Zdrave in lepe

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

19. jun 2007 19:44

Meni ne gre v račun tole z vodo,popijem jo sigurno več kot dva litra pa imam celulit.Moja tašča pa popije dva deci čaja na dan ,pasploh ne ve kaj je to .Sem jo gledala v toplicah,koža napeta in to pri 73.Je pa res da je bolj pri drobnih in nikoli ni bila na dieti. lp goga

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

19. jun 2007 20:20

Sicer pravim, da naj vsak pije takrat, ko je res žejen. Ne na silo. Če mi paše pol deci na dan, je pač tako. Če pa 3 litre, pa bom tri po grlu spustila.

In tudi jaz ne razumem tega celulita. Silim se s pitjem, pa je še vedno tu. Jaz se ne počutim dobro, samo napihnjena sem kot žaba in potem vnovič in vnovič omagam in verjamem zgornji navedbi - ko si žejen......

titta

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

19. jun 2007 21:38

Mož in žena umreta in prideta v nebesa. V nebesih jima je neznansko lepo. Mož: kakšna škoda, že 10 let bi lahko takole uživala tu zgoraj. Žena: kako to misliš 10 let? Mož: če ne bi bila ti tako obsedena s tem zdravim načinom življenja, bi umrla že pred desetimi leti. Lep pozdrav valči

kastrolca  

član od: 8.4.2007

sporočila: 82

19. jun 2007 21:47

Titta, med branjem tvojega prispevka sem takoj pomislila: "Kakšna dobra (prikrito-zvita) reklama za dve ali več kozm.-farmac. podjetij!" Prav zato me nisi prepričala, čeprav ne trdim, da prav vse ni čisto res. kastrolca

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

19. jun 2007 21:53

Če pa nimam namena kogarkoli kaj prepričat. Po e-pošti krožijo vse sorte stvari in ena od teh je pač bila ta sestavek oz. zapisnik.

In ker je poletje pred vrati in se v eni od drugih tem pogovarjamo o tabletkah za porjavitev, pa kdaj prej o postenju pa še malo o tem in onem se mi je zazdelo, da je zanimiva stvar pogled na zdravje človeka še iz enega zornega kota.

No, kaj pravite, sem malo mimo?

titta

sarlotka  

član od: 5.8.2005

sporočila: 64

20. jun 2007 12:15

Titta, ne se sekirat. Človek pač prebere prispevek, članek,..., če je kaj uporabnega si zapomni, drugače pa na to pozabi Vsak naj bi vedel kaj je dobro zanj. Lahko pa vsi povemo svoja mnenja, kar ne pomeni, da če se nekdo ne strinja, da je s teboj kaj narobe. Lp, Loti

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. jun 2007 13:46

No ja, reklame malo je, je pa tudi res, da vsi reklamirajo samo tisto, kar je dobro plačano. Potrebno se je malo seznaniti z sestavinami in potem kupiti, kar nameravamo. Glede sončenja pa itak vsi vemo, kaj je varno sončenje, pa se itak vsi ali pa vsaj velika večina praži na soncu. Samo malo poglejte ob bazenih in na plažah, ljudje se sončijo, kot da bi jim kdo za to plačal. Pol pa se hvalijo, da nič niso bili na soncu, haha.

Sončimo se pametno, saj za posledice itak odgovarja in skrbi vsak sam. Pa z dobro UVA/UVB zaščito se namazati, pa ni nobenega problema.

Kyara

sarlotka  

član od: 5.8.2005

sporočila: 64

20. jun 2007 13:52

Titta, ne se sekirat. Človek pač prebere prispevek, članek,..., če je kaj uporabnega si zapomni, drugače pa na to pozabi Vsak naj bi vedel kaj je dobro zanj. Lahko pa vsi povemo svoja mnenja, kar ne pomeni, da če se nekdo ne strinja, da je s teboj kaj narobe. Lp, Loti

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

20. jun 2007 14:40

Ej titta, kaj se sekiraš, tudi tisto o coca coli je bilo pa že večkrat na forumu... Nič ni narobe, če si še ti pokazala, kar si dobila na mail. Vsaj debatiramo tukaj in mimogrede še kaj novega izveš, pa v kakšni drugi situaciji nasedeš kakim neumnostim. Jaz sem si že marsikaj spomagala tudi iz nekulinaričnih tem na tem forumu. Mnenja so različna, načeloma so pa pri teh "antireklamah" za always, coca colo, niveo... prej negativna kot pozitivna. matilda Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 20. jun 2007 14:41:09

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

20. jun 2007 15:27

"Naravna sredstva: lahko jih uporabljamo 3 leta, ker tukaj gre za minerale, ne povzroča alergij,... Titan in cink so koži prijazni. " Titta,tako titan kot cink v elementarni obliki nista koristna nobenemu organizmu.Njuni oksidi pa imajo povsem drugačen učinek. Cinkov oksid se že stoletja uporablja kot dodatek mazilom za celjenje ran in je"prijazen"koži. Titanov oksid je pa rakotvoren in ni "prijazen" koži,pa čeprav odbija UV žarke in koža nanj ni alergična. ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti