Viktorji

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

tema odprta - 25. mar 2007 22:48 | ogledi: 3.318 | odgovori: 41

A ste gledali Viktorje? In kako vam je bilo všeč? Jaz moram priznat, da sem se nasmejala do solz in še enkrat gledala v nedeljo. Misli, da je Jurij izjemen igralec in da je takih bolj malo v naši ljubi domovini. Me pa zanima vaše mnenje.

Lepo se imejte

Buča

buča

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

25. mar 2007 22:56

Tudi meni je bil Zrnec zelo všeč. Ponavadi jih ne gledam, ker pa so Jurija tako hvalili tri ali štiri leta nazaj ,ko je vodil viktorje, sem jih pa namenoma gledala. Kaj pa si mislite o Jonasu? lp, tilenboc

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

25. mar 2007 23:08

Tisti del o Jonasu pa sploh nisem štekala. buča

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. mar 2007 23:14

Joooj, jaz pa v soboto nisem mogla gledati, pa v nedeljo tudi ne, snemati sem pa pozabila. Si je mogoče kdo posnel ali pa še bolše, je možno kje gledati po netu? Atina

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

26. mar 2007 5:04

To zanima tudi mene, ker nisem imela časa gledati? Kyara

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

26. mar 2007 6:40

Full dobro! Mi smo tudi gledali in v soboto in ponovitev, pa čeprav smo vse fore že slišali (v soboto) je bilo v nedeljo prav tako smešno, še bolj. Jurij je res izjemen igralec in prav škoda, da na take v Sloveniji kar prevečkat pozabljamo. Upam, da on naslednje leto dobi kakšnega Viktorja. alexis

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

26. mar 2007 7:11

Še moje mnenje! Jurij je bil super fajn. Nekateri pa se obnašajo tako, da mi gre na bruhanja ali pa pri svojem zrelem EMŠO tega ne razumem. Npr. Jonas - odštekan totalno. Dobi nagrado, potem pa zganja tako nemogoče scene. Če bi imela kaj besede vmes, tega ne bi dovolila. Pa še nekaj - ali je nekatere okus za obleko povsem zapustil. Že v uvodnem delu, ob sprejemu, se mi je zdela Urška Pirš kot ena maškara. Da ne govorim o Jadranki Juras - ne vem kakšna moda je meterski klobuk. Pa Ajša, pa Emeršič, ki se mi je v svoji zanikrni obleki kar malo zameril. Ne vem - ali pa je hotel na svoj način izraziti odnos do podeljevanja Viktorjev. Škoda mi je nekaterih, ki vem da so dobri, pa se s tako nemogočim obnašanjem in izjavami po mojem skromnem mnenju vse plus točke zapravijo - vsaj pri meni. No ja, pa moje mnenje ne šteje veliko ali skoraj nič! Se beremo! Veronika

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. mar 2007 7:42

Tudi meni se je zdel Jonasov nastop čisto odštekan, potem mi je pa hči razložila, da je Luka Koper nek  lik, ki ga igra Jonas in je izgleda prav za to dobil viktorja. Kaj točno ta Luka Koper počne  ne vem, morda  ironizira tekoča doganja ali osebe na slovenski javni sceni??.

Gledala sem tako v soboto, kot v nedeljo, moram reči, da sem se ob ponovitvi še bolj iz srca nasmejala, ker so mi prvič nekatere poante ušle.

Bravo Zrnec .

Cila

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

26. mar 2007 8:33

Ja Ognjič, je si pa to izbrskala? Stari dobri Jonas JORDI

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

26. mar 2007 9:05

Že ko sem zasledila TV spote o prihajajoči oddaji Viktorji, katere naj bi ponovno vodil Jurij Zrnec, sem vedela, da bo zopet obilo zabave, kot pred leti. Ta igralec je res genij v improvizaciji, ne glede na to, katero vlogo igra. Najbolj sem se nasmejala fotoreportaži za novi Twingo z Jurijem Garačem (oz. Bradačem), ter insertu iz filma Gora Brokeback, kjer sta odigrala tudi Sebartian Cavazza in Peter Mankoč. Škoda, da mu ni uspelo iz občinstva v dvorani pritegnit k sodelovanju moške publike, ko je prišla na oder inštruktorica aerobike. O Jonasu pa lahko rečem le to, da je tip "tolko pameten , da se mu že malo kisa". Mijan Sporočilo je spremenil(a) Mijan dne 26. mar 2007 11:30:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti