Kam po valeti?

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

tema odprta - 12. jun 2007 17:12 | ogledi: 3.697 | odgovori: 7

Hci ima v cetrtek valeto. Od 19ih pa do 22ih se bo vsa stvar odvijala v solski telovadnici, potem pa bi ti nasi devetosolci radi se kam sli. Seveda imam v mislih disko. Vendar kam? Zraven nas bi slo se par starsev, sem se pa ze pozanimala v Globala in so rekli, da nepolnoletnih otrok ne spuscajo not, tud ce so zraven starsi. Imate kaksno idejo v Ljubljani in okolici?

lp

vida70

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. jun 2007 17:47

Vida...naš razred se je celo leto prepiral kam bi šli...jaz bi šel tja,jaz hočem v disko,mi bi šli pa v kino,ne pejmo v disko... Na koncu je ostalo tako...8 učencev nas gre uradno domov :P ubistvu gremo pa v brunarco naročimo pice,mamo musko,mamo pc za filme,mamo pijačo,lastnik brunarce nam pride eno na harmonko zašpilat in to je to. Drugače pa iz naše šole vedno hodijo po valeti v Lajf (ma sej ne vem če sem prav napisala) Pa lepo valeto vam želim...ko boste vi dobro začeli bomo mi že se meli še bolj fino kot na valeti :). Roncolino

paeonnia  

član od: 11.6.2007

sporočila: 54

12. jun 2007 17:50

Imam predlog, ki sicer ne vključuje nobenega kluba, je pa mogoče celo bolj zanimiv za devetošolce. Namreč, po valeti je ena zadnjih priližnosti, ko se zares družiš s svojimi osnovnosošolci, zato je morda bolj zanimivo, če se kar zmenijo med sabo in nadaljujejo pri katerem od sošolcev doma (če ima pa kateri hišo z vrtom pa še toliko bolje). Izberejo lahko svojo glasbo, družijo se med sabo, ne pa se porazgubijo med ostalimi v klubu in kar je najpomembneje pri tem ne rabijo spremstva staršev! paeonnia

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

12. jun 2007 17:57

Roncolino, predvidevam, da imas potem tudi ti valeto. No, to da bi moja hci hodila nekam uradno al pa neuradno sama po valeti nikakor ne pride v postev, o tem smo se doma pogovorili in sploh ni dileme okoli tega. V koncni fazi sem jim predlagala tudi to,da lahko pridejo k nam, tud kaksen bandidos jim na ta dan spregledam, samo da vem kje je/so. Ker se mi zdi precej neodgovorno, da bi pri teh letih hodila sama ponoci naokoli. Pa da ne bos zdej mislila, da sem ena cudna mama, da je nikamor ne pustim. Moja hci ima precej svobode, seveda do dolocene mere in tega ne izkorisca, ker se zaveda, kaj vse lahko zapravi, ce bo do mene samo enkrat neiskrena. Tako, da se mi cudno zdi, a tvoji starsi ne bodo zeleli vedeti,kje bos ti po valeti? vida70 Sporočilo je spremenil(a) vida70 dne 12. jun 2007 17:58:31

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

12. jun 2007 18:02

Tudi "mi" smo imeli prejšnji petek valeto. Bilo je super. Do 23.00 so morali biti v šoli saj je bil ples in, še sami so bili presenečeni, mi pa še bolj, kako so se fino zabavali. Potem pa so jim kuharice zapakirale ker je še ostalo od narezkov, slaščic, pijače in smo jih starši zvozili do krajevnega oz. pač enega gasilskega doma kjer so nadaljevali z zabavo do treh. Ja, kar dolgo ampak, konec koncev smo vsi vedeli kam jih priti iskat. lp, vanjatajnsek

atilem  

član od: 26.5.2006

sporočila: 109

12. jun 2007 18:13

Ja Vanja, tudi pri nas je bilo tako. Po zaključku še nadaljevanje v bližnjem gasilskem domu. Sigruno je "padel" tudi kak Bandidos. Ampak hči se mi je javljala vsako uro. Tako sva se sproti dogovarjali "do kdaj". Mislim, da neko zaupanje pač mora biti. In pri nas moram priznati, da je tega vse več, zato tudi ni razloga, da bi hči to izkoriščala. Je pa tudi pri nas trajalo kar dolgo. P.s Vanja a je tvoj otrok obiskoval šolo na Ljubečni ? LP atilem

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. jun 2007 18:50

Vida70 moja mami ve,absolutno... Ne ve pa polovica razreda.Zakaj?Dan ko bom preživela z njimi tako,da bomo skupaj je naš končni izlet.To je jutri...noč,ki pa jo bom preživela po valeti bo v krogu mojih naj naj sošolcev...s tistimi,ki so 8 let hodili z mano v šolo,smo se skupaj smejali,se tolažili,skupaj učili... Uradno ne gremo nikamor.Ne bom se prepirala s sošolci zakaj mi nočemo biti z njimi.Kar ne veš ne boli... Mami pa ve...navsezadnej nas tja tudi pele,nam pripelje pijačo,nas pride iskat...to da bi skrivala pred starši mi je pa res čisto vem.Ker vem,da če pokličem "mami a lahko gremo z njim pa z njo,tja pa tja?" bo rekla "S kom pa do polnoči doma" Tako,da verjamem da nisi zatežena mama ;). Roncolino Sporočilo je spremenil(a) Roncolino dne 12. jun 2007 18:51:24

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

12. jun 2007 21:01

Roncolino, ne mi zamerit, ampak zdej ko si to bol natancno razlozila, verjamem, da si super punca. Uzivajte kolikor se da, seveda po pameti :)))) lp vida70

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti