Depilacija nog

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

7. jul 2007 10:39

nike,

tudi jaz imam pod pazduho bolj kosti kot ne. Ko se brijem, pač vlečem kožo v vse smeri, da jo spravim na ravno površino, pa gre. Problem je edino, ker se pred britjem namilim in mi potem koža polzi. Tako da se najprej namilim, potem pobrijem ravne dele koliko jih pač je, potem pa si dobro umijem roke in začnem vleči kožo sem in tja in pobrijem do konca. Če kakšna ostane, jo potem pred ogledalom pobrijem na suho.

Haha, upam, da tegale foruma ne prebira kak moški...

Anja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. jul 2007 11:02

Raje par dlačic kot tiste črne pike po depilaciji, pa še boleča je. Ne vem, meni so kosmate ženske všeč če ni to preveč, poznate uni rek "Donna pelosa donna virtuosa" Anamarija

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

7. jul 2007 11:35

anamarija1,

tule se pač pogovarjamo o tem, na kakšen način odstranjujemo dlačice tiste, ki nam je všeč, da nismo kosmate. Kar je komu všeč ali ni, je pa seveda stvar posameznika in prav je tako.

Niti po epilaciji niti po depilaciji z voskom ni nobenih črnih pik, in dlake ne zrastejo vsaj 14 dni. Vsaj pri meni. Koža je gladka kot pri dojenčku. Seveda je pa tudi to stvar profesionalnosti kozmetičarke, ki ti dlake odstranjuje. Če naletiš na kozmetičarko, ki stvari ne obvlada najbolj, pa je depilacija dosti bolj boleča kot bi morala biti, pa tudi dlake ti bolj potrga kot populi, in rezultat so črne pikice ter vraščanje dlačic. Tako da preden greš na depilacijo k hozmetičarki, je vsekakor nujno, da se pozanimaš o njej pri strankah, ki so to počele že prej.

Poznam pa tudi par moških, ki svojim ženam naredijo brazilsko depilacijo morda celo boljše kot katerakoli kozmetičarka. Kot tudi ati od Vendeline jr. - bravo za njega! (ampak mislim da je takrat šlo za noge)

Anja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. jul 2007 12:29

Anja 27, jaz nimam teh problemovpravzaprav si jih ne delam. Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 07. jul 2007 12:30:34

aleksandra_1  

član od: 4.10.2006

sporočila: 9

7. jul 2007 14:37

Bilo s kom se depiliraš,se moraš potem namazat z sredstvom proti počasnejšemu rastju dlak-to najbolj pomaga,po kakršnem koli depilaciji aleksandra_1

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

7. jul 2007 15:42

lidka, nimam izvoljenke in sem trenutno samski, ni pa mi noben problem investirat če bo potem zadovoljna (vkolikor se kakšna najde), ker bo posledično tudi zame bolje ;) ja, anja27, tudi tale forum prebiramo moški pa da na koncu pristavim še svoj lonček: jaz se ne brijem nikjer, enkrat na približno mesec in pol z električnimi škarjami skrajšam brado in frizuro in sem kosmat ko medo. LP Drejček

PATA  

član od: 24.10.2005

sporočila: 16

7. jul 2007 17:11

Naj še jaz opišem svoje depilacijske težave. Že cca 15 let uporabljam epilator in sicer braunov silkepil.Ko sem si prvič pulila dlake z njim so mi kar solze tekle od bolečin, pol sem se navadila. Ravno te dni sem kupila ta tretjega, saj sem že dva skurila.S strojčkom si depiliram cele noge, bikini predel in celo pod pazduho, saj ta nov model ima nastavek za te občutljive predele. Samo za brazilsko depilacijo bi rada šla h kozmetičarki - če katera od vas pozna kozmetični salon na obali, ki jo izvaja, bi prosila za ime. LP PATA

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

7. jul 2007 19:31

Pozdravljene,jaz sem pa nehala uporabljati epilator (braun silkepil),ker so se mi dlake začele ful vraščati,kar naenkrat. Tako,da sem spet pri britju nog... Lp tejka77

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

7. jul 2007 19:58

Pata sem se probala epilirat pod pazduho pa boli ko hudič. Ali je sploh možno, da to katera zdrži. Drejček, le preveč brade tle ne nastavli, da ti kaj vanjo ne skoči. ham-njam

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

7. jul 2007 21:53

ena mš - hahaha ful si dobra! A je sploh možno da katera to zdrži ... :))) the best!

jaz si tudi ne predstavljam epilacije pod pazduho. Uj boli! Enkrat me je moja kozmetičarka pregovorila, da sem ji nastavila podpazduhe za voskanje, pa se odtlej raje brijem.

Če samo pomislim na zvok mojega epilatorja. Rrrrrrrr... ne bi raje.

Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti