Steklo v kuhinji

karmyy  

član od: 15.4.2007

sporočila: 17

tema odprta - 16. apr 2007 12:50 | ogledi: 3.317 | odgovori: 3

Ali ima kdo steklo v kuhinji, namesto ploščic?Zanima me kako se obnese in kako je z montažo.Hvala za odgovore.

karmyy

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

16. apr 2007 13:02

Jaz imam steklene ploščice - ogledalca u bistvu, bele in modre barve. Zgleda kar lepo, kako je blo z montažo pa ne vem, ker sem že tko dobila, ko sem se preselila sem :) Obnese se kr u redu, razbito ni (še) nič in izgleda lepo, čeprav je staro že 15 let. Je pa res, da se madeži bolj vidijo, samo.... men je to kul, ker ene 2x na teden pol to obrišem (kar s prilom in suho krpo pol) in je vedno čisto... ploščice bi pa bog vedi kok časa pustila preden bi jih obrisala.. ker saj se ne vidi:) Glede montaže: zdi se mi, da so te ploščice nekako prilepljene na eno večjo ploščo in je potem ta montirana na steno. LP Scorpy

hope  

član od: 27.1.2005

sporočila: 166

16. apr 2007 13:11

Jaz imam steklo. Dolgo cca 4 m, visoko do zgornjih omaric. Zgleda super, je podobno kot steklo v omaricah, čisti se itak enostavno, s čistilom za okna, za montažo pa ne bi vedela, me ni bi bilo doma, ko so pripeljali, ampak mislim, da to ni kak problem. Sem zadovoljna. LP hope

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

16. apr 2007 14:40

Od sestrične vem, da mora biti steklo nekoliko obarvano (ne prozorno), ona ima zelenkast odtenek, kuhinja pa je v rdeči barvi. Drugače pa izgleda lepo in najbrž je enostavnejše čiščenje kot pa ploščice s tistimi fugami, ki nam grenijo užitke pri kuhi. LP McNena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti