ko
ariella
n class='poudarjeno'>>>ko
ariella
n class='poudarjeno'>>>Se bojim, da jo boš težko s čem polila ali namazala, ker papir se bo napil vlage in bo res nastal poc. Edino, če bi jo ovila v folijo, samo ne vem kako bo botem čokolada obstala gor. Mogoče smetana? Na misel mi pride samo še tičino masa, s tem bi se pa dalo kaj ščarati.
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4636
Sem enkrat slišala super idejo, da so nekomu naredili leseno torto. Tišler naj ti odreže in zbrusi primeren kos lesa, poljubne oblike, potem pa lepo okrasiš in se splih ne vidi, da ni prava. Lahko preliješ s sčokolado. Samo potem ima slavljenec probleme z rezanjem
.
Vem da je stara tema samo nočem odpirat nove. Prijateljici bom za 19 rojstni dan kupila 19 pločevink njenega najljubšega kapučina. Pločevinke bom zložila tako da bo zgledalo kot torta. Tukaj se pa pojavi problem. Ne bi namreč rada uporabila smetane za okrasitev, hkrati pa bi rada, da bi torta zgledala čim bolj realistično. Ima kdo kakšen predlog?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | noemi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pohorska omleta

Šahovnica