Torte za moške

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. avg 2007 21:38

Najbolj se strinjam s frininim stavkom - ravnajte se po svojem občutku... In pa ne iščite skritih sporočil v podarjenih tortah ali drugih predmetih. Pravkar gledam v reklamo za sladki greh - saj veste joškici... (sem mislila, da sem samo jaz pokvarjena, ampak je moj triletni sin rekel lej mama, joske - tko delajo...) Bog ne daj, da začnemo zdaj secirati, kaj je mislil naročnik reklame, da je objavil tako reklamo prav na tej strani... matilda

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

14. avg 2007 21:57

Tudi jaz sem zgleda bolj "zadrta",čeprav me imajo vsi za veseljakinjo.Mislim ,da ne bi bila ravno vesela ,če bi moj mož dobil na pladnju žensko telo,pa čeprav samo v obliki torte.Ampak,če nekomu paše in se ob tem zabava in ni užaljen....Zakaj pa ne?! kalcicl

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. avg 2007 6:27

Madonca, kot da bi živeli v srednjem veku in dobi  inkvizicije, Vendi bi pa bila dober izpraševalec o skrivnem sporočilu erotične torte, verjetno bi zraven vpletla črni mački ki so v času obdarovanja seksali na bližnji terasi ( obrnjeni proti jugu, kar tudi ima skrit pomen ), ter polno luno ( ali kkšno drugo ) pa morebitna konjukcija marsa in venere..............

Kaj pa, če je nektarina veliko bolj prebrisana, in dela torto zato, da ugotovi, koliko so njeni sorodniki-znanci zateženi tipi, ki bojo v navadni erotični torti iskali skrita sporočila?

Kaj pa, če je še bolj prebrisana, pa torte sploh ne misli naredit, le testira člane KULSLO o istem?

Zdi se mi, da najbolj prav ima katka lopatka, ko pravi da enostavne stvari  " vseprevečkrat zakompliciramo in delamo razne psihoanalize ".

O vpletanju tantričnega sexa v izdelavo tort pa kdaj drugič.

ežoj

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

15. avg 2007 6:53

joj ljudje, pa kaj vam je? Pri eni erotorti se zgrazate,da ni res. To ne pove nic drugega kot to, da smo Slovenci v vecini zavrt narod. Cim je na sporedu nekaj okol erotike, si ze zatiskamo oci. Da o sexu raj ne pisem...Sama se ne stejem med take. Nektarina je spet samo prosila za nasvet, kar se peke tice, ce prav razumem, vi pa takoj zacnete z moralo.Ccccccc...Tako da nektarina, kapo dol, kakrsnakoli torta ti ze bo uspela. Pa se kaksno slikco potem prilimaj, mogoce bo kdo potem spremenil svoje mnenja. vida70

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. avg 2007 8:38

Mojo erotiko, pardon, zadrtost, je mogoče ocenjevati samo po odnosu z mojim najdražjim, vendar o tem ne gre govoriti.

Mojega odnosa do erotike pa ni mogoče oceniti po tem, ali so mi včeš penisi iz marcipana in torta v obliki dojk, niti po odnosu do kvantaških štosov. Je pa vendarle treba nekaj poguma, tudi med nami, da se sploh upaš povedati, kaj ti ni všeč.

 

 

 

 

F r i n a

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

15. avg 2007 8:46

no meni je pač vseeno kdo se zmrduje od to jaz bom torto naredila. prosila sem samo za nasvet, dobila pa sem še kaj več. res preveč komplicirate in analizirate vse. hvalabogu da smo ljudje različni. če bi bila prepričana da je večina moje žlahte takšna da ji ta torta ne bi bila všeč potem je ne bi delala. če bi bila mnenja da bom s tem kakorkoli užalila slavljenca in njegove najbližje potem je zagotovo ne bi delala. in da je to metanje hrane vstran? vsega skupaj bom porabila liter smetane za katerega bom sama plačala in zato ne bo nobeden je bolj lačen ne bolj reven. vsekakor z vprašanjem v tej temi nisem pričakovala take diskusije. in ne, ne bom se spraševala če je z mojo žlahto kaj narobe če jih kakšna taka torta nasmeji. vem da smo normalni in da se predvsem radi zabavamo. saj takšna torta ne daje povoda v pogovore o seksu tako da me ne skrbi da bi se povabljenci začeli pogovarjat katera je najnovejša poza itd. treba se je res relaksirat in ne toliko analizirat in še tiste redke trenutke veselja zaužit in se nasmejat ne pa zavijat z očmi od ogorčenja. nektarina

paeonnia  

član od: 11.6.2007

sporočila: 54

15. avg 2007 10:45

Tudi jaz same sebe ne štejem ravno za zadrto babo... Se mi bolj zdi da so zadrti tisti, ki morajo svoje spolne fantazije izživljati in doživljati s pomočjo neumnih daril na velikih družinsko/prijateljskih slavjih. Prsata torta se mi zdi zelo ponizevalna in četudi obstaja na svetu veliko hujših oblik poniževanja žensk res ne vem zakaj bi hotela prostovoljno morala prakticirati še to. paeonnia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

15. avg 2007 13:45

matilda, glede podstavkov jih dobiš verjetno v pekarni Vrhnika na Brnčičevi, vendar stanejo verjetno celo premoženje. Lakho si pomagaš na različne načine: - jaz delam večnadstropne torte in potem je dovolj tudi za toliko ljudi, če niso z menoj v sorodu (ker če so, potem večnadstropno torto zmažemo sami;) - moj največji krožnik je v originalu mišljen za pico, se pa super obnese kot krožnik za torto. En je čisto lepo bel in se mu sploh ne vidi original namen, no, na drugem sicer piše pica, ampak mojemu očetu se to še bolj fajn zdi:) - deska - pri mizarju (bo dražje, ampak naredi do konca) ali v kakem Slovenjalesu (ga bolj priporočam kot razne Bau-zadeve, ker so tam grozno neprijazni in blazno neumni po mojih izkušnjah:) lahko rečeš, da ti odrežejo kvadrat ali pravokotnik po željenih merah, krogov pa žal ne režejo (vsaj pred kakim letom jih niso), jih pa lahko sama z vbodno žagico, sploh ni noben baubau:) potem pobrusiš in polakiraš, če želiš in imaš desko željene velikosti - pri stekalrju naročiš dovolj debelo in močno steklo željene velikosti, pazi, da zbereš tako, ki se da lepo pobrusit na robovih. Po nasvetu od 63... (ne vem cifre na pamet:) je fino, če je steklo tako veliko kot notranji del hladilnika, da daš torto kar namesto ene police not (seveda moraš prej naredit ta težji del - torej spraznit celo polico hladilnika:). Izgleda res lepo in če prilepiš gor še nogice iz stekla (prodajajo v hobi štacuncah), je krasen podstavek. Pazi, kam jih prilepiš,ne čisto na rob, da ti bo še vedno šlo v hladilnik. nektarina, seveda lahko krasiš tudi s smetano, česa je bolj škoda je sicer stvar perspektive (dražja je sicer ticino masa, boljša - po okusu - pa nedvomno smetana...). Če sem prav dojela link, so ti možici znotraj narejeni iz žice in alufolije, zato tudi tako lepo stojijo na tortah, čez pa okrašeni s kremo, lahko je kar maslena. Najbolj praktičen model je 24, 26 (recepti so navadno za ti dve dimenziji, razen ameriških, ki delajo v glavnem manjše in višje torte, torej enako mase dajo oni v 20 cm model). Če delaš pogosto za 20 oseb, pa bi bilo bolj pametno celo 30 cm. Raztegljivi model je fajn, vendar pa ga je bolj zoprno čistit. Jaz mam oboje, hehe, kadar rabim kako dimenzijo, ki je nimam, vzamem raztegljivega, sicer pa za domače pečem v navadnem pekaču, ga fliknem v stroj, pa smo vsi zadovoljni:) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

15. avg 2007 14:04

Glede vendijine psihoanalize pa mislim, da ima ljubezen veliko obrazov in eden od njih je tudi (skupen) humor, tako da šteje tako hecna torta kot tantrični seks, ne vem zakaj naj bi se to dvoje izločevalo... Seveda pa si take torte ne bi upala podariti vsakemu, ampak očiju moje male pa vsekakor:) In vem, da ne bi tega vzel kot da pravega pa ne more dobit, ker je jasno, da lahko;), sicer male ne bi bilo... Niti da bi s tem podcenjevala svoje oprsje (ker je prav zaradi nje še vzhajalo in me res nima bit kaj sram za moje pojme...) če bi jo naredila svojemu lubiju, že vem, kako bi jo vzel: kot povabilo ali obljubo za lep večer oz. noč... Imaš taka in drugačna vabila, striptiz je čisto fajn zadeva, ni pa za čisto vsak dan in enega od teh navadnih dni lahko popestriš s tako torto... Tako da ni vse tako tragično, no! Malo smeha pa nikoli ne škodi... Za par prijateljev vem, da bi bili take torte veseli, pa za njihove punce, da ne bi bile užaljene (bi pa seveda naredila torte njihovih dimenzij, hehe;) čeprav je jaz res še nikoli nisem delala (jo imam pa enkrat namen;). Aja, če bi kdaj kot štos delala leseno torto, pa bi gotovo naredila še eno tapravo potem za čez, magari navadne okrogle oblike, ker to bi se pa mojim res zdel "neokusen štos", da bi ne dobili prave torte, hehe:) To bi si po moje zapomnili do konca svojih dni in me postrani gledali, hihi;) Veri

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. avg 2007 16:17

Svašta. Iz ene torte delate svetovni problem.

Jaz sem takšno torto naredila bratu za 33 let za praznovanje z njegovo družbo (žensko in moško), brat je bil navdušen (pa se mi ne zdi glih, da bi iskala kakšno skrivno sporočilce v torti ), povabljenci so bili navdušeni...

Aja sej res mi smo vsi čudni.

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti