Bioresonanca???

Mygrace

sporočila: 6506

23. maj 2012 5:44

Podkev je lahko obešena na 3 različne načine. Na gor, na dol ali na C.

Mygrace

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. maj 2012 8:22

rimljanka je napisal/a:

Kaj če podkvi sreča. Moje mnenje pa je, da naj bo podkev obrnjena navzdol, da bo sreča tekla v tistega, ki bo pod njo.

kaj je pa bioresonanca, pa ne vem.



rimljanka

 

Bioresonanca in podkev imata verjetno podoben učinek. Treba je gledati na pravi način.

F r i n a

Mygrace

sporočila: 6506

23. maj 2012 8:35

Od gledanja nimaš kej dosti, Frina. Čutiti je treba, čutiti.

In če izpostavljaš verjetno, ne moreš dati (no ja, lahko, haha..) napotka, kako je treba gledati. Sploh, ker ne definiraš pravega načina.

 

(toliko o policistih in ostalih problemih kvačkanje press)

Mygrace

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

23. maj 2012 19:59

Predčasom je znani zdravnik Dr. Kenda ob neki priložnosti( vroči) izjavil naj se nikar ne kuri več čarovnic. Pa mislim , bi bilo potrbno izjavo obrniti tudi na njemu podobne.

Da le ne bi bilo nikomur potrebno uporabljati alternative , vam želim.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. maj 2012 20:19

Imam znanca, ki je doktor fizike. Pustil je varno službo na Institutu Jozef Stefan in se poklicno ukvarja z bioenrgijo in bioresonanco, ki pomeni veliko tveganje za preživljanje.

Prijatljica mi je nekoč plačala nekaj obiskov. Po prvem obisku mi je povedal, da bi bilo dobro pogledati v desno ledje. Jaz vem, da je tam velika cista, on pa je to bojda čutil.

Meril mi je tudi odziv na alregene. SKoraj na vso meso, volno, ko pa je rekel mačko, sem pa ušla. Mi ni prišlo na pamet, da bi odstranila mojega alergena.

Kaj jaz vem. Mogoče je razlog v tem, da mi fizika ni bila blizu, amapak kak bodoči fizik. Všeč mi je kakšen bolj zrel fizik, z izjemno dobro sporočilnostjo. VSega si ne znam pojasniti. Menda je normalno, da na nekatere stvari n znamo odgovoriti, čeprav me bolj kot finta z bioresonanco in bioneregijo, zanima razlog, zakaj so ljudje zlobni zaradi užitka. Bojda je več razlag.

F r i n a

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. maj 2012 22:24

Sem bil opozorjen, da pogledam ( in sem ) pri strokovnjakih, kako mora podkev biti obrnjena, evo, tako je prav:

Preverjal nisem, kolk fizikov imajo, ki se spoznajo na bioenergije in bioresonanco, vendar, verjetno dovolj.

Ma, frina, glede unga fizika ( bolj zrelega ) ................. en mi pride na misel............. ma niti ne vem kolk se spozna na bioresonanco.............

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

26. maj 2012 23:42

Frina, drži se fizika, ki se je vrgel v bioresonanco. Danes je tveganje za preživetje znanost, ne pa bioreonanca, ki pri nas cveti, da je veselje (za eno uro bioresonance pokasira 100 €, za eno uro znanosti na naših inštitutih pa kvečjemu 10). Možakar je torej svoje šanse dobro preračunal in ob njem se nimaš česa bati. Pa kaj, če je že  v letih in malo znucan, sporočilnost mu očitno še prav dobro deluje. To o zlobi in užitku - aaahhhh, raje pustimo. 

Sonja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. maj 2012 9:12

frina je napisal/a:

Imam znanca, ki je doktor fizike. Pustil je varno službo na Institutu Jozef Stefan in se poklicno ukvarja z bioenrgijo in bioresonanco, ki pomeni veliko tveganje za preživljanje.

Vidim, da me je limnol prehitela...........................

rimljanka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. maj 2012 20:40

Imam znanca, ki je fizik. Na drugi strani pa sem bila   večnost ( do matrue) sem bila zaljubljena v sošolca, ki je zdaj fizik, menda z mano vred že kar odrasel, pa na to posebno znanje ne trzam dovolj. In ne vem, kaj sem videla na njem.

In ne si misliti, da jim posel cveti kot je videti na prvi pogled.Konurenca je velika, denarja pa tudi ni. Cena pa ne štima. Preverjeno je nižja.

F r i n a

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. maj 2012 7:13

Vidim, da se mi obeta čudovita prihodnost......

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti