Depilacija nog

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

6. jul 2007 22:55

RadaJem, kam hodiš na brazilsko depilacijo (lahko na ZS pošlješ, da ne delamo reklame) meni je malo nerodno spraševati po kozmetičnih salonih, če delajo "to pa to" ! Mateja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. jul 2007 22:59

No, kakšni epilatorji??? Da grem mal v čeking po trgovinah! lidka

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

7. jul 2007 0:01

tut mene zanimajo tile epilatorji! jaz sicer nimam kaj dosti dlak, po stegnih mi recimo sploh ni bilo treba nikoli treba odstranjevati dlačic, saj so vidne le od čisto, čisto blizu, pa še čisto mehke so, po spodnjem delu nog pa se kar brijem - vsak drugi, tretji dan. in mi je to čist uredu, ampak me pa vseeno zanimajo tile epilatorji!!! bom pa izkoristila to temo za še eno vprašanje, katero sem, če sem iskrena, že velikokrat hotela postavit na kulslo, pa se še nisem "opogumila". tudi se tiče britja, ampak pod pazduho. kako pa tukaj rešujete?? jaz se brijem (z epilatorjem se ne morš pod pazduho, z depilacijskimi kremami tut ne non stop, kaj drugega ostane?), ampak mam ful težavo zarad tega, ker sem tako suha, da nimam ravno pazduho, ko dvignem roko. sploh pod desno roko mam totalno luknjo in ko si med britjem vlečem kožo sem in tja, da bi se dokopala do vsake dlake, se velikokrat porežem... sploh pa mi je vsak dan briti se preveč, ker se mi začne vse vnemat (ravno zaradi zgoraj opisanih težav), vsak drugi dan pa je premalo... sploh ker delam kot natakarica.... moja kolegica, ki ima kar nekaj kil več kot jaz, ima pod pazduho čisto ravno - ona samo potegne, kot na nogi, in to je to... jaz pa se mučim in mučim.... sem edina s tako težavo??? nike Sporočilo je spremenil(a) nike dne 07. jul 2007 00:03:13

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

7. jul 2007 0:43

Boga Nike. A imaš v redu britvico? Venus ima pomično glavo in bi ti po mojem bolj ustrezala kot kakšne navadne. Sicer pa res ne vem, kaj bi ti svetovala, razen laserja, ki pa je ogabno drag in včasih neučinkovit. Lahko ti samo še priporočim, da, ko se pobriješ, uporabiš baby puder. Jaz imam kar najcenejšega - Lumpija. Blagodejno deluje po depilaciji, pa tudi po britju kožo lepo pomiri. Pri britju samem pa veliko žensk uporablja navaden balzam za lase, saj naredi predel, ki ga brijemo, bolj spolzek in kože ne zateguje. Poskusi. Pa malo več jej, da ne bo tistih lukenj pod pazduho ;) hec mora bit. Srečno. RadaJem

madronsica  

član od: 26.9.2006

sporočila: 103

7. jul 2007 6:41

nike, uporabi wilkinsonov brivnik za ženske, ki ima tiste britvice z nastavkom in zaščito, da se ne moreš urezat, pa lahk še maš ne vem kakšno luknjo; sem pa prebrala v eni reklami postopek britja pazduh: najprej prijemo proti rasti dlačic, nato v smeri rasti dlačic in nazadnje od znotraj navzven-morda ti kaj pomaga madronsica

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

7. jul 2007 6:42

Mene je tudi začel zanimati laser, saj mo epilator kar nekaj spušča. Največji problem so tanjše in krajše dlačice. www.optiderm.si/ ham-njam

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. jul 2007 7:17

Jaz pa sem tista srečnica, ki se vsak večer pod tušem samo namili, potegne z britvico gor in dol in problema ni. Ne uporabljam kakih krem za britje, ker so preagrasivne in dražijo kožo. Po tuširanju pa nič. Zjutraj ko vstanem, pa si celo telo lepo namažem z losijonom po kopanju. Ta kombincija mi nekako najbolj ustreza. Mazala sem se zvečer po kopanju in sem imela pikice pod pazduho. Sedaj ko se mažem zjutraj pa tega problema ni več. Kyara

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

7. jul 2007 8:02

ma sej mam britvice za ženske, ne tistih navadnih... nimam pa je s pomično glavico - bom šla malo po trgovinah in si bom pogledala... pa tut z balzamom za lase in pudrom bom poizkusila - hvala! sem ravno rekla svojemu, da bo treba malo denarja v moje dlake vložit hehe... kateri epilator torej najbolj priporočate? nike

kastrolca  

član od: 8.4.2007

sporočila: 82

7. jul 2007 10:21

Dve leti uporabljam epilator. Prvič hudo boli, ker je veliko dlak. Epilator uporabljam enkrat na teden ali na štirinajst dni in zato ni problema, ker je rastočih dlak manj in potrpim brez problema. Zato priporočam epilator!!! ... še najmanj komplikacij, pa še zaleže za dlje časa ... pa še poceni je, če pomislim, koliko je že oddelal ... revček ... kastrolca

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

7. jul 2007 10:33

Za noge uporabljam epilator enkrat na mesec (že navadila bolečin, pa tudi dlake so postale redke in tanke),

za tamalo brazilsko voskanje pri kozmetičarki tudi enkrat na mesec (na začetku je pol ure prej obvezna tableta proti bolečinam, kasneje se navadiš),

pod pazduho pa britvica vsake 2-3 dni.

Drugje na srečo dlak nimam. Aja, one dolge črne posamične okoli bradavičk pa populim s pinceto.

LP

Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti