Virtualna vida

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

tema odprta - 20. jun 2007 15:40 | ogledi: 1.655 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Danes sem na DURS-u prvič uporabila virtualno Vido. Zanimalo me je, če so mojo odločbo za dohodnino že obdelali in takoj sem dobila odgovor.

Zanima me ali tudi vi kaj uporabljate Vido in s kakšnim namenom?

tilenboc

lucijastarina  

član od: 15.3.2007

sporočila: 27

20. jun 2007 15:46

Živjo. Jaz sem jo uporabila. Pa mi je odgovorila da dobim odločbo najkasneje do konec oktobra, kljub temu da je bla potem odločba doma že v nabiralniku.Ko pa sem drugi dan probala spet mi je isto odgovorila. No ne vem če so jo čist dodelali.

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

20. jun 2007 15:54

Meni so rekli, da so jo danes poslali, možu pa prav tako. In da mi jo morajo vročiti najkasneje v 20 dneh od danes naprej. Bomo videli, če je kaj resnice v tem. tilenboc

O-O  

član od: 6.10.2006

sporočila: 51

20. jun 2007 16:07

Še tole za razvedrilo in zabavo: z Vido lahko tudi prosto kramljate, postavljate ji razna vprašanja ona vam simpatično odgovarja: npr: - Ali je tvoje delo težko? Večina stvari je težkih predno postanejo lahke. - Ali me poznaš? Dvomim, da bom kdaj resnično vedela kdo je na nasprotni strani. - Lepa si. Takšne besede vedno laskajo. Hvala - Bi šla z mano na sprehod? Žal je to nemogoče. Saj veste, delam. Vseeno hvala za povabilo. itd. Poizkusite :)) O-O

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

20. jun 2007 16:15

zabavno: Vaš vnos: zakaj si blond? Barvo las je določil moj frizer in z njo sem več kot zadovoljna. Vaš vnos: kdaj gres na dopust? Bojim se, da na svetovnem spletu ni prostih dni. Čas je za sindikat interaktivnih spletnih asistentov. Vaš vnos: imas otroke? Ne poznate osnov spolne vzgoje? Virtualne osebe ne morejo imeti otrok. nektarina Sporočilo je spremenil(a) nektarina dne 20. jun 2007 16:15:46

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

20. jun 2007 17:05

Na strani www.amebis.si imajo prav tako virtualno klepetuljo, bolje receno klepetuljca po imenu Klepec - klepec.amebis.si. Dialog lepe Vide in Klepca ni ravno razsvetljujoč: Jaz: Pozdravljeni. Sem Vida, spletna asistentka Davčne uprave Republike Slovenije. Klepec: Jasno da si. To že dolgo vem. Vida: Lepega vremena in sitega trebuha se človek nikoli ne naveliča. Klepec: O vremenu pa še ne vem prav veliko. Vida: Dobro za vas. Znanje bogati ljudi! Klepec: Kako mi lahko kaj takega sploh govoriš? Vida: Interaktivni spletni asistent lahko klepeta z neomejenim številom uporabnikov. Klepec: Kaj pa pravi o tem Genovefa? Vida: Točno tako. Mogoče se motim. Klepec: Mimogrede, mi zaupaš tvoje ime? Vida: Nisem še izvedela. Kako vam je ime? Klepec: Bi lahko prosil za tvoje ime? Vida: Na dan z besedo! Vprašajte me, karkoli želite. Klepec: Samo ime bi prosil, nič drugega. Vida: Danes je sreda, 20. junij 2007. Klepec: Mi lahko poveš tvoje ime, prosim? Ko bom velika in bom obvladala cgi aplikacijo, ju bom soocila direktno, zaenkrat se morata pogovarjat se preko mene. Mogoce bo takrat kaj bolj zanimivo...:)))

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti