Leclerc in statika

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

6. apr 2007 15:54

Ker si že omenil, Jernej, meni gre pa na živce plačevanje vrečk, na katerih je reklama trgovine. Moja mama vedno zahteva navadno belo vrečko, na kateri nič ne piše (pri našem "sosedu"), zraven pa pove, da ne bo plačevala za reklamo. matilda

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

6. apr 2007 17:25

To, da vozički stresejo je zame čisto nekaj običajnega. Bolj zanimivo je, ko prideš k stranki, ji daš roko, pa se kar zaiskri. Mi je bilo prav zoprno, ko se je to zgodilo in naslednjič, ko sem prišla k njej, sem samo pozdravila, pa tudi na misel mi ni prišlo, da bi ji dala roko. Nena

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

6. apr 2007 18:05

Ligojna kake čevlje je treba kupit za nabavko?? ham-njam

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. apr 2007 20:37

Tega problema ne poznam, mogoče zato ne, ker običajno skačem okoli s športnimi copati. Čevlje obujem bolj redko, kadar je res potrebno, takrat pa je mojim razvajenim nogam zelo hudo. Tesno, zelo tesno. riba-ribica

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. apr 2007 21:58

Kaj pa naj jaz rečem, ko me spajtla, če šefu roko dam? Sn mu čestitala za rojstni den, pa naji je tak spajtlalo, ka sma kuj narazn skočla. tumpika

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

6. apr 2007 22:30

Tudi mene strese tu in tam in sem opazila, da takrat, ko imam obutev s podplatom iz ene teh umetnih snovi. Pa tudi takrat, ko sem majčkeno nervozna - prav imajo tisti karikaturisti, ki narišejo jeznega ali bolje rečeno "človeka pod stresom" s strelami okrog glave.

Pred časom smo pričakovali obisk direktorja ene večjih družb. Vsi so bili malce nervozni, jaz seveda najbolj, saj sem prva v vrsti za takšen sprejem.

Gospod je prišel, gledal kot po stari navadi, precej mrko. Ob rokovanju je dobesedno skočila iskra in slišalo se je čisto malo "pck", tako nekako.

Si predstavljate? ne morem iz svoje kože in sem bolj dobrovoljček, nasmejana; vsa resnost poslovnega sprejema je bila mimo in od srca sva se nasmejala. Tudi direktor. No, pa je ena taka stvar izpadla celo pozitivno.

titta

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

6. apr 2007 22:58

mene trese tudi v sosedovem Hipermarketu. Sem imela zadnjič mojega malega poba v vozičku, pa se ga dotaknem.. naju je tako usekalo, da se me potem sploh ni več upal dotaknit... lp veverica cak

selce  

član od: 4.11.2004

sporočila: 74

8. apr 2007 17:37

joj...pa sem mislia, da samo mene trese v teh velikih marketih ,hvala bogu da imam sotrpine in nisem samo jaz nabita z elektriko... lp selce

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

8. apr 2007 19:18

Se mi zdi pa kar v redu, da nisva z hčerjo edini, ki naju trese vožoček v Leclercu. Prav težko kupujeva, ker naju voziček strese vsakič, ko ga ponovno primeva.

Mislim, da ni fora v obutvi, saj, ko se odločimo za nakupovalni podvig ne gremo samo tja, težav pa drugje nisem opazila.

Santina 

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

8. apr 2007 19:23

Prej sploh nisem bila toliko pozorna na tresenje, potem pa sem se spomnila, da naju je s sinom pri dobrem sosedu zadnje čase nenehno treslo. Ko sem ga prijela za rokico - au, groooooozno. Sicer pa mene obupno trese, ko izstopim iz avta in zapiram vrata - ajej, kako se krešejo iskre. A ima kdo nasvet, kako pri avtu to iskrenje preprečiti?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti