Fish picnic način plačila

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

22. jun 2007 21:20

buča, potem se torej vidimo na najinem izvozu za na glavno cesto - bosta ravno okoli sedme v naših koncih a? he he...

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. jun 2007 21:22

Buča, ne me zezat, bodite točni, ker bo sonce pripekalo in ne mislim skupaj zlezti od vročine čauuuuu, se vidimo Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. jun 2007 21:23

majamarko je napisal/a:
buča, potem se torej vidimo na najinem izvozu za na glavno cesto - bosta ravno okoli sedme v naših koncih a? he he...
Anamarija

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

22. jun 2007 21:30

čveke, zdaj pa spat, da res ne zamudimo!!!

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

22. jun 2007 21:33

Riba ribica hčerki sta zvedeli sedaj da gremo zjutraj na morje,sedaj morata zaspati v 15 min če ne bo vrag,se jima kar meša od veselja....midva vstaneva ob 6 in gremo okrog pol7.... kuharca37

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

22. jun 2007 22:27

Miiii greeemooo paaa naaa morjeeee Ognjič

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. jun 2007 22:45

Mi tuuuuuudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Kaj še ne spite, hitro spat. Jaz pa bom vstala ob 9,40. Anamarija

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

23. jun 2007 19:03

Tako, piknik smo preživeli, nihče ni utonil, lahko pa je žal vsem, ki ste se marca tako množočno prijavili in potem tik pred zdajci našli milijon izgovorov, da se prijetnega druženja niste udeležili. Vreme smo imeli enkratno, morje ima pa tudi 25 stopinj, kar smo preizkusili skoraj vsi prisotni. Bila sem že na nekaj podobnih piknikih, zato lahko povem, da smo imeli tudi super kuharja (kar je potrdil tudi moj mož, ki je, kar se hrane tiče, zelo izbirčen).   in so bili ravno prav pečeni, da so nam brbončiče vseskozi delale, vse pa smo lepo zalivali z . Saj riba mora dvakrat plavati

Ob tej priložnosti se moram zahvaliti Anamariji za organizacijo, čeprav ste ji nekateri člani in članice kulinarike s svojo neresnostjo povzročili kar nekaj sivih las (ki pa jih je pravočasno pobarvala), prav tako pa tudi Kuharci37, ki nas je presenetila s sladkimi dobrotami. Res je bil to za nas prisotne kar majhen . Upam, da se letos še kje srečamo.

Seveda smo se tudi malo pofotkali, ampak vas bomo pustili še nekaj časa v negotovosti, preden vam pokažemo naše prijetno druženje!

kača

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

23. jun 2007 20:44

Mi smo tudi doma,preživeli smo prečudovit dan,bilo je veliko bolje kot sem mislila da bo skratka super. Bil je pravi poletni dan,vroče in morje toplo,sladoled je še kako prijal.Anamarija hvala za vse,ter vsem ostalim prisotnim za prijetno druženje. Kača slike pa še kar malo zadrži saj se je barka nekam čudno zibala sem mislila da je vzrok v refošku...do zime bojo vse fotke lepo poravnane. kuharca37

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

23. jun 2007 20:59

Tudi midva sva srečno prispela domov. Bilo nama je lepo in najini kolegici, ki se nam je pridružila, tudi.

Anamarija zelo sem vesela, da sem te spoznala in se resnično zahvaljujem za lep dan. Seveda sem vesela, da sem spoznala tudi vse ostale in upam, da se bomo še srečevali. Žal mi je, da nisem skoraj nič pokramljala z Blanchy in rimljanko, saj na virtualnem čveku marsikakšno rečemo - no pa saj bo še kakšna priložnost.

Še kakšen dan ali dva nazaj sem razmišljala, kako bi, da ne bi - šla namreč. No in sedaj je led prebit in ni mi žal.

 

 

ŠE ENKRAT HVALA VSEM SKUPAJ!!!!!

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti