Nov trosed

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

tema odprta - 28. maj 2007 12:33 | ogledi: 4.605 | odgovori: 14

Prišli smo tako daleč, da potrebujemo nov trosed, več ni na žalost prostora, ki bo prostostoječ, loči dnevno sobo od jedilnice. Me lahko usmerite kam, da ne bi bil predrag, nočem pa tudi kake škart robe a la Rutar ali Lesnina.

Malčica

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

28. maj 2007 12:43

Mi smo kupili sedežno srednjega cenovnega razreda v Rutarju (firma ADA). Z sedežno smo zadovoljni. Moram pa napisat, da je takrat verjetno nebi kupili, če nas v roke ne bi dobila prodajalka v pravem pomenu besede. Res se spozna na svoje delo (še čistilo za sedežno nam je prodala še preden smo jo imeli). Tudi dobava je bila v roku, na koncu pa so nas presenetili z zastonj prevozom 60 km daleč. Imaš pa v Rutarju tudi sedežne višjega cenovnega razreda (ROLF BENZ) ipd. Ne delam reklame za Rutarja, samo sem ti napisala mojo izkušnjo. Veliko izbiro imajo tudi v Natuzzijevih trgovinah v Ljubljani in Celju. LP K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 28. maj 2007 12:47:07

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

28. maj 2007 13:46

Mi smo kupili sedežno garnituro v M2000 to je v Brežicah.Zelo zadovoljni z izbiro,ponudbo.Kar je najbolj pomembno pogoji plačila.Videla sem pa tudi, da ima Spona tudi dobre stvari. Glede Rutarja imam pa tudi jaz slabe izkušnje.Res pa je ,da je veliko odvisno od personala,tako kot je napisala Karmina. Pa veselo na delo z iskanjem. AN

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. maj 2007 14:45

Malčica, ne vem iz katerega kraja si, moram pa pripomnit, da se roba v Lesnini in Rutarju ter tudi drugih trgovinah zelo razlikuje po kakovosti v stilu malo dnara malo muzike. Za 2000€ boš tudi v Rutarju dobila sedežno, ki ne bo škart, tako da je to zelo relativno. Prav tako so na enem forumu zelo hvalili sedežno kupljeno preko Neckermanna.... Sama se zmeraj odpravim v Slovenijales, v MB je sedaj samo v Hočah, kjer mi prijazen prodajalec ZMERAJ predstavi prednosti in slabosti, razmerje med ceno in kvaliteto... Čeprav ni vse razstavljeno, si ogledam v drugih katalogih, povem kaj želim in ni se še zgodilo, da ne bi našla kaj podobnega pri njih. Ker sem tam stalna stranka, si tudi prislužim ustrezne popuste.... Ja, res je veliko odvisno od porodajalca! Kar se sedežnih garnitur tiče pa so včasih v nebo kovali Razgorškove zofe. tabina

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

28. maj 2007 14:54

Četrto leto teče od kar smo kupili sedežno oz. trosed - 200 cm in trosed z zavitim delom isto 200 cm, je iz kvalitetnejše mikrofibre. Naročili smo pri DOM-u, če se ne motim je iz Mokronoga.

Zelo, zelo smo zadovoljni. Enkrat se je celo zgodilo, da je eden od mladih ustvarjalcev povlekel nekaj črt s flomastrom, takoj sem v toplo vodo dala navadni šampon za lase in s cunjo nežno obrisala. Hvala bogu, vse je šlo stran.

 

Pozdravček!

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

28. maj 2007 14:56

Tudi mi smo 6m mesecev nazaj kupilo novo sedežno - usnjeno in sicer pri podjetju Keros, ki so nam jo tudi dostavili. Sedežna pa je od podjetja Fortrade Vrhnika, ki pa žal nima direktne prodaje, ampak samo preko posrednikov. Zelo zadovoljni, Priv priv

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

28. maj 2007 15:00

Sedežna TOM je srednjega cenovnega razreda. Poglej: http://www.tom.si/

daša20  

član od: 27.2.2007

sporočila: 26

28. maj 2007 18:38

poglej na saloni pohištva žakelj imajo poslovalnico v radovljici in ljubljani in žireh .cenovno ugodno naredijo po naročilu super LP daša20

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

28. maj 2007 19:23

V Orca Deco Celje smo kupili usnjeno sedežno -3-sed in izredno velik in udoben fotelj - cena 300.000,00 sit. Moderen dizajn in zelo kvalitetno usnje. Pripeljali so ga zastonj. Dodali še dve okrasni blazini. Pazi - ti novi fotelji so ogromni - smo ga komaj spravili skozi okno, čez vrata ni šlo. V salonu se ti ne zdi, da je tako ogromen, v dnevni sobi pa.... sicer pa ti kopuješ 3-sed. lp, vanjatajnsek

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

29. maj 2007 7:48

http://www.fambienti.com/

Delajo po meri, do centimetra natančno. Dobavni rok je 3 tedne. Pripeljejo na dom, popoldne ali za vikend, da so ljudje govoto doma. So prijazni, znajo svetovat, izbira materialov je neskončna. Pa niso vrtoglavo dragi. Osebno priporočam, pri njih sem naročila tudi jaz.

tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti