Avtokamp straško pag

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

18. jun 2007 11:10

kroki, a ni Čikat na Lošinju? s0ncek*

dasi  

član od: 15.6.2006

sporočila: 42

18. jun 2007 11:16

No jaz grem tud letos prvič na pag - kamp straška in še vsakogar, ki sem srečala (da je bil tam) mi je povedal da se splača it tja. Sem pa tudi slišala, da ko prideš dol ugotoviš da poznaš vsakega ta drugega, ki mimo pride :) - že zdej vem za cca 15 ljudi, ki bodo isti termin dol. Še bolj kot kamp me pa zanima slavna plaža v Zrčah :) in njene zabave, tako da komaj čakam da grem na morje! Upam (močno) da se bomo čez 2 mesca pogovarjali, kako smo se imeli vsi zelo dobro lp dasi

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

18. jun 2007 11:26

Je sam je ena napisala priporočilo za Čikat, pa nisem mogla mimo, da ne bi nekaj napisala........... Glede Straška, bila kot mala deklica tam davnega leta 87, pa nekaj let potem..........zdaj je vrjetno veliko spremenjeno, kolegi ga hvalijo, tudi v urejenosti kopalnih prostorov za najmljaše.........

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

18. jun 2007 11:41

dasi, jaz pa tebi povem, da zrče niso več tisto, kar so bile. Vse preveč norcev, ki puščajo igle na plaži, razbite steklenice, čike ... zvečer, če nisi urejen, te sploh ne spustijo not, sami duvatorji, če mene vprašaš, in 90% je Zagrebčanov. Sedet itak nimaš kje, tako da, zase vem, da me v Zrčah ne bodo videli. Bomo si sami naredili dosti boljši žur, predvsem pa cenejši. Moje mnenje pač. jessy6

dasi  

član od: 15.6.2006

sporočila: 42

18. jun 2007 11:50

Vsako mnenje je dobrodošlo in hvala za info jessy6. Sem tudi že sama nekaj slišala, da moraš biti zelo pazljiv. Bom pa vseeno šla pogledati, sej veš babe pa naš firbc dasi

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

18. jun 2007 14:22

dasi, upam, da nad zrčami ne boš razočarana ;) s0ncek*

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

19. jun 2007 12:20

kroki tudi mi smo bili lani v čikatu,ampak nismo videli ene meduze.razen če so bile pred nami.mi smo bili avgusta.kar se tiče plaž,kje na morju v glavni sezoni pa ni gužve na plaži?mislim,da je vsepovsod,sploh če si v kampu. romi1

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

19. jun 2007 13:16

bila sem že večkrat v straškem, ampak najbrž ne bom šla več tja. Gužva je, glasno je. Sanitarije so pa kakor katere. nove so že zrihtane in čiste. ostale pa ne. Zdej pa je vse odvisno kje najdeš prostor za šotor. Vedno em bila z malim šotorom, pa sem imela težave pri iskanju prostora. Po trikrat sem prevozila cel kamp, na koncu pa vedno pristala nekje ob ograji daaaaaleč od morja. Čisto so me presenetili lani s temi mobilnimi hiškami.. vedno več jih je. ne vem, to mi ni bilo všeč. Fkk kamp straško mi je bil bolj všeč. Edino plaža je bolša v "običajnem" kempu bannanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti