Ji res grozi smrt?

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

11. apr 2007 14:08

nimam besed. Kot ponavadi se groženj ne jemlje resno, dokler ni prepozno... lp veverica cak Sporočilo je spremenil(a) veverica cak dne 11. apr 2007 14:22:03

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

8. maj 2007 11:56

Nadaljevanje zgodbe Čeprav še nimamo oprijemljivih odgovorov, smo prepričani, da je mrtva. In žalujemo... Pristojne inštitucije še niso postregle z oprijemljivim odgovorom. Morda nam do tega lahko pomagate vi? Veliko smo napisali. Za marsikoga bo prav gotovo preveč za prebiranje. A o zadevah, ki se nam zdijo pomembne, je vredno veliko pisati. In Mamy je bila za nas zelo pomembna. Veseli bomo, če boste prebrali njeno zgodbo - prvi del in drugi del - in nam morda celo pomagali da ugotovimo, kaj se ji je pripetilo? V drugem delu njene zgodbe najdete konkreten predlog za vašo pomoč. http://www.dzzz.si/modules/news/article.php?stor Taja

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

8. maj 2007 12:11

Tako žalostno da me srce boli,posebej še ker sem navajena da se drugače , ravna z živalmi.Če je še peska živa ,pa če jo dajo jo vzememo( sestra ki ima velko kmetijo, kjer bi se ji prav lepo godilo,( si imeli peska-timija ,pa so ga žal zaradi neke bolezni morali evtanitzirati)) Upam da se bo dobro izteklo! val

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

8. maj 2007 13:09

Žalostno, zelo žalostno, da v naši preljubi državi ne premoremo zakona, ki bi kaznoval krutost ljudi, če se jim sploh lahko tako reče. Sram naj bo lastnika, da tako ravna s psičko, ki si sama ne more pomagat, pa še brejo. Upam, da pride v dobre roke. LP! fakin712

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

8. maj 2007 14:43

Val, kje si bila , ko smo tako obupano iskali nekoga, da bi jo posvojil... :( 3 tedne smo se zaman trudili...na žalost....če bi se po kakšen čudežu Mamy našla te obvestim in držim za besedo... hvala PS, drugače je pa takih revežev še velikoooo, če je tvoja sestra pripravljena posovjiti katerega izmed njih mi lepo prosim javi ti posredujem slike, linke :) Taja

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

8. maj 2007 17:29

jancka je napisal/a:
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,210 jancka

 

Tegale brezsrčneža bi pa jaz lastnoročno fentala. Sem prebrala v Slovenskih novicah članek in me še zdaj srce boli. Toliko krutosti res ne more imeti v sebi normalno človeško bitje. Nemočne male psičke tako kruto ubiti. Uboga njegova psica ...  

Julija

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

8. maj 2007 17:55

Tisti, ki to naredi ubogi živali, bi isto storil s človekom. In tak človeški izmeček ni vreden, da hodi po zemlji. Na žalost pa je med nami še vedno preveč takšnih, ki si ne zaslužijo imena človek. Če nočeš mladičev, obstaja preprosta rešitev - sterilizacija. Vem, da stane, ampak, ko imaš žival, moraš vedeti, da to pomeni tudi določen strošek. jana

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

8. maj 2007 19:08

Jah, baje dobrega človeka prepoznaš po tem če ima rad živali... V tem primeru bi najbrž kar držalo. Klea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti