Viktorji

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

26. mar 2007 9:09

Tudi meni je bil voditelj všeč,res sem se nasmejala.Tisti,ki so Viktorje podeljevali pa so bili skoraj vsi zelo dolgočasni,vsaj zame.Pa glede oblačil se strinjam z Veroniko,na splošno brez elegance in v nekem športnem stilu.To prireditev opevajo kot neko glamurozno,pa vendar ni bilo sledu od glamurja. No ja,pa drugo leto bolje. Lep pozdrav vsem! Tanja tanya017

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

26. mar 2007 10:56

Jurij je car!!!!! Upam, da bo drugo leto on dobil Viktorja, ker si ga definitivno zasluži! jana

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

26. mar 2007 11:03

Vse pohvale voditelju,ker je on naredil spektakl.Gle podeljevalcev se pa strinjam z mojo predhodnico.Nekateri so imeli tremo(se im oprosti),nekateri pa niso vedli kaj bi delal.Meni osebno mi je šla na živce Erika,ker je tako obračala oči.Ali se vam zdi,da je še vedno rivalstvo med pop in rtv? AN

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

26. mar 2007 11:12

ja,se strinjam.Med pop tv in rtv se čuti rivalstvo.Namesto,da bi vsaj v javnosti to prikrili,to šele pokažejo in spadejo prav trapasti. Tanja tanya017

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. mar 2007 11:21

pa Zrnečevi skoki so bili tudi fenomenalni. In pa aerobika za moške... Loni Makaroni

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

26. mar 2007 12:14

Zrnec je še enkrat dokazal, da je razred zase v improvizaciji in vodenju. Zelo smo se nasmejali in človek se res lahko sprosti ob gledanju. Res je car. Glede Viktorja pa tole. Vsak, ki ga je dobil do sedaj je naslednje leto poniknil. Privoščim mu ga, a ne želim, da ga potem ne bomo več videli na sceni, ker bi bilo res škoda. Glede Jonasa pa je brez veze kaj govorit. Za moje pojme je čisto mimo usekal s tistim valjanjem po tleh. Pa še to. Nekateri bi res potrebovali nekoga, da jim pove kako se je treba obleč za takšno prireditev. Meni osebno je padla v oči Nina Osenar. Vse lepo in prav, če imaš lepo telo ga pokaži, a za tako prireditev se ji ne bi bilo potrebno tako razgalit. Sicer pa je to moje mnenje. LP! fakin712

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. mar 2007 12:26

NA nagrajanece bomo pozabili, Zrnec pa bo nepozaben. Pridal je nove presežke k nepozabni Mutola in Joli in Lej ga unga, tamle gre.

Bi pa dodala še enega Viktorja, ne, pravzaprev Viktorijo  Nini Osenar, ki je priskakljala na oder in ji vsebina ni skočila iz tekstila. To je pa večina publike čakala bolj kot podelitev nagrad.

 

Glede Jonasa pa sem prepričana, da si je Viktorja zaslužil; na najboljši način je pokazal, kako dela prispevke njegov alter ego Luka Koper, ki si zadeve lahko izmisli ( ugrabitev) in kot dober igralec je tudi odigral možnost, kako se lahko taka laž posname.

 

Nisem mogla ugotoviti, kdo je režiser ( koscenarist je bil tudi Zrnec), Jovanovič zagotovo ne, ker se mi je zdelo, da je pijan ko svat.

 

Frina

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

26. mar 2007 12:33

Vse čestitke Juretu en velik minus pa publiki, ker so mi dajali občutek da "morajo bit tu" tamara1

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

26. mar 2007 13:15

Atina je napisal/a:
Joooj, jaz pa v soboto nisem mogla gledati, pa v nedeljo tudi ne, snemati sem pa pozabila. Si je mogoče kdo posnel ali pa še bolše, je možno kje gledati po netu? Atina

 

Nekaj odlomkov:

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspres/

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

26. mar 2007 13:22

Pa Lado je tudi lepo zaplesal z Zrncem. Svaka čast, ga je Jure metal po zraku kot za šalo. Drugače pa isto mnenje kot ostali - Zrnec car, podeljevalci pa s svetlimi izjemami katastrofe, da o nekaterih nagrajencih ne bi zgubljali besed. Pa drugo leto najbolje, da v Ljubljani organizirajo svoje Viktorje, ker ven na deželo tako ne grejo-Viktorje mislim. Vsaj dokler bo tak način glasovanja bo tako. jass

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti