri katri je površina najbolj ravna; nato držim roko v tej pozi in si zraven pomagam z vlečenjem kože. pod desno pazduho pa vse mogoče poze nič ne pomagajo in tudi vlečenje kože ne - pri mojih petdesetih kilah je luknja pod pazduho pretrd oreh hehe... mislim, sej nekako že gre obriti se povsod, ampak rabim veliko truda, pa ne smem vsak dan, ker koža ne prenese in pol sm vsa pikasta. nike

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

7. jul 2007 22:52

Z epilatorjem pod pazduho.....pa saj ne boli tako hudo, za lepoto je pa tako ali tako treba malo potrpet . No mogoče čisto taprvič, ampak potem pa vsakič manj , razen če seveda ne narediš napake in se kot jaz zadnjič v naglici ne poslužiš kakšne hitrejše metode, ker potem spet prideš na tisti boleči prvič. Resnici na ljubo tole z epilatorjem kar traja, pa še natelovadiš se vmes in pridobiš na gibčnosti . Ninja24

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

8. jul 2007 11:24

Hodim na voskanje h kozmetičarki 1x na mesec, od takrat so se mi dlake kar precej stanjšale in razredčile. z voskom mi podepilira tudi pod pazduhu in mene osebno ne boli nič. Ko pa sem bila prvič na voskanju (pri eni drugi kozmetičarki) pa mi je komaj povoskala spodnji del nog tako me je bolelo. Je pa tudi odvisno od posamezne kozmetičarke.

Bolečina je tudi precej odvisna od razpoloženja, pred menstruacijo in prve dneve smo dosti bol občutljive in zato tudi bolj boli. Depilirajte se po možnosti tisti teden ko se luna tanjša - dlage rastejo počasneje, so tanjše... Probajte boste videle. Ker jaz včasih na to nisem dala nič, odkar sem zamenjala kozmetičarko in me je na to opozorila je moja depilacija bolj dolgotrajna

 

Rebeka

Mac  

član od: 2.8.2006

sporočila: 199

11. jul 2007 10:16

Sama voskam noge že nekaj let. Preprosto: segreješ vosek z valjčkom (nastavek), potegneš po nogi, prilepiš trakec in potegneš. Enostavno, mene ne boli, sem pa mami poskusila, pa se je drla kot nora. Zdrži par tednov. Nimam pa poguma voskati pod pazduho in bikini. Uuuu, me je strah. Mac

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

11. jul 2007 12:57

Ja, pomembno je pogledati, kakšna je luna. Če to naredite, ko je mlaj, je depilacija dosti bolj učinkovita. barbara9

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

22. jul 2007 20:39

Oj. Zelo zanimiva tema, sploh sedaj poleti. Običajno uporabljam britvico. Probala pa sem tudi že z Veetovimi lističi z voskom. Rezultat pa je bil takšen, nekaj voska je ostalo na nogi in ga je bilo težko odstraniti, na eni nogi so mi na mestu puljenja popokale kapilare na drugi pa je približno pol leta ostala rdeča lisa. Zanima me če vsako puljenje povzroča pokanje kapilar. Sicer pa že vem, da boste rekli, da je pač odvisno od vsakega posameznika. Rada bi si kupila depilator - epilator (kaka je razlika?), ampak za mučilno napravo, ki mi bo povzročila popokane kapilare pač ne dam toliko in toliko denarja. Raje ostanem pri britvici. Zanima me tudi kak je najbol učinkovit način odstranjevanja dlačic v bikini predelu, Meni se tu običajno vedno vname koža. Potem pa to ni ravno najbolj prijetno ker peče in "srbi". Glede laserja pa to, ali ima tudi kakšen vpliv na vidne popokane kapilare? Ali pozna kdo kakšno kozmetičarko, ki bi jo priporočali, v Mariboru ali okolici? vrtnica

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

22. jul 2007 22:20

Pri uporabi epilatorja mi žilice ne pokajo in tudi še nisem slišala za tak primer. Če ti res pokajo zaradi tega,se jaz ne bi depilirala. Raje bi ostala pri britju. Bikini predel se mi po treh leth britja in depiliranja ne vnema več. Dolga je ta. ham-njam

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

22. jul 2007 23:28

Jaz imam po bedrih kar precej popokane žilice čeprav si tam (razen občasno na zadnjem delu ) načeloma ne pulim dlak z epilatorjem, medtem ko si pod kolenom redno pulim že 11 let. Tam pa kapilar skorajda nimam, tako da to dvoje po mojem mnenju ni povezano. LP katjushka

Kajica  

član od: 11.7.2005

sporočila: 78

22. jul 2007 23:40

No, bom pa še jaz nekaj vprašala. Je prav zanimivo brati vse to Sem pred nakupom te mašince za (d)epiliranje pa me zanima, katero priporočate: Braun, Philips, Rowenta... Ne bi rada kupila mačka v žaklju. Imam enega nagledanega, ampak sem še v fazi odločanja. lp Kajica

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

22. jul 2007 23:49

Imam braunov silkepil že 11 let. Je kombinacija brivnika in epilatorja in sem z njim zelo zadovoljna. LP katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti