Izplačilo rezervaci pri vzajemni

vodnar42  

član od: 1.6.2007

sporočila: 18

29. avg 2007 11:48

Se mi zdi skrajno nepošten in nekorekten sistem po katerem so določili način razdeljevanja denarja.tudi meni se zdi to nepošteno. lp sašo vodnar42

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

29. avg 2007 12:15

Tudi meni, pa je bilo sploh kje objavljeno po kakšnem ključu so ta denar delili? lp valči

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. avg 2007 12:49

Vse je bilo objavljeno in napisano. Tisti, ki smo dobili denar vrnjen, smo pred tem pač tudi nekaj malega zraven plačevali, v "paktu" z neko varianto zavarovanja, kaj vem kakšno - tako so meni v službi na kratko pojasnili. Potem se je pa izkazalo, da Vzajemna tega ne bi smela tako početi, so premije razveljavili in tistim, na katere se je nanašalo, denar vrnili.

Jaz sem dodala manj kot sto evrov k vrnjeni vsoti in imam že dve povratni letalski karti za New York. Če nekega dne ne bi podpisala nekega papirja, tega denarja danes ne bi dobila tako vrnjenega, ampak bi tisti tolarji pa evro na evro po šli takole sproti za kakšno kavo... Zdaj pa se je izkazalo, da sem varčevala, ne da bi nameravala...

Mamamia

mamamia

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

29. avg 2007 13:54

Jaz sem se pa zaribala in sem šla k Triglavu.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. avg 2007 16:43

aja, valči, deanrja niso delili, ampak so ga vračali. Torej tistim, ki so plačali nekaj več, ker je Vzajemna pač nekaj zaračunala, so zdaj vrnili. Tistim, ki niso nečesa preveč plačali, pa niso vračali. Mamamia mamamia

vodnar42  

član od: 1.6.2007

sporočila: 18

31. avg 2007 10:18

jaz sem pri vzajemno od vsamega začetka pa nise dobil ničesa pri nas so za zdravstvo otrgujejo pri plači vsak mesec.nekateri pa so dobili ne vem zakaj saj smo plačevali isto in so jim trgali isto vsak mesec od plače. lp sašo vodnar42

kastrolca  

član od: 8.4.2007

sporočila: 82

31. avg 2007 11:56

Povračilo sem dobila nakazano ta mesec, juhuhu... Občutek imam, kot da je letos božiček bolj kmalu prišel...:) Še te kaj prijetno preseneti v teh časih.... Sočustvujem s tistimi, ki niste pri tem deležni. lp kastrolca

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

31. avg 2007 14:25

Vsem ,ki ste denar dobili juhu,vam ga privoščim. Ampak me ne bo noben prepriču ,da tukaj ni šlo za loterijo oz. srečo.Moj mož je od vsega začetka pri vzajemni ,plus tega je vedno plačeval v enkratnem znesku,zato ker je to baje ugodnejše.Pa se je pod nos obrisal.Torej ni pravično do tistih ,ki so že od začetka ,ali tisti ki so se pridružli kasneje.Bi res rada videla tale ključ po katerem so delili ,oh oprostite vračali.

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

31. avg 2007 16:15

ja, tudi mene zanima, moj brat plačuje ravno tako kot jaz (ni nič varčeval, niti papirja podpisoval) pa je dobila denar nazaj - jaz seveda ne, pa sva oba plačevala enako časovno obdobje. Loterija?! ariella

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

31. avg 2007 21:20

Kot je bilo rečeno so bile rezervacije vrnjene tistim, ki so sklenili pogodbe v določenem obdobju, pod določenimi pogoji (za nedoločen čas) in so nam od teh premij določen del nalagali v rezervacije. Moja starša sta pri Vzajemni že žnj let pa nista dobila nič, jaz pa sem sklenila pogodbo, ko mi je potekel status študenta, in to je bilo julija 2001. Pri Vzajemni sem prekinila pogodbo z decembrom 2005 in sem dobila vrnjene rezervacije. Če sta z bratom sklenila pogodbi na isti dan, z isto vsebino oziroma pogoji potem vama lahko povejo samo na Vzajemni v čem je fora, drugače pa preverita kdaj in kaj sta podpisala.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti