Avtomobili

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

24. maj 2007 13:27

jernej, kaj pa če kar na Kul slo ustanovimo kakšno revolucionarno krilo? Kot kaže, bo to kmalu nujno...

 

Mamamia

mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. maj 2007 13:30

mamamia, bo mati narava poskrbela, da bomo vsi revolucionarji... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. maj 2007 14:03

Darling, najprej poglej, koliko denarja imaš. Potem pa poglej, koliko pasivne varnosti je v vsakem avtomobilu, ki ga še zmoreš kupiti. Kupi tistega, ki ima največ pasivne varnosti. Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. maj 2007 14:49

mamamia je napisal/a:

jernej, kaj pa če kar na Kul slo ustanovimo kakšno revolucionarno krilo? Kot kaže, bo to kmalu nujno...

 

Mamamia

mamamia

Tudi mene vpišite! 

ežoj

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

24. maj 2007 14:57

pri nas smo s Toyotami zelooo zadovoljni. Je pa res, da je Yariska majhna in je lahko problem s prtljažnikom. Pri Avensisu Versu pa teh težav prav zares nimamo.

Skratka s Toyotami imamo zelo dobre večletne izkušnje...

lp veverica cak

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

24. maj 2007 15:38

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

24. maj 2007 15:39

ežoj je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

jernej, kaj pa če kar na Kul slo ustanovimo kakšno revolucionarno krilo? Kot kaže, bo to kmalu nujno...

 

Mamamia

mamamia

Tudi mene vpišite! 

ežoj

 

Ha, ežoj, mi stari revolucionarji. In kako bom imenovali krilo? Franc Rozman Stane recimo....mamamia

mamamia

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

24. maj 2007 16:13

Jaz sem imela prvič (verjetno tudi zadnjič) v življenju nov avto. Izbirala sem, izbirala, gledala kataloge, obiskovala avtohiše....... Na koncu sem se odločila za Škodo Felicijo, ki je bila tisto leto zelo popularna, saj je ravno "izšla". Mož mi jo je šel plačat v avtohišo v Idriji, teden kasneje pa sem jo šla iskat. Pričakovala sem, da bom dobila ključe, a se je zataknilo pri denarju. Rekli so mi, da moram sedaj plačati še "manipulativne stroške", ki so takrat, taako spotoma, stali še dodatnih 8o.ooo SIT. Jasno - razjezila sem se tako, da bi me kmalu peljali malo višje v hrib (Psihiatrična bolnišnica). No, potem so pozabili na stroške in sem jo odpeljala.

Potem se je pa začel moj Križev pot..........!

Po tednu dni, ko sem jo prala, sem ugotovila, da so na strehi malo večje pike, kot bi nekdo "fleksal" na njej. Seveda sem šla nazaj na servis in se pritožila. Gospod glavni serviser mi je povedal, da vozim po makedamu preblizu kamionov in kamenčki letijo v moj avto in zato je tako. Seveda sem bila spet jezna (vozim po asfaltu), potem pa je rekel, da naj otrokom kupim zvezke, da ne bodo delali pikic po mojem avtu. Rezultat - malo da ga nisem zadavila.......

Potem mi je prvo leto šel 2x menjalnik, servo volan (prijatelj  je ugotovil, da je bil brez olja) in vodna "pumpa". Za vse to ni bilo reklamacije in sem morala plačat, če sem se hotela vozit.

Kaj se je dogajalo naprej, raje ne govorim, ker bi bila predolga. Če zaključim, sem avto plačala 2x, ko sem se ga po 7-ih letih znebila.....

Sedaj imam 9 let staro Corso, 1,0 brez vse opreme (škoda je bila z vso opremo in 1,6), naredim vsak dan v službo 110 km in sem najsrečnejši človek......

Verjetno sem vas zamorila, vendar mi je odleglo, ker sem se razpisala, saj me po toliko letih vse skupaj še grozno jezi.

Kaj je dobro? Avtohiša v Idriji ne obstoja več, ker jim s takim delom in odnosom nikakor ni peljalo, tamkajšnji serviser Emil pa upam, da uživa doma!

Santina

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

28. maj 2007 12:21

Pozdravljeni. Hvala za vaš odziv. Če še ima kdo kaj za povedat je seveda dobrodošel, saj vsako mnenje šteje. Bernarda. Praviš, da so cene servisa oderuške, pa me zanima ali gre to za redni servis ali pa si imela z avtom kakšno težavo in si ga zato peljala na servis? Zanima me tudi kakšen avto si prej vozila? In ali ne dobiš rezervne "čip kartice" tako kot rezervnih ključev? Smrečica. Zakaj si se ga pa po dveh letih "znebila", če praviš, da si bila z njim zelo zadovoljna. Moj bo šibkejši in sicer model Team z 1,4 motorjem. Kupujem ga pa za vsaj toliko časa kot smo do sedaj imeli Škodo Favorit, ki bo letos dopolnila 13 let. Ta avto je najprej 5 let vozil ata, ki je nato kupil prav tako novo Škodo Felicijo in je Favoritko dal meni. S to Škodo ni nič narobe (razen na karoseriji se malo pozna zob časa, predvsem na zadnjih blatnikih) je pa napočil čas za menjavo. Santina. Kot sem že napisala imamo pri hiši dva avtomobila Škoda in starejšo Favoritko bom zamenjala za novega Megana. Z Favoritko ni bilo nikakršnih problemov (razen rje na zadnjih blatnikih). Pri očetovi Feliciji (ki je prav tako kot je bila tvoja z 1,6 motorjem) pa se je pred kakimi tremi leti pokvarila volanska ključavnica, letos pa je šlo centralno zaklepanje (avto je star 7 let). Drugače pa je avto O.K. Še naprej vam želim veliko srečno prevoženik kilometrov. Vrtnica vrtnica Sporočilo je spremenil(a) vrtnica dne 28. maj 2007 12:22:05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti